Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Mickiewicza 33 (wejście od ul. Sienkiewicza), Centrala Piwna

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Nowe stare piwo w uwarzone nowym browarze Zarzecze przez względnie nowy browar kontraktowy Birbant Red AIPA!!! Zapraszamy!!!
    Attached Files

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centralapiwna Wyświetlenie odpowiedzi
      Nowe stare piwo w uwarzone nowym browarze Zarzecze przez względnie nowy browar kontraktowy Birbant Red AIPA!!! Zapraszamy!!!
      Wychodzi, że z Hausta nie zobaczymy już tego piwa?

Wspieraj swój Browar! Stań się Premium Użytkownikiem!

Comment

Chyba zobaczymy, bo niedawno było wypuszczone, chyba po zmianie piwowara.

Comment

Super ceny!!! Wielka Brytania od 4,9 do 5,9zł (dokładnie te piwa ze zdjęcia), Belgia 50% w dół (wybór 15 różnych pozycji). Zapraszamy!!!
          Attached Files

Comment

Stout ostrygowy Osteroida z browaru Bednary lejemy z kranu na wynos!!! Zapraszamy!!!

Comment

Mamy przyjemność zaprezentować kilka smacznych piwek, są wśród nich debiuty, nowości, powroty oraz uzupełnienia. Polecamy piwa z browaru Kingpin - Rocknrolla APA i Berserker Black IPA, z browaru PINTA - Pierwszą Pomoc Lager oraz dwie wersje Ce n'est pas IPA Biere de Garde, z browaru Twigg nowe warki May Day Dark Mild i Black Rob Coffee Stout, a także z browaru PERUN - Serce Dębu American Brown Ale!!!
              Attached Files

Comment

I jeszcze pominęliśmy nowość z browaru Faktoria Bass Reeves Black IPA i uzupełnienia z Doctor Brew - Cascade IPA i AIPA. Zapraszamy!!!
                Attached Files

Comment

Jak ja się cieszę, że mam ten sklep zaraz pod miejscem pracy Super wybór i zawsze w porządku obsługa. Właściwie, to godzinę temu byłem u Was Jak ktoś nie był, to polecam odwiedzić!

Comment

Sklep trochę zawalony kartonami chyba że miałem pecha i trafiłem w sobotę na dostawę towaru
                    Obsługa kompetentna, potrafiąca doradzić przy wyborze piwa, powiedzieć kilka słów o konkretnym trunku.
                    Mają obecnie kilka pozycji na wyprzedaży (terminy warek marcowo- kwietniowe, ale wszystko w dacie) m.in. z Pinty Ce n'est pas IPA Blonde oraz Ambree, Profanum z Peruna, Glapa z Szałupiw. Wszystko po 4.50-4.90 zł.
                    Warto zajrzeć na zakupy, o ile przebijecie się z dworca przez rozkopaną od kilku lat Kaponierę

Comment

Kaponiera juz od dawna zrobiona, sklep funkcjonuje bardzo dobrze. Szaroki wybór Polski i zagranicy. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, także z klasyki i także z pomniejszych lub nowych browarów jak na przykład Świebodzin czy Gzub. Obsługa wie, o co chodzi, uprzejmy młody czlowiek za mojej bytności szybko identyfikował miejsca poszukiwanych piw. Do polecenia.

Comment

Nadal dobre zaopatrzenie na półkach i szeroki wybór, w tym zagranicy.
                        Prawie zawsze można znaleźć końcówki dat w promocyjnych cenach, w weekend było głównie sporo różnych piw z AleBrowaru na wyprzedaży- wszystko ok. 4.50-6 zł.
                        Pracują obecnie w godzinach pn-pt 13:00-21:00, sb 11:00-21:00.

Comment

Working...
                        X