Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Kruczkowskiego 22, Strefa Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • awtard
    PiwBiz
    • 12-2009
    • 186

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeżeli uważacie, że to jest w porządku, to w istocie jest to brak zasad.

    Szkoda, bo już miałem was odwiedzić w sobotę...
    Niestety nie zrozumieliśmy się i jest mi przykro z tego powodu. Pan nie rozumie albo nie chce zrozumieć co to jest prapremiera. Ilość tego piwa jest ograniczona. Zamówienie na to piwo w większej ilości będzie po jego premierze. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości.
    Z piwnym pozdrowieniem
    Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
    Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
    Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
    http://www.facebook.com/strefapiwagael
    nasze motto:
    " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika awtard Wyświetlenie odpowiedzi
      Niestety nie zrozumieliśmy się i jest mi przykro z tego powodu. Pan nie rozumie albo nie chce zrozumieć co to jest prapremiera. Ilość tego piwa jest ograniczona. Zamówienie na to piwo w większej ilości będzie po jego premierze. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości.
      Z piwnym pozdrowieniem
      Pytanie tylko czy AleBrowar sprzeda wam jeszcze to piwo.
      Bo czegoś takiego jak prapremiera niema w słowniku ALeBrowaru
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • awtard
        PiwBiz
        • 12-2009
        • 186

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brainchild Wyświetlenie odpowiedzi
        A prosze mi powiedziec, na kiedy ewentualnie moze Pan mi zamowic ? PRzede wszystkim zalezy mi w zestawie ze szklanka albo 4 szklankami w zaleznosci od ceny
        Ja osobiście nie znam Kwaka w zestawie z 4 szklankami. Wiem, że jest zestaw w skrzynce z z dwoma szklankami (specjalnie dla woźnicy) jednakże jest on drogi. Z dnia na dzień mogę sprowadzić Kwaka w but o pojemności 0,75l.
        Natomiast co do zamówienia na zestaw Kwaka to na dzień dzisiejszy może być problem. Być może pod koniec przyszłego tygodnia byłaby taka szansa. Więcej informacji będę w stanie udzielić w poniedziałek.
        Z piwnym pozdrowieniem
        Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
        Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
        Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
        http://www.facebook.com/strefapiwagael
        nasze motto:
        " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika awtard Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety nie zrozumieliśmy się i jest mi przykro z tego powodu. Pan nie rozumie albo nie chce zrozumieć co to jest prapremiera. Ilość tego piwa jest ograniczona. Zamówienie na to piwo w większej ilości będzie po jego premierze. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości.
          Z piwnym pozdrowieniem
          To Pan nie rozumie co to jest prapremiera. Macie zgodę AleBrowaru na przedsprzedaż? Nie. Więc trzymając się proponowanej przez Pana terminologii filmowej - to nie jest żadna prapremiera tylko zwyczajne piractwo.
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • awtard
            PiwBiz
            • 12-2009
            • 186

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Pytanie tylko czy AleBrowar sprzeda wam jeszcze to piwo.
            Bo czegoś takiego jak prapremiera niema w słowniku ALeBrowaru
            kogo tak bardzo boli wystawione 5 piw??? więcej nie ma go w sprzedaży i tyle.
            nie wiem do czego zmierza ta dyskusja...
            Z piwnym pozdrowieniem

            ps.
            czegoś takiego jak "niema" nie istnieje w słowniku języka polskiego!!!
            Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
            Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
            Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
            http://www.facebook.com/strefapiwagael
            nasze motto:
            " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika awtard Wyświetlenie odpowiedzi
              kogo tak bardzo boli wystawione 5 piw???
              Tych, dla których zasady są ważniejsze od zarobku z paru butelek piwa. Jak widać u was jest odwrotnie.

              czegoś takiego jak "niema" nie istnieje w słowniku języka polskiego!!!
              W języku polskim zdanie zaczyna się z wielkiej litery. Czepianie się literówki a jednocześnie olewanie jednej z podstawowych zasad pisowni wygląda dość śmieszne, nieprawdaż?
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • awtard
                PiwBiz
                • 12-2009
                • 186

                od dziś w sprzedaży Cornelius z cytryną
                Serdecznie zapraszamy
                Z piwnym pozdrowieniem
                Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                http://www.facebook.com/strefapiwagael
                nasze motto:
                " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                Comment

                • awtard
                  PiwBiz
                  • 12-2009
                  • 186

                  Gwoli wyjaśnienia AleBrowar nie zabronił sprzedaży tego piwa przed 8 grudnia i zakończmy na tym dyskusję, bo jest to żenujące!!!
                  Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                  Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                  Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                  http://www.facebook.com/strefapiwagael
                  nasze motto:
                  " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    No to chyba z powodu różnic w systemie wartości i zasad, to raczej macie z głowy w przyszłości "prapremiery" z AleBrowaru, bo już Wam chyba nie dadzą żadnego piwa na premierę, żebyście ich robili w konia i robili jakieś "prapremiery".

                    Comment

                    • awtard
                      PiwBiz
                      • 12-2009
                      • 186

                      Dziękujemy szanownym forumowiczom za dyskusję, dotyczącą Saint No More. Dla nas była bardzo cenna i interesująca
                      Uważamy, że wielu z was trzymała w napięciu do ostatniej chwili.
                      Mamy również nadzieję, że czujecie się bardziej dowartościowani i spełnieni.

                      Na dalsze złośliwości i zaczepki ze strony konkurencji nie będziemy reagowali ani w żaden sposób ich komentowali! Dla nas ten temat jest już zamknięty.

                      Z piwnym pozdrowieniem




                      ps.
                      Zastanawiające jest dlaczego najwięcej do powiedzenia mają osoby z poza łódzkiego? Nikt z Łodzi nie bierze udziału w dyskusji.
                      Czyżby brak zajęcia spowodował, że uaktywnili się internetowi napinacze? Niestety oni są wszędzie...
                      Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                      Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                      Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                      http://www.facebook.com/strefapiwagael
                      nasze motto:
                      " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        Jeśli potencjalnych klientów traktujecie jak konkurencję, to życzę powodzenia.
                        Wasza arogancja jest zadziwiająca.

                        P.S. Jak już pisałem będę dzisiaj w Łodzi i szukałem ciekawych sklepów z dobrym piwem. Chciałem was odwiedzić, ale na szczęście wcześniej trafiłem tutaj...Wizyta w Piwotece mi wystarczy.
                        Last edited by wrednyhawran; 08-12-2012, 09:08.
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • awtard
                          PiwBiz
                          • 12-2009
                          • 186

                          Dziś dojechała kolejna dostawa Rowing Jacka i tak jak zapowiadaliśmy dojechał Saint No More
                          Serdecznie zapraszamy
                          Z chmielowym pozdrowieniem
                          Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                          Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                          Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                          http://www.facebook.com/strefapiwagael
                          nasze motto:
                          " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                          Comment

                          • awtard
                            PiwBiz
                            • 12-2009
                            • 186

                            Już w przyszłym tygodniu kolejna dostawa z AleBrowar. Tym razem Amber Boy i ponownie Saint No More
                            serdecznie zapraszamy!!!
                            Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                            Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                            Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                            http://www.facebook.com/strefapiwagael
                            nasze motto:
                            " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                            Comment

                            • cap-n-go
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 273

                              Świetnie zaopatrzony sklep, udało mi się wreszcie zakupić Koniec Świata. Właściciel entuzjasta i wyczuwa się trochę klimat "starego" Zofmaru. Będę regularnym klientem.

                              Comment

                              • awtard
                                PiwBiz
                                • 12-2009
                                • 186

                                Ślicznie dziękuję za odwiedzenie naszego sklepu, jest nam bardzo miło.

                                Zapraszamy również w święta. Z uwagi na prośbę naszych sympatycznych klientów będziemy pracować 25.12 jak i 26.12 w godz 10.00 - 22.00

                                Od dziś w sprzedaży Amber Boy z AleBrowar
                                Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt!!!
                                Z chmielowym pozdrowieniem
                                Łódź ul. Kruczkowskiego 22, poniedziałek - niedziela 9.00 - 23.00
                                Filia Łódź ul. Bartoka 43, poniedzialek - sobota 7.00 - 22.00, niedziela 9.00 - 22.00
                                Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów
                                http://www.facebook.com/strefapiwagael
                                nasze motto:
                                " żeby poczuć smak piwa należy wypić co najmniej 3 piwa "

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎