Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kielce, Podklasztorna 117, Market Gasko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lechu-kielce
    Senior
    • 12-2005
    • 278

    Kielce, Podklasztorna 117, Market Gasko

    Market znajduje się na osiedlu Podkarczówka, jakieś 200 metrów od ulicy Krakowskiej ( trasa Kielce - Kraków ), niedaleko znajduje się Klasztor z widokiem na całe miasto. Po dłuższej obserwacji postanowiłem dać szansę temu marketowi,gdyż zawsze mają dobry wybór. Na półkach z chmielem znajdziemy : komplet z Cieszyna, Pils z Jabłonowa, Kieleckie, Barbakan, Czarna Dziura, Pierwsza Pomoc, Viva la Wita, Oto mata IPA, Ciechany, Raciborskie- komplet, Kormoran Jasny, Świeże, Warmijskie Rewolucje, Coffee Stout, American IPA z Kormorana, Corneliusy x2, Piwo z sokiem, Johannes, Żywe, Pszeniczniak Amber, Jasne że Pełne, Kozel, Radegast, Cervena Selka, Kelt, Celia, Gambrinus, Birell, Bavaria, Złoty Denar, Namysłów Pils, Lubusz, Belfast, Strongbow cydr, Komesy, Fox, Fortuny i Miłosławy w komplecie.
  • lechu-kielce
    Senior
    • 12-2005
    • 278

    #2
    Przechodząc nieopodal zajrzałem do sklepu i zauważyłem, że na półkach znajdziemy: 1 na 100 z Kormorana, Big Cyc, Dobry Pasterz, Lwówek Książęce, Cieszyn RRA, Black Boss, PRL Pełne i Jasne, Kieleckie z Połczyna oraz Charger Strong Lager i Kanapiu. Z powyższej listy zniknęły: Barbakan, Lubusz, Viva la Wita, Birell, Pils z Jabłonowa i Cervena Selka.

    Comment

    • lechu-kielce
      Senior
      • 12-2005
      • 278

      #3
      Na dzień dzisiejszy na piwnych półkach znajdziemy: Kielczanka Pils/ Jasne Pełne/ Miód-Malina i Pszeniczne z Wąsosza, Jasny Grom- Perun, Porter Podbity Śliwką- Jabłonowo, Krasna Jędza- Gloger, Bytów Jasne Pełne, Bytów- Blok Ekipa, Czarna Porzeczka- Bytów, Kieleckie Lager/ chmiel/ Miód-Malina/ Miód- Cytryna, Raciborskie, Ciechany, Namysłów, Pinta x7 i kilka rodzai ze Staropolskiego.

      Comment

      • Marianowar_pl
        Member
        • 03-2017
        • 39

        #4
        A wiadomo w jakiej cenie ten Podbity Śliwką?

        Comment

        • dasilva
          Junior
          • 03-2017
          • 27

          #5
          Drożej niż w Makro ,ale poniżej 15 pln

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎