Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Dąbrowa Górnicza, Sobieskiego 17, Pogotowie Alkoholowe [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #16
    Czy ten sklep ma szyld "Procent". A jeśli nie, to czy jak zejdę ze schodów z CH Pogoria to mam iść w lewo czy w prawo? Przejeżdżałem dzisiaj samochodem i nie zauważyłem "Pogotowia".

    Comment

    • silvian
      Senior
      • 08-2008
      • 727

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      jak zejdę ze schodów z CH Pogoria to mam iść w lewo czy w prawo?.
      W prawo, w stronę Będzina.
      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

      Comment

      • pogotowie-alkoholowe
        Junior
        • 07-2011
        • 14

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy ten sklep ma szyld "Procent". A jeśli nie, to czy jak zejdę ze schodów z CH Pogoria to mam iść w lewo czy w prawo? Przejeżdżałem dzisiaj samochodem i nie zauważyłem "Pogotowia".
        Haaaa Pomyliłeś nas z konkurencją ( z tym, że oni są nastawieni na "INNEGO" klienta - jak sama nazwa mówi)

        Do nas możecie trafić schodząc z kładki od CH Pogoria idąc w kierunku Będzina. Widoczna spora tablica "SKLEP MONOPOLOWY" oraz dwa szyldy "POGOTOWIE ALKOHOLOWE" - nie sposób przeoczyć (a jednak)

        p.s.
        czekamy na dostawę nowości, czwartek lub piątek w godzinach późnowieczornych.

        Comment

        • pogotowie-alkoholowe
          Junior
          • 07-2011
          • 14

          #19
          WŁAŚNIE WYSTAWIAM NA PÓŁKI NOWĄ DOSTAWĘ

          -LITOVEL PREMIUM
          -KONSTANCIN JASNE PEŁNE
          -KONSTANCIN MAZOWIECKIE
          -KONSTANCIN ŻYTNIE
          -CIECHAN PSZENICZNE
          -CZESKA HOLBA PREMIUM
          -GOŚCISZEWO RYCERZ JASNE
          -FORTUNA CZARNE MIODOWE
          -FORTUNA CZARNY SMOK
          -FORTUNA SREBRNY SMOK
          -JABŁONOWO NA MIODZIE GRYCZANYM
          -CORNELIUS WEIZEN
          -CORNELIUS BECZKOWE MOCNE

          Comment

          • Davidian
            Junior
            • 06-2009
            • 9

            #20
            Byłem dzisiaj, bardzo sympatyczna obsługa, dobry wybór, można płacić kartą i działa hasełko na 10% rabatu

            Degustuje właśnie Ciechana Wybornego Szkoda że nie było Mocnego mam nadzieję że się pojawi

            Czekam na Browar na Jurze i może część Ciechanów do lodóweczki?
            Last edited by Davidian; 06-08-2011, 20:11.

            Comment

            • waldek2
              Member
              • 02-2011
              • 46

              #21
              Z tymi cenami to zwariowaliście czy tylko zysk

              Comment

              • waldek2
                Member
                • 02-2011
                • 46

                #22
                Wszystkie kupię w Katowicach średnio 1 zł na butelce

                Comment

                • pogotowie-alkoholowe
                  Junior
                  • 07-2011
                  • 14

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waldek2 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wszystkie kupię w Katowicach średnio 1 zł na butelce
                  CÓŻ MOGE POWIEDZIEĆ.....
                  ...UDANYCH ZAKUPÓW!

                  Comment

                  • pogotowie-alkoholowe
                    Junior
                    • 07-2011
                    • 14

                    #24
                    UWAGA!!!


                    W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELE 21.08 OD GODZINY 16.00 ZAPRASZAMY NA DEGUSTACJĘ WYBRANYCH PIW

                    Będzie można skosztować oraz zakupić produkty m.in. :
                    Mini Browar Pivovaria,
                    Browar na Jurze,
                    coś z innych browarów również znajdziemy
                    oraz NOWOŚĆ!!----CYDR
                    Last edited by ART; 16-08-2011, 11:42. Powód: usunięto choinkę

                    Comment

                    • Czapayew
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1966

                      #25
                      Od ostatniego postu minęło prawie pół roku, a w sklepie piwna mizeria. Dominuje Kormoran, w tym (prawie) wszystkie piwa aromatyzowane (nie ma np. Świeżego czy Krzepkiego). Do tego kilka Magnusów (nie ma pomelo ), koźlak z Ambera, dwie Fortuny. Z zagranicy - ogólnopolsko znana koncernówka + Byelyi Nied'ved'. Na półce z piwami regionalnymi za to dumnie pyszni się Perła (pewnie przeczytali ranking Marka Suligi). Ze stanowczością należy stwierdzić, że są w DG lepiej zaopatrzone sklepy.
                      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                      www.zamkoszlaki.com
                      www.piwnekapsle.net

                      Comment

                      • pogotowie-alkoholowe
                        Junior
                        • 07-2011
                        • 14

                        #26
                        O handlu tego rodzaju asortymentem w D.G. można pomarzyć a zwłaszcza zrobieniem na tym jakiegokolwiek biznesu tak, że odpuszczamy.
                        Jak już się pozamykają wszystkie markiety w jakich się zaopatrujecie(bo 3 grosze taniej)to wtedy zapraszamy do nas.
                        Jak narazie to właśnie za "koncernówki" jestem wstanie opłacić czynsz, tak, że ktoś kto nie ma o tym pojęcia niech lepiej nic nie pisze.
                        Wogóle po tekstach z "przed pół roku" nie chce mi się tu już nic pisać.
                        Jeszcze dużo, dużo czasu musi upłynąć......

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23808

                          #27
                          Szkoda że nie informowaliście o sprawach sklepu troszkę dłużej niż przez 3 tygodnie od otwarcia...
                          Last edited by ART; 09-02-2012, 00:55.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • darekd
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 12227

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pogotowie-alkoholowe Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak już się pozamykają wszystkie markiety w jakich się zaopatrujecie(bo 3 grosze taniej)to wtedy zapraszamy do nas.

                            Właściciel sklepu obrażony na klientów, tego jeszcze nie grali Miłego oczekiwania.
                            Last edited by darekd; 09-02-2012, 10:00.

                            Comment

                            • pogotowie-alkoholowe
                              Junior
                              • 07-2011
                              • 14

                              #29
                              Informowaliśmy dotąd dokąd miało to jakiś sens.
                              Forumowicze BrowarBiz nie są dobrymi klientami, nie zależy mi na klientach którzy przyjdą pooglądać co stoi na półkach i objadą jeszcze kilka lub kilkanaście sklepów żeby wkońcu wybrać pojedyncze butelki w poszczególnych sklepach (oczywiście tam gdzie jest taniej kosmiczną kwotę kilkunastu groszy). Większość klientów którzy u nas kupują nie maja pojęcia co to jest forum Browar.Biz, poprostu lubią piwo i kupuja to na co akurat maja ochotę a my mamy w ofercie.
                              Ludzie zastanówcie się zanim napiszecie takie głupoty.
                              Wiem, że fora stworzone sa po to aby sobie pogadać i nie mam nic przeciwko-tak powinno być ale trochę rozsądku też jest mile widziane.
                              Na ilość klientów nie narzekam, tym bardziej, że zlikwidowała nam się powiedzmy "konkurencja" obok. Ilość stałych klientów ZADOWOLONYCH też wzrasta więc napawa optymizmem.
                              A co do zaopatrzenia w piwa regionalne uzupełniamy systematycznie.

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właściciel sklepu obrażony na klientów, tego jeszcze nie grali Miłego oczekiwania.
                                Ja tu nie widzę żadnego obrażania się na klientów. Natomiast czytając czasami dyskusje o cenach w dziale "Piwo - Gdzie" uważam stwierdzenie kolegi "Pogotowie Alkoholowe" za trafną.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gość jest niereformowalny a browar.biz to wielkie zuo
                                Jak dotąd to twoje wypowiedzi w tym temacie nie powalają merytorycznie.
                                Last edited by chemmobile; 09-02-2012, 10:59.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎