Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Września, ul. Kościuszki 20, Belgium's Best

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #16
    Ja, przy zakupie dwóch skrzynek (poszły całe oszczędności ) dostałem w prezencie 6 butelek piw z browaru Strubbe (w Polsce to wciąż rzadkie rarytasy), ponieważ były przeterminowane... 2 dni!
    Chętnie bym tam częściej zaglądał chociaż okazało się, że szef wysyła też paczki - koszt wysyłki kurierem paczki do 20 piw wynosi 50 zł czyli dużo mniej niż np. paliwo z Łodzi do Wrześni i z powrotem (chociaż to i tak podraża koszt piwa o kolejne 2,50 zł)
    Last edited by Dreamer; 17-01-2007, 21:55.
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • snorre
      Senior
      • 02-2006
      • 655

      #17
      Dziś odwiedziłem Belgium's Best po raz kolejny. Najważniejsza informacja - firma będzie sprowadzała piwa bezpośrednio od browaru Chimay! Na miejscu pełen wybór wyrobów tego browaru w dość dobrych cenach (detal - n.p. Chimay Grand Reserve 0,75l - 21zł) + podstawki, otwieracze i inne gadżety.
      Warto poprosić właściciela o wysłanie cennika detalicznego - ma takowy w Excelu.
      Na Chimaya w sklepach jeszcze trochę poczekamy - te w hurtowni były świeżo po wszystkich formalnościach, w n.p. PiP muszą przejść jeszcze jakieś formalności.
      Tak po prawdzie o tym Chimay wiedziałem już chyba ponad miesiąc wcześniej - spotkałem Erika w Starym Browarze razem z przedstawicielem browaru Chimay, ale nie chciałem paplać przedwcześnie
      W hurtowni warto też kupić Gouden Carolus Cuvee Van De Keizer, rocznikowane. Są dostępne roczniki od 2000 roku (a z tego co mówił Eric zamawia je tylko sklep w Radomiu , więc w innych miastach nie znajdziemy tego znakomitego trunku.
      No i warto pytać się o promocje - czyli piwa, których okres ważności się skończył lub się kończy.
      Cieszę się, że jak dowiedziałem się interes powoli, ale stabilnie się rozwija - oby tak dalej!
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
        W hurtowni warto też kupić Gouden Carolus Cuvee Van De Keizer, rocznikowane. Są dostępne roczniki od 2000 roku (a z tego co mówił Eric zamawia je tylko sklep w Radomiu , więc w innych miastach nie znajdziemy tego znakomitego trunku.
        W Obornikach Śl. stoją na półce dwa egzemplarze z 2006 roku.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • snorre
          Senior
          • 02-2006
          • 655

          #19
          A to przepraszam Kiedy w Twoim sklepie będą Chimaye?
          Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
            A to przepraszam Kiedy w Twoim sklepie będą Chimaye?
            Dostawa dopiero co wjechała. Teraz wszystko zależy od klientów, jak szybko zrobi się miejsce na półkach.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Plus98
              Junior
              • 02-2012
              • 14

              #21
              Aktualny adres to:
              62-300 Września
              ul. Kościuszki 20
              Przy parkingu Lidla (jeden we Wrześni).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎