Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Sokoła 7, Piwomania [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pinek
    Junior
    • 04-2008
    • 20

    no to proszę dla mnie odłożyć trochę nowości

    Comment

    • lycaster
      Senior
      • 05-2008
      • 130

      Oj, grupa wschowska ponoć miała przejść na piwa bezalkoholowe dla Ciebie czeka Bernard Wiśniowy

      Comment

      • lycaster
        Senior
        • 05-2008
        • 130

        W sklepie pojawiło się piwo z Lwówka oczywiście do tego świeży Ciechan. Ponadto Grybów w nowej odsłonie - schodzi nadspodziewanie dobrze więc trzeba się po niego spieszyć.

        Comment

        • wania
          Junior
          • 10-2002
          • 22

          cos wiadomo czy i kiedy pojawi sie nowy raciborz?

          Comment

          • Sentinel
            Junior
            • 12-2008
            • 23

            Panowie, w jakich godzinach ten sklep jest otwarty Byłem dzisiaj o 12.15 zamknięte, czekałem 15 min. i nikt się nie pojawił. Zero informacji, kartki lub czegokolwiek...to trochę niepoważne. Nie mam blisko i też po jedną butelkę nie przyjechałem i taki zawód (niestety to już drugi lub trzeci raz).
            Co ja będę pił w weekend

            Comment

            • snorre
              Senior
              • 02-2006
              • 655

              Niestety cechą charakterystyczną tego sklepu jest nieprzewidywalnośc godzin otwarcia (co jak wynika z ostatniego postu nie zmieniło się). Dlatego, pomimo tego że mam bliżej na Sokoła niż gdzie indziej raczej nie jeżdżę na Sokoła - szkoda ryzykowac całowania klamki.
              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

              Comment

              • Sentinel
                Junior
                • 12-2008
                • 23

                A ja mimo wszystko lubię ten sklep. Niezły wybór, dobre ceny, można pogadać o piwie ze sprzedawcą...niestety "całowanie" klamki psuje cały efekt. Muszę przez połowę miasta tam jechać i nie mam po drodze więc krew mnie zalewa jak jadę i okazuje się, że zamknięte chociaż teoretycznie powinno być otwarte.

                Z knajpą przy pl. Bernardyńskim. Na 3 wizyty tylko raz trafiłem (rozumiem, że są problemy techniczne), że było czynne. Jak widać 3manie się godzin otwarcia właścicielom ww. przybytków przychodzi z dużym trudem

                Pozostają mi zakupy w PiP. Raz byłem w sklepie przy krzyżówce Głogowskiej i Hetmańskiej i nigdy więcej. Sklep jest otwarty długo, ale obsługa olewa klientów no i ceny z kosmosu (pomijam fakt, że na części asortymentu wcale ich nie ma).

                ps
                czy w Poznaniu są jeszcze jakieś sklepy z "dobrym" piwem?

                Comment

                • snorre
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 655

                  Jak na razie są tylko dwa sklepy "dedykowane" piwu, więc zostaje ci PiP lub jakieś inne sieci (choc bez takiego wyboru).
                  Obsługa na Sokoła jest rzeczywiście bardzo miła, choc mówiąc o zaopatrzeniu czasami sklep wygląda na mocno przetrzebiony a półki są pustawe. Jak mam wybierac między miłym personelem a pewnością godzin otwarcia i zaopatrzenia, z opcją humorzastego personelu to już wolę przemęczyc się ze sprzedawczyniami niż tłuc się przez miasto i wracac z pustymi rękoma.
                  Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                  Comment

                  • Sentinel
                    Junior
                    • 12-2008
                    • 23

                    a może znasz jakiś numer tel. do sklepu? może właściciele się takim pochwalą? przed planowanym przyjazdem można by zadzwonić i sprawdzić czy jest/będzie otwarty oraz jakiego asortymentu można się spodziewać...

                    fakt, że czasem wybór jest mniejszy, ale ceny niezłe, przykładowo Cornelius na Sokoła 4 zł, w PiP (ostatnio) po 3,89 zł! (ciekawe czy to będzie stała cena czy jakaś okresowa promocja), a w tym trzecim (gdzie obsługa nie zachęca do zakupów) - 5,50 zł!!!

                    zwykle kupuję po 20-30 butelek (raz na kilka tygodni) więc 1,50 zł na butelce robi DUŻĄ różnicę!

                    Comment

                    • snorre
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 655

                      W internecie znalazłem takie numery telefonów:
                      Tel.: +48508260918
                      Tel.: 501190184
                      Nie wiem, niech właściciele potwierdzą czy są poprawne.
                      Last edited by snorre; 13-09-2010, 10:05.
                      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sentinel Wyświetlenie odpowiedzi
                        przykładowo Cornelius na Sokoła 4 zł, w PiP (ostatnio) po 3,89 zł! (ciekawe czy to będzie stała cena czy jakaś okresowa promocja), a w tym trzecim (gdzie obsługa nie zachęca do zakupów) - 5,50 zł!!!

                        !
                        Po 4 zł to ja kupuje na Stacji Benzynowej a w intermarche 3,99
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • lycaster
                          Senior
                          • 05-2008
                          • 130

                          Drodzy Forumowicze, rozumiem frustracje wynikające z całowania klamki, dlatego poza przeprosinami kilka słów wyjaśnień. Sklep w miesiącach jesiennych i zimowych będzie otwarty 12-20, choć zastanawiamy się nad przesunięciem otwarcia na godzinę 13, raz z uwagi na niewielki ruch do 13, dwa z powodu wielu innych rzeczy, które trzeba dopilnować. Wiem, że to może marne tłumaczenie, ale w szczycie sezonu piwnego, czyli w miesiącach letnich było tyle pracy na hurtowni (która dla nas jest podstawą działalności), że nie wiedzieliśmy w co w ręce włożyć, a do tego doszły czynniki ludzkie (urlopy, L4) i stąd czasami obsuwy w otwarciu sklepu. Knajpa na Bernardyńskim to temat rzeka, jeśli chodzi o przyczyny techniczne, ale większość mankamentów została tam już usunięta, więc mamy nadzieję, że nieplanowanych zamknięć już nie będzie. Mamy tam jeszcze kilka przeróbek do zrobienia, ale jeśli miałoby to wpłynąć na godziny otwarcia to umieścimy odpowiednią informację.
                          Co do asortymentu - ostatnie luki na półkach spowodowane były głównie tym, iż nieraz towar, który do nas przyjeżdżał był niemal od razu wykupywany przez odbiorców hurtowych i niejednokrotnie niewiele zostawało na sklep. Plus jest jednak taki, że wzrost sprzedaży hurtowej umożliwił nam zakontraktowanie dostaw z kolejnych browarów, a że sezon powoli się kończy to myślę, że w końcu ustabilizują się dostawy i zaopatrzenie sklepu. W najbliższych dniach założymy stacjonarny numer telefonu w sklepie, numer zostanie podany w niniejszym wątku i mam nadzieję, że ułatwi to kontakt z nami. Z piwnym pozdrowieniem

                          Comment

                          • Sentinel
                            Junior
                            • 12-2008
                            • 23

                            witam i dzięki za wyjaśnienie, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej......rozumiem, że jeżeli odwiedzę sklep po 13.00 to mam dużą szansę, że jednak będzie otwarte?

                            później mi się nie opłaca, bo musiałbym nie wiem jak długo stać w korkach, a to żadna przyjemność

                            Comment

                            • Sentinel
                              Junior
                              • 12-2008
                              • 23

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Po 4 zł to ja kupuje na Stacji Benzynowej a w intermarche 3,99
                              na której to stacji benzynowej Cornelius jest po 4 zł? tak naprawdę to tego piwa jeszcze nigdy na stacji nie widziałem...

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sentinel Wyświetlenie odpowiedzi
                                na której to stacji benzynowej Cornelius jest po 4 zł? tak naprawdę to tego piwa jeszcze nigdy na stacji nie widziałem...
                                Nie będę robił reklamy( jedna ze stacji sieciowych ) , napiszę tylko że 20km od granic Poznania w kierunku zachodnim . Dostępny pils , ale ale oraz pszenica
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎