Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Kamionkowskie Korzenne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Czarnków, Kamionkowskie Korzenne

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnorubinowy. [4]
    Piana: Beżowa, dość ładna, ale krótkotrwała. [3]
    Zapach: Słodowy z lekkim powiewem karmelu, żadnych przypraw się nie dowąchałem... [3.5]
    Smak: Dominuje jakiś "absmakowy" smak wanilii, trochę jak aromatyzowana kola bez gazu - tego napoju nie rozumiem... [2.5]
    Wysycenie: Mało, trochę jednak za mało... [3]
    Opakowanie: Znowu - jak cała seria - proste jak parasol. Kapsel z napisem "soho" - WTF? [3]
    Uwagi: Jeśli chodzi o korzenne wariacje na temat piwa, to ja poproszę do Torunia... .

    Moja ocena: [3.025]

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1301

      #3
      soho to ten kawałek kamionka
      z którego pono najbliżej do lądka
      że niby to piwo z tamtejszej factory
      choć w rzeczywistości nie do końca
      veni, emi, bibi

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrązowy, pod światło czerwone przebłyski. [5]
        Piana: Niska, beżowawa, szybko opada do dziurawej warstwy, nie osiada na ściankach. [2.5]
        Zapach: Wanilia, goździki, cynamon, miód. Całość pachnie trochę jak moja porterówka, nieźle. [4]
        Smak: Piwo mało słodkie, dość treściwe, z mizerną goryczką i nieprzyjemną wanilią, zupełnie jakby laski były kiepskiej jakości lub za długo się gotowały. Wypić się da, ale liczyłem na więcej. [3]
        Wysycenie: O wiele za niskie. [2]
        Opakowanie: Genialna w swojej prostocie etykieta, nie pasuje do niej kapsel Soho. [4]
        Uwagi: Pite 4 stycznia 2013 r.

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Foto:
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: ciemne rubinowo- brązowe [4]
            Piana: lekki beż, drobna, opada szybko do cienkiej obwódki [2.5]
            Zapach: słaby ale da się wyczuć zapach słodu i tych korzennych przypraw [3]
            Smak: samo piwo jest dośc pełne i treściwe, na pierwszy plan w smaku idzie lekko gorzkawo-goryczkowy posmak jakichć bylin podobnych trochę do tych jak w Jagermeisterze, w tle lekki słodowy podkład [2.5]
            Wysycenie: ciut za dużo [4.5]
            Opakowanie: etykiety piw Kamionkowskich podobaja mi się, kapsel Soho [4.5]
            Uwagi: Nie podeszło mi to piwo, coś w nim jest co sprawia, ze z lekka może wykręcać usta, może jest to coś podobnego do tego co jest w kroplach żołądkowych? nie wiem, pite pierwszy i ostatni raz

            Moja ocena: [2.95]
            Attached Files
            Last edited by becik; 08-08-2013, 17:55.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎