Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Romualda 15, Piwa Regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tenuzytkownik
    Junior
    • 03-2014
    • 5

    #16
    W jakich godzinach ten sklep jest czynny?

    Comment

    • alletomgro
      Junior
      • 12-2009
      • 7

      #17
      Romualda 15.
      Miła i fachowa obsługa. Półki pełne wszelakich piw, w tym z browarów restauracyjnych i kontraktowych i średniej wielkości. Możliwość zamówienia nowości. Słowem - wreszcie sklep z piwem przez duże S, a może P? Nazwa sklepu PIWA REGIONALNE. Polecam wszystkim spragnionym dobrego PIWA!

      Comment

      • lechu-kielce
        Senior
        • 12-2005
        • 278

        #18
        Romualda 15,poniedziałek-sobota 10-21,na zdrowie.

        Comment

        • qqwer
          Junior
          • 04-2014
          • 4

          #19
          Ciechan GP jest?

          Comment

          • krisskov
            Junior
            • 10-2011
            • 3

            #20
            Bodajże dzisiaj jeszcze było

            Comment

            • alletomgro
              Junior
              • 12-2009
              • 7

              #21
              Hi.

              Jest śmigaj!

              Comment

              • elpako
                Senior
                • 03-2006
                • 318

                #22
                Jest dopiero kwiecień a tu są skany https://picasaweb.google.com/1109444...465/Wypite2014 etykiet z piw, które w 80 procentach zakupiłem w tym sklepie. Dobrze, że ograniczyłem się tylko do polskich piw, bo gdybym próbował wszystkiego, co tam jest to żadnego filmu bym nie obejrzał do końca.
                P O R T E R Y - Polska - 1304/ Zagranica - 1874 //Razem - 3178

                http://porter-etykiety.web-album.org
                https://www.facebook.com/pg/Etykiety...os/?tab=albums

                Comment

                • lechu-kielce
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 278

                  #23
                  Zaglądaj też na Chęcińską,czasem trafia się coś czego nigdy nie widziałem ani na Romualda ani na Szczepaniaka np.niemieckie Erotik Bier.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lechu-kielce Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zaglądaj też na Chęcińską, czasem trafia się coś czego nigdy nie widziałem ani na Romualda ani na Szczepaniaka
                    A co to za sklepy na Chęcińskiej i Szczepaniaka? Nie mają swoich wątków. Zakładaj.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • k_k_s
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 193

                      #25
                      Bardzo dobry sklep.
                      AleBrowar, Pinta w niemal pełnej ofercie. Ze znaczniej części innych browarów rzemieślniczych pojedynczy przedstawiciele. Do tego masa piw z browarów typu Racibórz, Miłosław itp.
                      Sporą część zajmowała też konkretna zagranica: BrewDogi, Mikkelery itp. uzupełniana Czechami.
                      Właściciel kumaty, zorientowany. Wcześniej parał się chyba zawodem PH bo gadkę miał niezłą.
                      Totalnym zaskoczeniem było mi wręczenie karty -20% po przekroczeniu (pierwszej stówy. Rabat jakby nie patrzeć mega a ceny w sklepie były normalne, takie jak wszędzie.
                      Podsumowując: nareszcie Kielce mogą pochwalić się specjalistycznym sklepem z prawdziwego zdarzenia.

                      Comment

                      • heckler
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 1817

                        #26
                        Jadąc na majowy weekend w Góry Świętokrzyskie postanowiliśmy nie kupować piwa u siebie na miejscu,a zakupić w Kielcach.
                        Decyzja okazała się jak najbardziej słuszna.Śmiało mogę napisać że wybór piw bardzo duży.Ludzi w sklepie sporo,a była to środa wieczór.I najważniejsze,mega rabat 20% na zakupione piwa!!!Przy zakupie prawie 70 piw dało niezłą sumkę.Polecam!

                        Comment

                        • k_k_s
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 193

                          #27
                          Po ponad 3 miesiącach test sklepu powtórzony - wybór niezmiennie imponujący, fachowość obsługi też.
                          Trochę ich jednak poniosło z cenami, dochodzi do absurdów, że piwo w knajpach które obsługują (np. w Plejadzie) jest tańsze niż u nich w sklepie. Rozdawany rabat 20% nieco ratuje sytuację, niemniej i tak Kielcom dobrze zrobiłby konkurencyjny sklep, może powstrzymałby nieco cenowe WOW .

                          Comment

                          • HBR
                            Junior
                            • 10-2013
                            • 20

                            #28
                            Browary Kielce

                            Witam
                            Przeważnie nie komentujemy wpisów bo od tego jest forum ale kilka słów dodamy ,nie mamy wpływu na ustalanie cen przez naszych kontrahentów z kolei lepiej jest sprzedać piwo niż wylać z powodu krótkiej daty dochodzą do tego nasze wszelkie akcje promocyjne i skutek jest taki nie inny.
                            Myślę że nie powinieneś narzekać gdyż z naszą kartą rabatową i tak kupujesz najtaniej w Kielcach.A co do konkurencji na naszym rynku jesteśmy otwarci jeżeli ktoś ma ochotę prowadzić sklep z dobrymi piwami to może liczyć na naszą pomoc.Zawsze zmotywuje nas to do lepszej pracy.
                            Myślę że w połowie września znowu bedziesz mile zaskoczony naszym nowym programem lojalnościowym.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #29
                              Pytanie jak daleko do hurtowni z piwem mają sklepy poznańskie a ile kieleckie? Ile piwa miesięcznie jest w stanie zamówić sklep w Kielcach a ile w Poznaniu? Ciężko jest tak porównywać dwa rynki bo mogą być od siebie zupełnie różne.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23791

                                #30
                                Pyskówka usunięta, k_k_s i lechu-kielce czujcie się ostrzeżeni przed przyznaniem banana. Już po Was wcześniej sprzątałem. Natomiast HBR zapraszam do grona PU, by informować o ofercie sklepu
                                Last edited by ART; 25-08-2014, 12:33.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎