Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Tatrzańska 61, Piwne Rozmaitości

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Smoogler
    Junior
    • 01-2008
    • 29

    #16
    Właśnie pokazało się piwko z konstancina Dawne Niepasteryzowane, Konstancin Mocny i jeszcze jakieś dwa rodzaje...

    Comment

    • strazak75
      Junior
      • 11-2007
      • 22

      #17
      Byłem w sklepie na Tatrzańskiej 61. Patrząc na asortyment piw jakie są w sprzedaży należy się cieszyć, że w Łodzi mamy kolejny sklep specjalistyczny z piwem. Może nie dorównuje on jeszcze ZOF MAR-owi ale mam nadzieję że będzie mu deptał po piętach w palecie oferowanych piw i cenowo. W końcu nie ma nic lepszego dla klienta jak zdrowa konkurencja na rynku. Właścicielom życzę aby sklep rozwijał swoją ofertę i przynosił im zyski. Pzdr.

      Comment

      • grabol
        Junior
        • 09-2007
        • 1

        #18
        i ja tego Im zycze a co do obslugi to jestem przekonany że Pani na Kopermika(czasem zagladam) ma zdecydowanie mniejsze pojecie o piwie niz obsluga z Tatrzanskiej. Pozdrawiam

        Comment

        • jastrząb30
          Junior
          • 03-2008
          • 1

          #19
          Zaintrygowała mnie wymiana zdań na temat sklepu na Kopernika, wiec sam tam zajrzałem. I musze przyznać, że jestem mile zaskoczony. Nie mogę z Tobą grabol się zgodzić. Fajny sklepik. Fachowa i rzetelna obsługa. Masa piw niepasteryzowanych. I bardzo szeroki asortyment. Niszowemu jeszcze troszkę rakuje. Ale życzę powodzenia.

          pozdrawiam

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #20
            Proszę się skupić na opisywanym sklepie.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • arturmail
              Junior
              • 09-2007
              • 7

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Proszę się skupić na opisywanym sklepie.
              Właśnie, temat nie dotyczy sklepu na Kopernika. Prośba do administratora o usunięcie z tego wątku opinii na temat tego sklepu, a do forumowiczów o przestrzeganie regulaminu browar.biz.

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                #22
                Łódź, Tatrzańska 61, Piwne Rozmaitości

                Sklep na Zarzewiu w asortymencie spory wybór polskich i zagranicznych piwek a wśród nich:
                - komplet z Czarnkowa, Grudziądza, Ciechana np. "zielony" po 2 zł
                - VAN PUR, Perła, Łomża i Zwierzyniec i jakieś jasne łódzkie portera niestety brak
                - spory wybór piwek z browaru Felsen (butelki z nakrętkami)
                - niespasteryzowany Bernard w cenie trochę ponad 4 zł
                oraz Książęce z Tychów.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • Maremali
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1953

                  #23
                  Przypomiałem sobie, że na półce można znaleźć jeszcze piwka z KOREBA, z Połczyna Zdróju oraz Leżajsk Pełne.
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • arturmail
                    Junior
                    • 09-2007
                    • 7

                    #24
                    Łódzkiego Portera nie ma bo podobno Browary Łódzkie mają problem z rozlaniem go do butelek, tak samo jak Mocnego, chyba coś z linią. Na Tatrzańskiej jest także Konstancin, w tym tygodniu ma być Kormoran i Witnica. Bywają 5 litrowe bańki niepasteryzowanego z Korebu - polecam, super piwko!

                    Comment

                    • Infam
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 715

                      #25
                      Ostatnio pomieszkiwałem w Łodzi częściej niż w domu. Hotelu na Tatrzańskiej nie polecam ale za to jest blisko Rozmaitości
                      Trochę dziwię się szanownym Przedmówcom, przedkładającym nocny pod blokiem od przedmiotowego po drugiej stronie
                      Obsługa jest OK. Na półkach też spory wybór.
                      "Dużo to nie znaczy Dobrze
                      Dobrze znaczy dużo"

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4568

                        #26
                        Sklep ten poleciła mi pani z działu marketingu Browaru Łódzkiego gdy pytałem o możliwość zakupu ich piw w Łodzi (sklepy firmowe BŁ do końca stycznia są nieczynne z powodu urlopów).
                        Rzeczywiście, wybór jest bardzo dobry a pani sprzedawczyni kompetentnie doradza mniej wyrobionym klientom (troszkę poprzebywałem w sklepie oczekując na kolegę, więc mogłem wyrobić sobie pogląd). Z polskich piw, oprócz interesujących mnie Łódzkich (także obecny Porter), przegląd liczących się browarów dla prawdziwego piwosza: Ciechan, Czarnków, Fortuna, Jagiełło, Koreb, Kormoran, Kiper (także Cornelius), Namysłów. Z tych browarów można było kupić praktycznie komplet ich asortymentu. Poza tym jeszcze dostępne były 2 rodzaje Grudziądzkich lecz, jak powiedziała ze smutkiem pani, to już zupełna końcówka.
                        Czechy też dobrze reprezentowane kompletami piw z takich browarów jak: Černá Hora, Primátor, Svijany, Zlatopramen, oraz poszczególnymi gatunkami: Starobrno, Budvar, Radegast, Kozel i słowacki Smädný Mnich. Oczywiście dobrze reprezentowana Ukraina i kraje zachodnie ale niestety nie zapamiętałem wszystkiego. Sklep wart polecenia.

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          #27
                          Odwiedzając znajomych obowiązkowo zajrzałem do tego sklepiku, wybór jak zwykle rewelacyjny oprócz wyżej wymienionych piw obecnie można dostać Hajduka, Twierdzowe i czerwonego Racibora oraz dwa Lachy z Grzybowa a także Brackie z Cieszyna i Zwierzyńca z Perły w bardzo dostępnych cenach
                          Last edited by Maremali; 06-09-2009, 20:39.
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • MarcinMarcin35
                            PiwBiz
                            • 02-2014
                            • 47

                            #28
                            Witam serdecznie!Mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Piwnych Rozmaitości Tatrzańska 61 Dojechały do nas następujące piwa. Pinta: Imperium Atakuje,Grodziskie 2 i 3,Atak Chmielu,Żytorillo Kormoran: American IPA PlOn Ciechan: Grand Prix Pozdrawiam i zapraszam

                            Comment

                            • MarcinMarcin35
                              PiwBiz
                              • 02-2014
                              • 47

                              #29
                              witam serdecznie.dojechaly wlasnie 2 piwa z AleBrowaru:ROWING JACK i GOLDEN MONK Zapraszamy serdecznie

                              Comment

                              • MarcinMarcin35
                                PiwBiz
                                • 02-2014
                                • 47

                                #30
                                WITAM SERDECZNIE!. Zapraszamy po 3 nowe produkcje z Żywca:MARCOWE,BOCK,BIAlŁE.Pozdrawiamy

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎