Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Sady, Logistyczna 21, Sklepik firmowy Browaru Sady

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Sady, Logistyczna 21, Sklepik firmowy Browaru Sady

    Powstały kilka m-cy temu nowy podpoznański browar prowadzi także sprzedaż detaliczną na miejscu.
    Będąc w pobliżu zajrzałem do Sadów w zeszłym tygodniu.
    Browar położony jest w niezbyt ciekawej lokalizacji, na zakończeniu ulicy za ciągiem hal w których mieszczą się hurtownie, spory ruch ciężarówek, a poza tym dookoła już tylko pola.
    Przyjęto mnie w biurze na recepcji, z powodu znikomego ruchu klientów pomieszczenie sklepowe jest rzadko otwierane. Także z tego powodu nie ma regularnej możliwości zakupu piwa beczkowego.
    Zadowoliłem się butelkami, warzą pod swoją markę lekkiego pilsa, pilsa, apę i pszeniczne.
    Do kupienia między 4,5 a 8 zł. za butelkę. Etykietują jako Browar Tey i firmowo jako Sady, ale planują to ujednolicić.
    Brak firmowych gadżetów. Logo browaru do złudzenia przypomina te z Browaru Konstancin.
    Są też wystawione na półce piwa, które warzą kontraktowo dla Ministerstwa Browaru i Deer Beara, ale można kupić tylko dwa konkretne piwa od Ministra, reszty nie sprzedają.
    Sklepik/biuro czynne w dniach roboczych w godzinach 8:00-16:00 (poza tzw. długimi weekendami).
    Można płacić kartą.
    Attached Files
    Last edited by kosher; 07-11-2018, 14:46.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎