Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, os. Tysiąclecia 58, sklep GROOLSZ (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #76
    Dziś byłem w Groolszu, niewiele już zostało. Podobno w środę ma przyjechać jeszcze świeże piwo. W związku z tym mam pytanie - w który dzień sklep będzie ostatecznie zamknięty?

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Dziś byłem w Groolszu, niewiele już zostało. Podobno w środę ma przyjechać jeszcze świeże piwo. W związku z tym mam pytanie - w który dzień sklep będzie ostatecznie zamknięty?
      Zobacz sobie post nr 69
      Last edited by iron; 22-07-2006, 21:34.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #78
        Właśnie stąd moje wątpliwości, że ostatni dzień miesiąca wypada w poniedziałek.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #79
          Zgoda, ale w następny poniedziałek, a piwo ma przyjechać w tą środę - więc logicznej sprzeczności tu nie ma
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • olrus
            Member
            • 11-2004
            • 86

            #80
            Koniec Groolsza ?

            Potwierdzam zamknięcie sklepu z datą 31 lipca . Od środy będzie jeszcze świeży Czarnków . Chciałbym też podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że w tym sklepie można było spróbować piwa z małych regionalnych browarów ( szczególnie KONY i MAKI ), pozostałym za regularny zbyt i chęć dojeżdżania do niego. Co się tyczy otwarcia sklepiku piwnego pomysł cały czas jest ( ale brak dobrej i stosunkowo taniej lokalizacji przy niedużym metrażu), ........ a może ktoś jest zainteresowany przejęciem tego sklepu za nieduże pieniądze. Służę swoim doświadczeniem, adresami, telefonami browarów , hurtowni, niekiedy coś ciekawego sam mógłbym dowieść z terenu i gwarantuje że byłbym stałym klientem tego sklepu.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎