Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Bracki RauchBock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Bardzo wysokie wysycenie kompletnie zepsuło mi przyjemność z picia tego piwa... Jak w Dym je miażdży.
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
      Bardzo wysokie wysycenie kompletnie zepsuło mi przyjemność z picia tego piwa... Jak w Dym je miażdży.
      Piłeś już nowy Jak w dym?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        Piłeś już nowy Jak w dym?
        Nie i obawiam się, że nie będzie mi dane, chodziło mi o poprzednią wersję. Z perspektywy czasu uważam, że to było najlepsze piwo z Pinty.
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          W Lubinie, w Almie, byłem za 5 przed premierą - paletka była wystawiona gdzieś z boku regału z informacją że szkło do odebrania za 4 egzemplarze.

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            W Lublinie, stoisko zaraz przy wejściu i pan piwowar domowy jak z obrazka
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              A i dodam jeszcze, że szkło bardzo fajne, tylko pojemność bez sensu...
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                A i dodam jeszcze, że szkło bardzo fajne, tylko pojemność bez sensu...
                0,4l? Taki powiększony snifter, mnie on się nawet podoba bo i 0,33l się zmieści z dużą pianą i chyba nawet 0,5l jak jakieś mocne piwo bęzie się marnie pienić.
                Last edited by pioterb4; 06-12-2012, 20:01.

                Comment

                • GaGacek
                  Member
                  • 08-2004
                  • 96

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  0,4l?
                  Tak.
                  Piana, chyba zapomnieli jej dodać do moich butelek.
                  [...]Najważniejsza k... jest piana ! Czasem piana siada ! Jak jest dużo alkoholu to jest mało piany ! Szklanki muszą k.... być czyste !
                  Piwo traktować można azotem ( nie pomylić k.... z tlenkiem azotu) ![...]- sensor

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    0,4l? Taki powiększony snifter, mnie on się nawet podoba bo i 0,33l się zmieści z dużą pianą i chyba nawet 0,5l jak jakieś mocne piwo bęzie się marnie pienić.
                    Tak 0,4l ale dość "upchane", pół litra na pewno nie wejdzie...
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • Shedao
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 900

                      No i już po premierze. Trzeci rok z rzędu byłem w Almie we wrocławskiej Renomie, po czym szybko udałem się do ZUPu na wersję laną. Bardzo dobre piwo, ładny kolor (chociaż nie wiem czemu spodziewałem się czegoś ciemniejszego, chyba mi się w głowie skojarzyło hasło "wędzonka" -> ciemne jak d..a murzyna ) , piana całkiem nieźle się trzyma, w zapachu wędzonka - ale nie za ostra, tak samo w smaku. Smakowało, jeszcze nieraz do tego wrócę.

                      Comment

                      • Wiktoria
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 796

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Lubinie, w Almie, byłem za 5 przed premierą - paletka była wystawiona gdzieś z boku regału z informacją że szkło do odebrania za 4 egzemplarze.

                        I pewnie by było lepiej gdyby w innych miejscach również ograniczono się do takiej informacji. Ja trafiłam w Renomie na panią, która usiłowała mi wmówić, że do czterech piw przysługuje kufel. Trochę mnie ta informacja zaskoczyła, więc postanowiłam się upewnić, co pani miała na myśli. Zapytałam, czy chodzi o kufel z uchem. Pani potwierdziła...
                        Najwyraźniej nawet nie widziała szkła, o którym mówiła, no, chyba, że umyślnie wciskała ludziom ciemnotę .

                        Comment

                        • Janek_1
                          Member
                          • 05-2011
                          • 46

                          Rauch Bock

                          Właśnie po degustacji. Jak dla mnie zbyt mała wędzonka. Zaraz po otwarciu butelki sprawia wrażenie całkiem solidnej. Po jakimś czasie ustępuje bardziej zapachom typowo koźlakowym. Piano za to mizerna i pod koniec picia znikła do zera. Mimo to bardzo ciekawe piwo.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Piwo jak piwo, a szkło jak szkło. W piwie wędzonki szukać z lupą, a w szkle też ucha
                            Delikatne, to i niepewne. Tak czy siak Rauchbock w wersji beczkowej to piwo bardzo smaczne, na pewno koźlak, ale czy wędzony? To już kwestia dyskusyjna. W takiej postaci zasmakuje szerokiemu gronu piwopijców, nie mam co do tego wątpliwości.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Basik
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1308

                              Pierwsze butelki Raucha pękły Pewnie Piotry doda coś więcej od siebie, albo i nie... Ale nam to piwo po prostu smakuje.
                              Może to kwestia daty czy chwili. Jakby co, jeszcze 7 butelek czeka na ewentualną weryfikację opinii
                              Dobrze, że zdecydowaliśmy się od razu na zakup 10 butelek, żeby mieć podwójne szło, bo bardzo nam się podoba.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Było pić z beczki, to by wam nie pynkło. Szkła nie mam. Grupa Żywiec zawaliła sprawę... Wolałem się napić beczkowego, niż szukać go w butelce w dalszych sferach trójmiejskich (nie ma Almy w Gdańsku). U Dyrektora nie dowieźli, w Piwiarni warki dali plamę i zapomnieli. W Degustatorni piłem z dedykowanego szkła, ale było go tak mało, że nie miałem serca by go sępić. Piwo dostępne z beczki także w Lamusie i Cup of Tea, ale nie chciano go nam polać przed 18
                                Last edited by Pendragon; 06-12-2012, 21:28.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎