Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gliwice, Plac Józefa Piłsudskiego 3, Carmen24 Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Estrelicia
    Senior
    • 09-2014
    • 108

    Gliwice, Plac Józefa Piłsudskiego 3, Carmen24 Delikatesy



    Polecam. Duży wybór polskiego kraftu i nie tylko
  • miczda
    Member
    • 08-2011
    • 81

    #2
    Sklep zajebisty, do tego człowiek (Wojtek) w nim który się bardzo dobrze zna... polecam

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      #3
      Jako gliwiczanin mogę być podejrzany o "regionalny szowinizm", ale ... pisząc jak najbardziej obiektywnie - jest to najlepszy sklep z piwem jaki kiedykolwiek odwiedziłem!!! A zapewniam - na piwie nie oszczędzam i nie piję byle czego Koncerniaków i tzw. "uprzemysłownionych" browarów regionalnych typu BRJ tam nie ma w ogóle - szkoda zajmować miejsce w magazynie i na półkach zwłaszcza, że w niedalekim sąsiedztwie jest "Żabka"

      Praktycznie mają tam sam kraft i to nie tylko polski. Poza tym mega miła i profesjonalna obsługa. Dlatego stał się moim standardowym punktem co-tygodniowych zakupów ...

      Szczerze i gorąco polecam !!!

      Comment

      • noodles
        Senior
        • 09-2005
        • 700

        #4
        Nie jestem gliwiczaninem ale również uważam że to najlepszy sklep z kraftem jaki dotychczas odwiedziłem na Śląsku. Mimo odległości zaopatruję się tam regularnie. Nie jestem pewien ale wydaje mi się że koncerniaki i browary regionalne jednak też tam są.
        Last edited by noodles; 03-08-2018, 14:32.
        Moja kolekcja podstawek

        Comment

        • LordiBorden
          Member
          • 01-2013
          • 76

          #5
          Sklep godny polecenia, bardzo duży wybór piwa z kraju i zagranicy, ceny ok (chociaż już nie tak atrakcyjne jak kiedyś), obsługa to już różnie - zna się 1 osoba, reszta nie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎