Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Dąbrowa Górnicza, Sobieskiego 17, Pogotowie Alkoholowe [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pogotowie-alkoholowe
    Junior
    • 07-2011
    • 14

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak dotąd to twoje wypowiedzi w tym temacie nie powalają merytorycznie
    .
    Z tym się zgodzę w zupełności

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pogotowie-alkoholowe Wyświetlenie odpowiedzi
      Informowaliśmy dotąd dokąd miało to jakiś sens.
      Forumowicze BrowarBiz nie są dobrymi klientami, nie zależy mi na klientach którzy przyjdą pooglądać co stoi na półkach i objadą jeszcze kilka lub kilkanaście sklepów żeby wkońcu wybrać pojedyncze butelki w poszczególnych sklepach (oczywiście tam gdzie jest taniej kosmiczną kwotę kilkunastu groszy). Większość klientów którzy u nas kupują nie maja pojęcia co to jest forum Browar.Biz, poprostu lubią piwo i kupuja to na co akurat maja ochotę a my mamy w ofercie....
      Mamy po prostu wysublimowane gusta
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #33
        Nie muszę odwiedzać sklepu, żeby uznać twoje wypowiedzi za bezowocne lanie wody. Nie muszę odwiedzać tego sklepu a jedynie forumowe dyskusje by stwierdzić, że sekciarze są subiektywni w ocenie polityk cenowych sklepów.
        Last edited by chemmobile; 09-02-2012, 13:49.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • Arecki71
          Member
          • 05-2011
          • 37

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Mamy po prostu wysublimowane gusta
          Zgadza się, a ponadto wiemy gdzie kupować dobre piwa w naszym regionie. A skoro wiemy też gdzie jest taniej tam się idzie. Kiedyś znalazłem w K-ch sklep z piwem regionalnym i myślałem że to jedyny taki sklep tym mieście. Myliłem się i dlatego przepłacałem tam. No cóż...wolny rynek

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #35
            Jeśli chodzi o Pogotowie Alkoholowe to robiłem tam zakupy dwa czy trzy razy. Raczej małe.
            Ja z racji wykonywanego zawodu jestem mobilny, dlatego nie ma dla mnie problemu zrobić zakupy w lepiej zaopatrzonych sklepach w Katowicach lub Tychach. Gdyby nie to, te kilkadziesiąt groszy na sztuce nie robiłoby mi problemu. Inna sprawa to ograniczony wybór piwa w tym sklepie. Tak to już jest, że maniacy tacy jak my szukają zawsze nowych piw i bardzo często wybieram się do sklepu na zakupy piwne właśnie jak pojawi się kilka nowości na rynku. W PA nowości po prostu brakuje. Do innych sklepów w ciemno mogę jechać i na półkach zawsze znajdę coś nowego.
            Jeśli właściciel chciał oprzeć sprzedaż piw regionalnych tylko na forumowiczach z Browar.biz to chyba jakieś nieporozumienie. Jest nas tutaj kilkunastu, kilku ma gdzieś dobre piwa, kilku skupia się tylko na kolekcjonerstwie, a nikt z Katowic nie będzie jechał do Dąbrowy Górniczej do sklepu, w którym nie kupi nic specjalnego. Taka prawda.
            Na kanwie popularności i szumu wokół piw z browarów regionalnych właściciel PA sprowadził kilka piw z jednej hurtowni, nie rozwijał asortymentu, nie szukał rozwiązań dla niższych cen piw.
            Tak się nie da.

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #36
              Uzupełniając wypowiedź Promila muszę stwierdzić, ze PA jest sklepem przede wszystkim z wysokoprocentowym alkoholem. Piwa regionalne sprzedawane są "przy okazji" i - jak widać i słychać - nie stanowią podstawowego źródła obrotu sklepu.
              Czy nie jestem dobrym klientem? Nie wiem... Wiem tylko, że do sklepów, gdzie mogę znaleźć piwne nowości i ciekawostki (np. Whisky&Spirit czy Mariacka 3 w Katowicach) zawsze staram się zaglądać w miarę regularnie, za każdym razem zostawiając powyżej 10 PLN. Tak samo był z mniejszymi sklepikami. Np. byłem dość regularnym klientem niewielkiego spożywczaka w Gołonogu, dopóki byłem pewien, że zawsze znajdę tam śp. Bonera Mocnego.
              Pogotowiu życzę rozwoju i ciekawego asortymentu na półkach. A jego klientom - zróżnicowanych gustów.
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • Czapayew
                Senior
                • 10-2002
                • 1966

                #37
                Byłem dziś na Sobieskiego w Dąbrowie Górniczej i stwierdziłem, że "Pogotowie Alkoholowe" przestało istnieć pod w/w adresem.
                "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                www.zamkoszlaki.com
                www.piwnekapsle.net

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎