Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Raciborski Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #46
    To zdjęcie to chyba nie z dzisiaj?

    Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)
    Zawsze jak widzę ten tekst uśmiecham się pod nosem

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Klarowne, idealne złoto z błyskiem! (JM: 4) [5]
      Piana: Gęsta, oblepiająca szkło. Ładna! Szkoda, że nie trwalsza. (JM: 3,5) [4]
      Zapach: Słód, lekka szmata, lekkie masło, lekki chmiel. (JM: 2,5) [2.5]
      Smak: Średnia pełnia, lekki kwasek, nawet wyczuwalna goryczka w finiszu nieco wytrawności i lekki posmak czegoś nieprzyjemnego (JM: 2,5) [3]
      Wysycenie: Nieco za duże. (JM: 4,5) [3.5]
      Opakowanie: Poprawne informacje, estetycznie ujdzie. (JM: 3,5) [3.5]
      Uwagi: Degustacja równoległa z Pilsem z jabłonowskiej Manufaktury (JM).
      Racibórz tym razem lepszy.

      Moja ocena: [3.075]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6136

        #48
        Pils z Jabłonowa ostatnio nie wraca do formy a Raciborski jak najbardziej.
        A minęło już sporo miesięcy. Czy Jabłonowo się w ogóle nawróci?

        Raciborski Pils obecnie pije się z chmielową przyjemnością.
        Żelaza nie ma, chyba że minimum od chmielowe.

        20.08.2014

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
          Raciborski Pils obecnie pije się z chmielową przyjemnością.
          Żelaza nie ma, chyba że minimum od chmielowe.

          20.08.2014
          Co Ty gadasz?
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #50
            Ale szybka reakcja... idę po Brackie szukać żelaza

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #51
              Ja idę spać, po dwóch z Bednar, na razie
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6136

                #52
                Ja może Szczunem pogonie do fury

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pils z Jabłonowa ostatnio nie wraca do formy a Raciborski jak najbardziej.
                  A minęło już sporo miesięcy. Czy Jabłonowo się w ogóle nawróci?

                  Raciborski Pils obecnie pije się z chmielową przyjemnością.
                  Żelaza nie ma, chyba że minimum od chmielowe.

                  20.08.2014
                  Piłem to w piątek na koncercie i smakowało jak kiepskawy, tani lager.

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    #54
                    Z tym że nie wiem, z której warki :P

                    Comment

                    • DariuszSawicki
                      Senior
                      • 08-2012
                      • 2868

                      #55
                      Dawno nie piłem tego piwa i od razu ostrzegam!... jest gorzej.
                      Wiecie jak pachnie?
                      Ugotujcie sobie zupę kapuśniak i dodajcie wcześniej do niej jako wywar zardzewiałe gwoździe.
                      To już wiecie jak pachnie.
                      W smaku DMS-u, kapusty, czy grochu lub kukurydzy nie ma, ale rdza i krew rządzą niemiłosiernie. Piwo dla wampirów.
                      I moja recenzja tylko dla wampirów.

                      Wiem...domyślam się, że nie ma to jak zatopić kły w szyi ponętnej, cycatej blondynie...
                      Jednak, kiedy jesteście na głodzie, a w pobliżu nie ma takowej, to szczerze polecam wam Raciborski Pils. Ten napój jest bardzo dobrym zamiennikiem krwi. Można przez cały dzień żyć iluzją wypitej krwi.
                      Mam jednak nadzieję, że po tych moich wypocinach różne Nosferatu, itp tylko delikatnie i dyskretnie opanują ten browar.

                      Piwo z datą do 02.12.14- tylko dla UNDEAD.

                      Comment

                      • Mario_Lopez
                        Senior
                        • 08-2009
                        • 991

                        #56
                        Warka 02.12.1014 Okropna, heavy metal w wydaniu hardcore.

                        Dziękuję...
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                        EBE EBE

                        Comment

                        • juventinio
                          Junior
                          • 09-2013
                          • 17

                          #57
                          wczoraj wypite. Dramat.
                          Brak gazu, w smaku jak pomyje. To juz lagery koncernowe sa smaczniejsze. Fatalne piwo. Powiem szczerze, ze metaliczny posmak nie jest az takim problemem. Po prostu nie da sie tego pic bo nie ma w tym ani krzty smaku. Skisle pomyje.

                          Swoja droga kupilem tez raciborskie miodowe - tutaj byloby wszystko ok gdyby nie meeeeeeeeeetal... Zmarnowane pieniadze. Raczej wiecej po raciborskie piwa nie siegne.

                          Comment

                          • KDWG
                            Senior
                            • 03-2014
                            • 143

                            #58
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemne złoto. [4]
                            Piana: Średnio obfita, raczej drobniutka, kurczy się dość szybko do cieniutkiego kożuszka. Zostawia po sobie ślady na szkle. [3]
                            Zapach: Krwisto-warzywny. Pachnie tak, jakby ktoś te wszystkie brokuły, selery i inne, pozarzynał tępym, zardzewiałym nożem, a bezbronne truchła przybił jeszcze kilkoma gwoździkami, tak by nigdzie nie uciekły. Nutki słodowe skutecznie przykryte. Oj słabiutko. [1.5]
                            Smak: Tu już warzywek mamy mniej, ale heavy metal rządzi niepodzielnie. Dla mnie jako fana Metalliki, SOADu, Acidów, czy innych takich niby nie powinno to być problemem, no ale... jest. Niby gdzieś w tle majaczy słodowy, lekko chlebowy posmaczek, ale i tak ciężko się ten wynalazek spija. Goryczka fajnie zaznaczona, byłaby całkiem przyjemna, gdyby nie jej wampiryczny charakter. [2]
                            Wysycenie: Ujdzie. [4]
                            Opakowanie: Proste, średnio ładne, informacje na kontrze nie powalają. [3.5]
                            Uwagi: 02.06.2015r - stanowczo odradzam, powrotu nie będzie.

                            Moja ocena: [2.2]
                            So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

                            Comment

                            • AaLeX
                              Senior
                              • 07-2011
                              • 575

                              #59
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Złoty, ale taki ciemniejszy, ładny, choć jak na Pilsa trochę za ciemny. [4]
                              Piana: Niezła, utrzymała się chwilę, trochę oblepiła szkło. [4]
                              Zapach: Piwny, czuć chmiel i słód. Żadnego warzywniaka nie wyczułem, może nie warto trzymać piwa w lodówce w szufladzie z napisem "vegetables" ? [4.5]
                              Smak: Bardzo dobre, jedne z moich ulubionych piw. Wyraźna mocna goryczka, jest też posmak żelaza, ale on mi nie przeszkadza. Z mocną goryczką tworzy ładną, pełną całość. [5]
                              Wysycenie: Bardzo dobre. [5]
                              Opakowanie: Ładna, prosta etykietka. Pełen skład i reszta informacji. [5]
                              Uwagi: Jedno z lepszych polskich piw, w kategorii Pils bodajże jedno z najlepszych. Bardzo chętnie do niego wracam i trzyma nadal bardzo wysoki poziom. Polecam.

                              Moja ocena: [4.675]

                              Comment

                              • CyboRKg
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 593

                                #60
                                Ze starej notatki:

                                Piana wysoka, grubopecherzykowa. Zapach slodowy, piwniczny, typowy dla piw z Raciborza (liczylem na jakas nute chmielowa). Kolor ruskiego zlota. Smak slodowy, slodkawy, piwniczny, z niewielka goryczka.
                                Liczylem na pilsa, a otrzymalem kolejna zmodyfikowana wersje "Raciborskiego" pod inna nazwa? Ilez mozna? Piwa z Raciborza sa jak piosenki Modern Talking - wszystkie slodkie i na jedno kopyto!
                                "Jedno pivo ne vadi!"
                                "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎