Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Miedziana Góra, Urzędnicza 11A, Carrefour

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lechu-kielce
    Senior
    • 12-2005
    • 276

    Miedziana Góra, Urzędnicza 11A, Carrefour

    Kilka dni temu przejeżdżałem przez Zagnańsk, zauważyłem ten sklep, więc zajrzałem do niego i okazało się, że jest tam nawet nieźle zaopatrzony regał z kraftami. Na półkach znalazłem piwa z browarów: Pinta, Nook, Inne Beczki, Dwóch Braci, Raduga, Trzech Kumpli, AleBrowar, Kingpin, DrBrew, Artezan poza tym 2xKielecki chmiel ze Staropolskiego, Kielczanka, Noteckie, Komesy, 3xAmber, Świętokrzyskie z Raciborza+ kilka czeskich.
  • dasilva
    Junior
    • 03-2017
    • 27

    #2
    Czy to znaczy ze mają tam większy wybór niż w Carrefourze (ex. Piotr i Paweł) w Koronie ?
    A jak to się przedstawia cenowo, tak samo jak przy Warszawskiej czy niżej ?

    Comment

    • Maly_23
      Junior
      • 03-2019
      • 2

      #3
      Może wybór nie jest większy ale naprawdę mają bardzo fajny wybór piw kraftowych cenowo jest bardzo podobnie w końcu to ta sama sieć sklepów

      Comment

      • dasilva
        Junior
        • 03-2017
        • 27

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lechu-kielce Wyświetlenie odpowiedzi
        Kilka dni temu przejeżdżałem przez Zagnańsk, zauważyłem ten sklep, więc zajrzałem do niego i okazało się, że jest tam nawet nieźle zaopatrzony regał z kraftami. Na półkach znalazłem piwa z browarów: Pinta, Nook, Inne Beczki, Dwóch Braci, Raduga, Trzech Kumpli, AleBrowar, Kingpin, DrBrew, Artezan poza tym 2xKielecki chmiel ze Staropolskiego, Kielczanka, Noteckie, Komesy, 3xAmber, Świętokrzyskie z Raciborza+ kilka czeskich.
        Na pewno chodzi o Carrefour a nie Odido ?

        Comment

        • lechu-kielce
          Senior
          • 12-2005
          • 276

          #5
          Tak, chodzi o Carrefour tylko, że błędnie wpisałem adres (tak to jest jak się pisze po kilku piwerkach) bo powinno być: Miedziana Góra, Urzędnicza 11A, Carrefour. Prosiłem od razu admina o zmianę adresu ale nie zmienił.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎