Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Nasz Jubilat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CyboRKg
    Senior
    • 04-2010
    • 593

    #31
    Nienawidze marketow :/ Zreszta w pobliskim Realu jesli juz jakies piwa regionalne sie trafia to zawsze drozej niz w malym pobliskim sklepiku, gdzie mam naprawde duzy wybor.
    "Jedno pivo ne vadi!"
    "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      #32
      CyboRKg, gdzie kupiłeś to piwo?

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
        Nienawidze marketow :/ Zreszta w pobliskim Realu jesli juz jakies piwa regionalne sie trafia to zawsze drozej niz w malym pobliskim sklepiku, gdzie mam naprawde duzy wybor.
        No to nie narzekaj na zbyt wysokie ceny. Nie jest winą browaru, że sklepikarze je windują. Mi markety nie przeszkadzają, mam do Leclerca daleko ale raz na miesiąc jadę po większą ilość bo różnica w cenach jest jak widać ogromna. A i cenię to, że sam wybieram z półki, mogę każde piwo dotknąć, pomacać, poczytać etykiety przez nikogo nie popędzany.
        Last edited by dadek; 24-12-2012, 02:45.

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, pasuje do ekstraktu. [5]
          Piana: Średnio wysoka, drobnoziarnista. Opada niezbyt szybko, ale za to niemal do zera i nie osadza się na ściankach. [2.5]
          Zapach: Niezbyt silny, słodowy, z lekkimi akcentami owocowymi. Przyjemny, ale za słaby. [4]
          Smak: Treściwy, słodowy, z leciutką goryczką, która uwidacznia się bardziej w posmaku. Alkoholu nie czuć. Całość smaczne i rzeczywiście smakuje jak marcowe. [4.5]
          Wysycenie: W sam raz. [5]
          Opakowanie: Standardowa ciechanowska stylistyka z okolicznościowymi napisami, które powstały niestety w wyniku radosnego żonglowania fontami. Typografia to jednak sztuka... Herbu jak nie lubiłem, tak nie lubię, ale nie będę się już nad nim rozwodzić. [3]
          Uwagi: Pite 19 października 2012 r.

          Wyszło naprawdę smaczne marcowe. Na jubileusz browaru spodziewałem się wprawdzie czegoś ciekawszego, ale i tak jest nieźle.

          Moja ocena: [4.1]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎