Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Ustowo 45, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gabryel
    Member
    • 11-2005
    • 54

    #16
    Mnie z kolei nie przyjął żywieckich butelek bez etykiet. Widziałem też jak "zwraca" butelki z naderwanymi etykietami, natomiast butelki z etykietą Żywca akceptował. Moje starcie z tą maszyną było jakieś 2 miesiące temu, może coś się zminiło?

    Comment

    • Borys25
      Junior
      • 01-2010
      • 4

      #17
      Cześć, jest ten automat jeszcze w Auchan w Szczecinie?
      Może ktoś poinformowany napisać czy automat ten przyjmuje butelki zakupione w innym sklepie w szczecinie?
      Czy przyjmuje butelki na podstawie kodu kreskowego czy kształtu butelki?
      Jakie przyjmuje butelki? Czy przyjmuje przede wszystkim butelki po bosmanie?
      Mam ok. 300 różnych butelek i mi zalegają w garażu...
      Czy może też ktoś napisać czy gdzieś po za tym automatem ewentualnie można sprzedać butelki?

      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
      Pozdrawiam

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #18
        Proszę o wypowiedzi dotyczące jedynie tego konkretnego sklepu Auchan zgodnie z zasadami działu.
        Last edited by Maggyk; 10-01-2010, 12:18.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • aMarcin
          Senior
          • 08-2005
          • 152

          #19
          Mi przyjmował bez etykiet butelki po fortunie, ale i tak trzeba mieć paragon z auchan, bo inaczej nie wypłacą.

          Comment

          • Borys25
            Junior
            • 01-2010
            • 4

            #20
            No to lipa czyli skoro tylko butelki kupione z tego sklepu przyjmuje...
            Porażka!!! Widać że do Europy nam jeszcze bardzo daleko...

            Comment

            • Marcin_G
              Member
              • 05-2010
              • 37

              #21
              Lista piw dostępnych w tym Oszołomie jest obiecująca, akurat jutro się tam wybieram i zdam relację, co stoi obecnie na półkach. Mam nadzieję zasmakować czegoś, czego jeszcze nie mam na swojej liście.

              Comment

              • Marcin_G
                Member
                • 05-2010
                • 37

                #22
                Z drobnym poślizgiem obwieszczam, iż w niedzielę Oszołom oferował:
                - z zagranicy: Budweiser Budvar, Pilsner Urquell, Zlaty Bazant, Bernard Cerny Lezak, Peroni, Miller, Corona, Grolsch, Heineken, Carlsberg, Guinness, San Miguel, Estrella Damm, Birra Moretti, Kingfisher, Gösser, Fischer, Bombardiery różnej maści, Bishop's finger, Old Speckled Hen, Banana bread beer, Hen's tooth, Young's kew, Wells Honey beer, Double Chocolate Stout (generalnie sporo wyspiarskich piw - ceny 8-10 zł), Zipfer, Weihenstephaner, Bavaria, DAB, La Trappe (3 rodzaje w ceramicznych butelkach, 26-30 zł), Kilkenny, Kirin Ichiban, Faustus pszeniczny, Heban, Edelweiss, Schöfferhofer Hefeweizen i grejpfrutowy też chyba był, Radeberger, Krombacher, Obołoń Jasny, Obołoń Biały, Faxe Jasne i Strong :P Aha.. no i jeszcze był (dosłownie był - pusta półka) Veltins, szkoda..
                - z Polski: Łomże, Perły, Koźlak z Ambera, Specjale, Kujawiak, Hammer z Głubczyc, Belfast, Mocne z Jabłonowa, jeszcze jakieś mniej znane były, ale nie pamiętam nazw..

                Szkoda, że nie było Cernej Hory ani np. Lubuskiego, ale i tak Auchan ma imponującą aleję piwną, jak się sami chwalą 234 rodzaje piwa i jest to bodajże najwięcej spośród szczecińskich sklepów. Zajrzę tam na pewno jeszcze nie raz.

                Comment

                • szpaclaf
                  Member
                  • 09-2009
                  • 40

                  #23
                  Ostatnio do jakiego marketu w Szczecinie nie wchodzę, widzę coś ciekawego. Auchan też nie pozostało w tyle.
                  Pojawiły się nowości z Francji:
                  -Owocowy, niskoalkoholowy Panach, 2,5 zł - butelka 0,25 l.
                  -Pelforth Ambre, Blond oraz Brune, 4-5 zł -0,25 l.
                  - Piwo z whisky Adelscott, ponad 4zł, 0,33 l.

                  Z Czech:
                  -Zubr, Gold, Cerne
                  - Jasny Ostravar

                  A także i między innymi:
                  Zestaw 2xDuvel + Pokal (24zł), parę piwek z tequilą, duży zakorkowany Maredsous (19zł), 3 pozycje z Sulimara Honig Weizen, Baltic Porter i Cornelius

                  Comment

                  • szpaclaf
                    Member
                    • 09-2009
                    • 40

                    #24
                    Dziś: 3 nowe belgi Keizer Karel oraz Tongerlo blond i brune. A także jakiś Smok i Czarne z Fortuny.

                    Comment

                    • Marcin_G
                      Member
                      • 05-2010
                      • 37

                      #25
                      Muszę przyznać, że baaardzo ciekawie się dzieje w "Oszą", zwłaszcza propozycje z Francji i Czech brzmią dobrze. Mam nadzieję, że podczas następnej wizyty w markecie coś z tego zestawu uświadczę.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎