Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Podkapslowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sasser
    Senior
    • 07-2012
    • 107

    #46
    Piwo kupiłem z ciekawości, jako że jeszcze go nie próbowałem. Po przelaniu utworzyła się ładna piana, która niestety opadła dość szybko i nic z niej nie zostało. Co do koloru - nic specjalnego, piwo oczywiście mętne. Zapach sugeruje, że będzie to świeże, orzeźwiające piwo. W smaku czuć głownie słodowość, jest też goryczka, której w sumie się nie spodziewałem. Gdzieś czuć też delikatną kwaskowatość. W sumie piwo nie jest takie złe, ale cudów też nie ma.

    Comment

    • NaturalArti
      Member
      • 09-2009
      • 86

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor jasnozłoty, lekko mętny. Szczerze mówiąc po tego rodzaju piwie oczekiwałem zdecydowanie dużo większej mętności [2.5]
      Piana: Wygląda to kiepsko. Piana dość gruboziarnista; jest dosłownie przez moment, tylko tuz po nalaniu. Po jakichś 5 sekundach opada do zera [2]
      Zapach: Przyjemny, delikatny. Nuty chlebowo-drożdżowe [4]
      Smak: Jest jak najbardziej ok, chociaż bez jakichś super fajerwerków. Piwo jak najbardziej wypijalne. Czuć drobną goryczkę, akcenty drożdżowo-chlebowe. [3.5]
      Wysycenie: Nasycenie na poziomie średnim. Jak dla mnie jest ok. [4.5]
      Opakowanie: Mi się przeciętnie podoba. Bez specjalnego szału; w dodatku ten marketingowy bełkot o bezkapslowości ... [3]
      Uwagi: Powiem tak: na pewno lepsze niż tysko-żywce, jednak gorsze niż na przykład ciechan lagerowe, czy niefiltrowane z browatu grybów. W sytuacji braku możliwości kupna piwa regionalnego na pewno zdecydowanie wolę to piwo niż piwka z sabmillero-heinekeno-carlsbergow. Jednak w przypadku wyboru między tym piwkiem a piwami niefiltrowanymi regionalnymi - zdecydowanie wolę tą drugą opcję.

      Moja ocena: [3.5]

      Comment

      • langlager
        Junior
        • 05-2013
        • 18

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mętny [3.5]
        Piana: niska, szybko opadająca [2]
        Zapach: słodowy [2]
        Smak: drożdże, słód [2]
        Wysycenie: za wysokie [2.5]
        Opakowanie: przyciągająca wzrok etykieta [4]
        Uwagi: słabe piwo.

        Moja ocena: [2.2]

        Comment

        • MlodyPiwosz
          Member
          • 04-2012
          • 73

          #49
          Piwo dostałem od mojego kolegi. Kolor piwa - jasno-złoty,średnio mętne. W zapachu wyczuwalne owoce oraz słód. Jeśli chodzi o smak to na pierwszym planie piwo jest kwaskowate,lekko ścierkowe,drożdże są niewyczuwalne,nuta alkoholu.Oczywiście pijalne. Ilość gazu jest trochę za wysokie.Butelka bączek,skromna etykieta, dedykowany kapsel. Szału niema.Nie liczyłem na wiele ale i też nie na aż tak mało.Jak ktoś ma to piwo na uwadze do degustacji to z góry zachęcam do kupna jakiegoś innego piwka .

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #50
            Piwo dalej zwykłe... kwaskowo - zbożowe... dość mocno gazowane...

            Na plus to brak posmaków obrzydzających totalnie dalsze spożycie...
            Attached Files

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli znasz dobry i udokumentowany odpowiednik SNIFERA w naszym języku polskim to będę wdzięczny za taką informacje
              Koniakówka. Oto dokumentacja:


              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #52
                O dzięki. Takie proste, więc nawet o tym nie pomyślałem.
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • kielek
                  Junior
                  • 11-2013
                  • 27

                  #53
                  Piwko całkiem przyjemne orzeźwiające i świeże. Jak dla mnie trochę za mało goryczki. Pieni się dość intensywnie, niestety szybko zanika. Cena 2,9 za 0,3l trochę przesadzona. Całkiem niezłe jak na koncern.

                  Comment

                  • Dewasto
                    Member
                    • 01-2014
                    • 65

                    #54
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Lekko mętny i opalizujący ale nie jak niefiltrowane. [3.5]
                    Piana: Znikla prawie od razu. Zwykla biala, nie gesta. [1.5]
                    Zapach: Słodowe aromaty, lekko drożdżowy i chmielowy. [3]
                    Smak: Goryczka na dobrym poziomie, odrobina palonego słody. Smak całkiem w porządku. [3.5]
                    Wysycenie: Nasycenie średnie. [3.5]
                    Opakowanie: Całkiem ładne, eleganckie i klasyczne. [4]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [3.15]
                    https://www.facebook.com/browarstarowiejski

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      #55
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Typowy dla niefiltrowanego lagera. Mętny, ciemnożółty. [5]
                      Piana: Typowa dla koncerniaka. Na początku wysoka, buzująca i niezbyt gęsta, po dwóch minutach całkowicie opada, po kolejnych dwóch nie ma po niej śladu. [2]
                      Zapach: Słabiutki, nijaki. Wadziłem nos głęboko w kufel i nie czuję niemalże nic poza jakąś lichą słodowością. [2.5]
                      Smak: Muszę przyznać, że jest lepiej, niż się spodziewałem. Posmak drożdżowy, słodowość, ciało, lekka goryczka. Do tego delikatna nuta alkoholowa i posmak kartonu, ale niespecjalnie przeszkadzający. [3.5]
                      Wysycenie: Nieco za wysokie, ale tylko nieco. [4.5]
                      Opakowanie: Mało informacji, nuda, etykieta nieciekawa, kolorystycznie też średnio. [3]
                      Uwagi: Jest lepiej, niż się spodziewałem, ale wiadomo - szału nie ma. Data ważności do dzisiaj, więc kupione w markecie za pół ceny, w innym wypadku bym się pewnie nie skusił. A szkoda by było, bo nie jest to złe piwo.

                      Moja ocena: [3.1]

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Mętnawe jasne złoto, ładny. [4.5]
                        Piana: Dość intensywna, ale szybko redukuje się do dziurawej firanki. nie brudzi szkła. [3]
                        Zapach: Słodowo-kiszonkowy. Niezbyt przyjemny. Jednak piwo blisko terminu, więc wybaczam. [2.5]
                        Smak: Średnia pełnia słodowa, lekka kwaskowość, mała goryczka. Pijalne. [2.5]
                        Wysycenie: Górna granica tolerancji. [3.5]
                        Opakowanie: Fajna oldskulowo-nowatorska etykieta, mizerne informacje. [3]
                        Uwagi: Na bezrybiu...

                        Moja ocena: [2.725]
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎