Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Gryfa Pomorskiego 65, Afroalko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Iwusiek
    Junior
    • 07-2010
    • 3

    #16
    z browaru Ciechan, który podkupił Lwówek.
    Kapsel "ciechański"

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Iwusiek Wyświetlenie odpowiedzi
      z browaru Ciechan, który podkupił Lwówek.
      Kapsel "ciechański"
      Ręce opadają. Od kiedy ważniejszy jest właściciel od browaru?
      Last edited by abernacka; 27-07-2010, 10:58.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Samoglow
        Senior
        • 07-2007
        • 606

        #18
        Oczywiście pojawił się Lwówek z Lwówka . Do możnowładców: Sklep jest przy Gryfa Pomorskiego 65. Bardzo proszę o uzupełnienie adresu w temacie.

        Comment

        • twitt
          Junior
          • 01-2009
          • 28

          #19
          Wybór piw całkiem całkiem, ale temperatura w sklepie
          Last edited by twitt; 02-06-2011, 09:49.

          Comment

          • Samoglow
            Senior
            • 07-2007
            • 606

            #20
            Przypominam się po długim czasie w temacie tego sklepu. Istnieje, ma się dobrze, a i w główkach się poprzewracało. Bywam tam rzadko, bo teraz mieszkam gdzie indziej i już nie jest tak po drodze.

            Ale wczoraj zaszedłem - temat stary, ale jary... to nieliczny sklep, gdzie w Gdyni sprzedaje się Perłę, a dokładniej Zwierzyniec w butelkach zwrotnych wprost ze skrzynek. Przynoszę zatem 3 ZWROTNE Perły i 3 Zwierzyńce. Najpierw opór całkowity - "a jest paragon"? Przypominam, to sklep specjalistyczny, a nie Żabka.
            Mówię, że nie ma - to nie przyjmę - po kilu wymienionych zdaniach - przyjmę tylko te Zwierzyńce, bo Perły takiej nie mamy. Mówię więc, że dobrze, to za te 3 Perły, poproszę 3 Zwierzyńce na wymianę. Nie, nie wezmę ich, bo my takich nie mamy. Oczywiście butelki są identyczne i prawo takiej mądrej paniusi nakazuje przyjąć je na wymianę, ale na nic straszenie prawem, argument rozsądku, czy ostatecznie PIH. Nie i koniec. Na tym skończyła się moja przygoda z tym sklepem, a butelki zostawiłem na pamiątkę, ze słowną adnotacją, że jak się Pani dokształci, to sobie weźmie te butelki w ramach napiwku i za nie pobierze dla siebie kaucję z kasy. Wstyd prowadzić sklep "specjalistyczny" i robić takie akcje (niezgodne z prawem, z przewidzianą prawem grzywną) o 3 butelki!

            Także dla mnie sklep już nie istnieje, widać nie zależy na klientach tak, jak dawniej. A szkoda, bo kupowałem tam niegdyś bardzo dużo piwa.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎