Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Nowowiczlińska 35, sklep Browarek [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #16
    Byłem w piątek w Browarku. Pojawiły się Smoki z Fortuny, nadal jest sporo Grudziądza a także pojawiły się produkty rozlewni Jako z Kokanina. Jest Mocne Polskie za 2,2 zł bączek, był Hubert Pils, za 1,9 zł (ale chyba kupiłem ostatnie 2, choć może mają schowane). Jest jeszcze kilka nowości, ale już nie pamiętam.

    Comment

    • Samoglow
      Senior
      • 07-2007
      • 606

      #17
      A przepraszam! Pojawił się (dziwnie to brzmi...) koncernowy rarytas - Lech Pils, którego mimo jego "rarytaśności" nie kupiłem, bo jakoś dziwnie mi się kupuje Lecha . W każdym razie donoszę, że jest.

      Comment

      • Samoglow
        Senior
        • 07-2007
        • 606

        #18
        Oj coś słabe zainteresowanie moimi opowieściami o piwach w Browarku... a tymczasem jest Łomża Wyborowa i Mocna w bączkach 0,33l po 2,2 i 2,4 zł

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
          Oj coś słabe zainteresowanie moimi opowieściami o piwach w Browarku... a tymczasem jest Łomża Wyborowa i Mocna w bączkach 0,33l po 2,2 i 2,4 zł
          W "Stokrotkach" Łomża w bączkach także jest a korzystniejszą cenę.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            W "Stokrotkach" Łomża w bączkach także jest a korzystniejszą cenę.
            Proszę nie odbiegać od tematu.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Rafcz
              Member
              • 07-2007
              • 53

              #21
              Zweryfikowałem obecność Ciechana na dzień dzisiejszy. Poza Wybornym Niepasteryzowanym pozostałe są obecne (w tym Mocne, Miodowe i Pszeniczne w nowych etykietach). Podobno jutro jest możliwa nowa dostawa Ciechana (informacje od sprzedawczyni)

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #22
                A po za Ciechanem, co jest w ofercie?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Rafcz
                  Member
                  • 07-2007
                  • 53

                  #23
                  Zaszedłem po Ciechana więc za bardzo sie nie rozglądałem za innymi piwami ale z tych stojących "na widoku" to widziałem kilka piw z Czarnkowa (m.in. Noteckie, Walońskie), Namysłowa i Krajana. Poza tym obecne Gościszewo,Amber,Kormoran (Mazur) i Łomża. Ale szczegółów nie podam bo nie rozglądałem się za bardzo.

                  Comment

                  • vexx
                    Junior
                    • 01-2009
                    • 3

                    #24
                    Witam!

                    Aż musiałem się zarejestrować z wrażenia. Niedawno przypadkiem odkryłem 'browarek' i jestem już stałym klientem. Wcześniej piłem nieświadom tylko piwa z wielkich kampanii plus zywe amberu, które to kupuje od dawna i się nim ciesze. Teraz jestem po prostu wniebowzięty. Mam w lodówce zawsze kilka rodzajów piw i ciągle poznaje nowe. Ceny może nie są najniższe, ale piwa fantastyczne! Niepasteryzowane są moim liderem i staram się kupować z każdego po trochu - ze sztumu, ciechana, mazur-y, oczywiście czarnkowa noteckie, izerskie..
                    Paru kolejnych klientów juz nagoniłem - modlę się tylko, żeby sklep przetrwał, bo się już uzależniłem
                    I tymi słowy kończę, popijając Noteckie prosto z Browarka!
                    PS. Jestem minimum raz w tygodniu, mogę dawać cynk o zaopatrzeniu

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #25
                      Jakie piwo mają ze Sztumu? Bardzo mnie to intryguje
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jakie piwo mają ze Sztumu? Bardzo mnie to intryguje
                        Może Gościszewo to już dzielnica Sztumu?
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • vexx
                          Junior
                          • 01-2009
                          • 3

                          #27
                          Prawdopodobnie chodzi o browar w Gościszewie, chociaż na etykiecie pisało Sztum.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może Gościszewo to już dzielnica Sztumu?
                            Szybciej już Malborka. Mimo, że Gościszewo zaczyna się tuż za rogatkami Malborka, to jest to już powiat sztumski (gmina też), pewnie poczta także - stąd adres sztumski. Podobna sprawa jest z Amberem, wiele stron (zwłaszcza tych zagranicznych) podaje lokalizacje browaru w Kolbudach, bo tam jest macierzysta poczta dla Bielkówka
                            Last edited by Pendragon; 29-01-2009, 11:44.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vexx Wyświetlenie odpowiedzi
                              Prawdopodobnie chodzi o browar w Gościszewie, chociaż na etykiecie pisało Sztum.
                              Co to znaczy prawdopodobnie? Piwo "no name" czy co?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • vexx
                                Junior
                                • 01-2009
                                • 3

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Co to znaczy prawdopodobnie? Piwo "no name" czy co?
                                Byłem już po kilku degustowanych, a i to pierwsze zakupy w browarku były - dużo nowych nazw, stąd nie pamiętam nazwy samego piwa, miejscowość mi utkwiła w pamięci natomiast ze względów sentymentalnych. Tak czy inaczej pozrawiam z nad Mazury-a

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎