Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Raciborska 3, Tabakiera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kjaros
    Senior
    • 03-2007
    • 377

    Gliwice, Raciborska 3, Tabakiera

    Nowy adres sklepu Tabakiera i nowy wątek.

    Pon - Śr: 10:00 - 20:00
    Czw.: 10:00 - 00:00
    Pt. - Sob.: 10:00 - 06:00

    Numer telefonu: 794 732 400
    E-mail: biuro@biznes-media.com.pl
    Strona internetowa: http://www.sklepytabakiera.pl
    Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.
  • Skaut_piwny
    Member
    • 12-2011
    • 35

    #2
    Na facebookowym profilu można znaleźć zdjęcia z wnętrza sklepu, dobrze widać co jest na stanie.
    Dla tych co nie korzystają z Facebooka, w dużym skrócie:

    Polska
    • Pinta
    • AleBrowar
    • Racibórz
    • Konstancin
    • Ciechan
    • Fortuna
    • Amber
    • Lwówek
    • Miłosław
    • Kormoran
    • Jagiełło
    • Południe
    • Krajan
    • KP, GŻ itd.

    Niemcy
    • Schneider
    • Leikeim
    • Göller
    • Lohrer Keiler
    • Maisels Weisse
    • Bayreuther Aktien
    • Berliner Kindl
    • Paulaner
    • Schöfferhofer
    • St. Georgen Bräu
    • Fässla
    • Alt-Bamberg
    • Bürgerbräu Bamberg
    • Weiherer

    Czechy
    • Kozel
    • Svijany
    • Bernard
    • Skalak
    • Gambrinus
    • Primator
    • Pilsner Urquell
    • Radegast
    • Budweiser
    • Bernard

    Inne - często pojedyncze sztuki
    • Brew Dog
    • Meantime
    • Flying Dog
    • Anchor
    • Anderson Valley
    • Left Hand
    • Emelisse
    • Baltika
    • Kilikia

    Comment

    • mflasinski
      Member
      • 12-2011
      • 35

      #3
      A jaki jest facebookowy adres ? Bo nie moge znalezc.

      Mam juz: http://www.facebook.com/SklepTabakiera
      Last edited by mflasinski; 12-02-2013, 11:41.

      Comment

      • witekwww
        Junior
        • 11-2009
        • 27

        #4
        Wczoraj była dostawa, ale niestety Ataku Chmielu jeszcze nie ma dla niefejsbukowych ludzi:
        Ukraina: Obolon Bile, Obolon Pszeniczne, Lwowskie 1715, Biały Lew Lwowskie.
        Niemcy: Veltins, Salitos Mojito, Salitos Tequila, Krombacher Dark.
        Belgia: Chimay Triple, Blue, Red, Cinq Cents, Premiere, Grande Reserve, Leffe blonde, brune I brune 0,75. Rosja: Staryj Melnik Svetloje, Staryj Melnik Mjagkoje, Staryj Melnik Barchatnoje. Litwa: Wileńskie Pszeniczne, Mocne, Ciemne Mocne. Ciechan Wyborne i Miodowe, Lwówek: Książęcy, Ratuszowy, Koźlik. Kormoran: Irish Beer, Warmiak Niepasteryzowany, Orkiszowe z Miodem. Zawiercie: Jurajskie Pils, Czekoladowe, Bursztynowe.
        Primator 13, Primator 21, Primator 24, Primator weizen, Skalak 13, Holba 12, Svijany 13. Grybów: Bock, Lach, Premium. Krajan: Bydgoskie, Irlandzkie Ciemne, Irlandzkie Jasne, Irlandzkie mocne, Koźlak, Kujawskie, Nakiel, Nakielskie Jasne, Nakielskie Ciemne, Niefiltrowane, Porter. Miłosław: Koźlak, Marcowe, Wiśniowe Fortuna, Niefiltrowane, Czarne Miodowe Fortuna, Czarne Fortuna. Witnica: Czekoladowe, Witnica Jabłkowe, Lubuskie, Śliwkowe. Cornelius: Cytrynowe, Bananowe, Grapefruit, Baltic Porter. Jabłonowo: Klasztorne, Piwo na miodzie gryczanym, Trzy zboża, Pils, Altbier.

        Powoli przygotowujemy się już do wiosny i letnich upałów - zamówiliśmy Kwas chlebowy Obolon bardzo dobrze gaszący pragnienie i zdrowy oraz Podpiwek Obolon.

        Sprowadziliśmy też cydr, którym rozpoczynamy naszą kolekcję:
        Lajk Jesienny – półmusujący, półsłodki cydr jabłkowy, naturalny, niepasteryzowany, alk. 4,5%.
        Zapraszamy.
        Z rozmowy z właścicielem dowiedziałem się też, że sklep się rozrasta i właśnie remontują drugie pomieszczenie żeby powiększyć przestrzeń

        Comment

        • witekwww
          Junior
          • 11-2009
          • 27

          #5
          Odnośnie rozwoju okazało się, że przy sklepie powstaje pub otwarcie planowane jeszcze przed "weekendem" majowym.
          Asortyment w sklepie cały czas się powiększa - zauważone (i kupione ) piwa z browarów:
          Thornbridge, Left Hand, Williams Bros, Meantime, Sierra Nevada i Toccalmatto.

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #6
            O, fajnie, bo w Kuflu i Koneserze miejsca zwykle nie ma, a miejsc z dobrym piwem jest w Gliwicach jak na lekarstwo (wiem, jest jeszcze Pszczyńska, ale to daleko ).

            Czy więcej szczegółów jest ktoś w stanie podać? Ile miejsc, czy będą lane, czy jakaś gastronomia itd.?

            Comment

            • witekwww
              Junior
              • 11-2009
              • 27

              #7
              Wiem, że lane będą i wiem że już jest koncesja załatwiona z rozmowy z właścicielem wynikało, że chcą mieć na stałe lanego Artezana. Co do innej gastronomii nie wiem nic.

              PS: na Pszczyńskiej pub CD został zamknięty parę tygodni temu.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekwww Wyświetlenie odpowiedzi
                PS: na Pszczyńskiej pub CD został zamknięty parę tygodni temu.
                To o tym należy napisać w temacie o lokalu, a nie tutaj. Przypadkiem przeczytałem, więc odpowiednia adnotacja już jest.
                Last edited by Pendragon; 21-03-2013, 16:47.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • miczda
                  Member
                  • 08-2011
                  • 81

                  #9
                  Tabakiera @facebook
                  Dzisiaj o godzinie 19.00 otworzyliśmy gościnne progi naszego lokalu.
                  Szynk Na Winklu wita piwami z kija: Rowning Jack, King of Hop, Black Hope, B Day Lądowanie w Bawarii, Holba.
                  Częstujemy smalcem i dla łasuchów własnymi wypiekami. Kuchnia w gotowości czeka na wasze zamówienia, bar pełen alkoholi i piw z całego świata. Zapraszamy. Szynk Na Winklu ul. Średnia – wejście przez czerwone drzwi.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Trzeba przyznać, że wybór naprawdę duży, szczególnie jeżeli chodzi o piwa z USA i Wielkiej Brytanii. Przyzwoicie wygląda oferta z Holandii i Belgii. W poprzedniej siedzibie rządziły niemieckie trunki, których obecnie jest bardzo mało. Zastanawia mizerna ilość piw z browarów kontraktowych. Pinta nie rzuciła mi się w oczy, AleBrowar tylko jedno piwo, Widawa dwie pozycje, a do tego jeszcze Citra z Hausta - To tak w kwestii asortymentu, a nie narzekania. Wielbiciele Czech, też raczej nie mają czego szukać w tym sklepie. Z „egzotyki” jest kilka piw z Afryki i Azji.

                    Ceny? Następne pytanie poproszę. A poważnie, to nie licząc Polski i sąsiadów, kwoty co najmniej kilkunastozłotowe z kilkoma wyjątkami.

                    Comment

                    • mflasinski
                      Member
                      • 12-2011
                      • 35

                      #11
                      Byłem dzisiaj. Z Pinty jest "Stare ale jare". Z Widawy Augustianskie, Magick, Kruk i Kuguar.

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        #12
                        Dojechały bączki z Rynku Racibórz.Dużo piw z Ursy i m.in.Grybowa,Krajana,Raciborza i Gościszewa.Wybór duży,ceny w miare przyzwoite.
                        mb WOS

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎