Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie, Książęce Korzenne Aromatyczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #16
    A ja właśnie dostałem zniżkę na czteropaka z Tesco. Wyjdzie taniej niż w Leclercu. Piłem już wszystkie 4 piwa, chyba nie skorzystam z promocji
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      #17
      Fotka piwka. W warszawskim Leclercu dostępne w czteropaku. Istniała jednakże możliwość zakupienia oddzielnie. Cena 2,99 PLN.
      Piwo jak piwo. Etykieta do zbiorów. Kapsel też ładny.
      Attached Files

      Comment

      • majsza
        Junior
        • 12-2005
        • 6

        #18
        Przeczytałem dla pewności najpierw komentarze aby potwierdzić moje odczucia negatywne ,ale ku mojemu zdziwieniu wszystkim piwo smakuje .Opiszę więc moje zdanie ,mimo że tak różne .Moim zdaniem piwo smakuje po prostu sztucznie ,swego rodzaju aromatami nie pochodzącymi ze składników naturalnych .Kompania Piwowarska oszczędza ,oszukuje wymyślnym opisem o przyprawach .Nie chcę tutaj nikogo przekonywać na pewno ,po prostu tak to widzę wg swojego podniebienia i dla mnie jest wiele piw które bez porównania smakują lepiej i bardziej naturalnie .

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          #19
          W opolskim Realu dostępne zarówno w kwartecie jak i solo ( 3,99 zł ).
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • roofman
            Member
            • 10-2011
            • 34

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny bursztyn, klarowne i cieszące oko. [4]
            Piana: Po nalaniu drobnopęcherzykowa i zbita. Po 10 sekundach znika do wianuszka przyklejonego do ścianki szklanki. [2.5]
            Zapach: No nie wiem. Piwo aromatyczne - tak napisane na etykiecie ale... mnie lekko odrzuca ten aromat. Liczyłem na naturalne przyprawy, miód, słód a tymczasem piwo daje... rozpuszczalnikiem [1]
            Smak: Oj, nie jest dobrze. Rozpuszczalnikowe klimaty przenoszą się i na język. Może to przeniesienie retronosowe ale stanowczo męczyłem się przy degustacji.
            W tle czuć nieco 'miodu' albo czegoś miodopodobnego. Nie jest to jednak przyjemne doznanie. Goryczki brak w moim egzemplarzu. [2]
            Wysycenie: Małe do średniego. Nie męczące. w sumie jak dla mnie w sam raz. [3]
            Opakowanie: Ładne. Tutaj nie ma nic do zarzucenia.
            Cała seria tych piw jest miła dla oka. [4.5]
            Uwagi: Piwo pite wieczorem. Rano ból głowy.
            Nie wiem, trafiłem na piwo albo źle przechowywane, albo zwyczajnie popsute.

            Moja ocena: [1.975]

            Comment

            • ODOLAN
              Member
              • 07-2007
              • 57

              #21
              W moim podrzędnym osiedlowym poznańskim sklepie są pojedyncze korzenne. Spróbowałem - jak na tyskie bardzo dobre. Choć za słodkie. Acz nie czuć jak w innych koncernówkach tej spirytusowności jak to nazywam. Wszystkie książęce są wypijalne. Nawet pszenica.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: złocisto-brązowy, nieklarowne [4]
                Piana: obfita po nalaniu, szybko opada do niedużego kożuszka, osadza sie na szkle niewielkimi łatami [3.5]
                Zapach: typowy dla piw przeznaczonych do grzańca, przyparwy i nieiwlki słodowy zapach [3]
                Smak: w miarę treściwe i pełne, lekkiem dominuja rózne przyprawy, goździki, cynamon, odrobina cytrusów, posmak słodowy daleko w tle [3.5]
                Wysycenie: bez zarzutu [5]
                Opakowanie: podioba mi sie szata graficzna na nowe piwa [5]
                Uwagi: Piwo jest niezłe ale bardzie pasuje do typowego grzańca jako gotowiec

                Moja ocena: [3.5]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy, lekko opalizujący. Pasuje. [5]
                  Piana: Średnio wysoka, szybko opada, słabo się osadza. [3]
                  Zapach: Cynamon, pomarańcza, miód i mdłe piwo bazowe. Warstwa korzenna jest niezła, ale piwna podstawa nie. [3]
                  Smak: Piwo bardzo gęste, oblepiające usta, co w przypadku piwa korzennego uważam za zaletę. Piwo bazowe oczywiście mdłe, bez goryczki. Przyprawy czuć słabiej niż w zapachu - głównie pomarańczę, odrobinę imbiru i kolendry, cynamon znacznie mniej niż w zapachu. Plus, ze całość mało słodka. [3]
                  Wysycenie: Nawet nie za duże jak na możliwości KP. [4.5]
                  Opakowanie: W stylu innych Książęcych. Sama szata graficzna dopracowana, jak to w koncernie. Na kontretykiecie nie ma jakichś szczególnych farmazonów, choć razi "unikalna receptura warzenia" i przechwałki o naturalnych przyprawach. [4]
                  Uwagi: Pite 22 grudnia 2012 r.

                  Moja ocena: [3.225]

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6134

                    #24
                    Oj nie trafili w me gusta...

                    Mydliny z cynamonem... pianka mizeria...

                    No jest coś na plus... kapsel do kolekcji...

                    Comment

                    • Mario_Lopez
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 991

                      #25
                      Chryste Panie, piwo dosłodzone sztucznym miodem i wymieszane z dużą ilości gałki muszkatołowej... Czegoś tak podłego nie piłem już dawno, odbija mi się teraz co chwila właśnie paskudną gałką TRAGEDIA !
                      Last edited by Mario_Lopez; 22-03-2013, 15:36.
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                      EBE EBE

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #26
                        Piłem już jakiś czas temu i weszło całe, więc nie było takie złe. Na pewno lepsze od innych "grzańców" typu tatra itp.

                        na zimno dało radę wypić, podgrzałem też było do wypicia choć już powychodziły nie do końca miłe nuty.

                        podsumowanie: nie lubię tego typu piw, nie kupię tego piwa ponownie, ale jakiejś tragedii nie odczułem na języku.

                        Kupić w promocji, spróbować i tyle.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6134

                          #27
                          Ja piłem niedawno i nie jestem tak łaskawy dla tego płynu /mieszaniny różnych substancji/
                          Raczej nie dam mu już szansy

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            #28
                            No na drugie podejście nie zasługuje, ale dla lubiących takie sprawy to nie jest złym wyborem.
                            Raczej po zimie zniknie całkiem z rynku, bo jakoś nie widzę za dużego długofalowego targetu na to piwo
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • Javox
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2009
                              • 6134

                              #29
                              W sumie ja mu dałem wtedy drugą szansę... bo kupiłem tą czwórkę różnych syfskich i tam było też to... ale to wrażenie niezmieszania się składników mocno odstrasza...

                              Comment

                              • ODOLAN
                                Member
                                • 07-2007
                                • 57

                                #30
                                Ja czekam na to:
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎