Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    Fotka z degustacji w nowym opakowaniu
    Attached Files
    ♪♫

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      A ja wczoraj wieczorem, po wchłonięciu gościszewskiego portera wędzonego tak się rozpędziłem, że poprawiłem puszeczką łódzkiego.
      Mimo, że stosunkowo świeży (wypust "aldikowy") wszedł tak pięknie, że ... dzisiejszy poranek kontrolnie zacząłem kontaktem z alkomatem .

      Comment

      • Wujas
        Gość
        • 11-2014
        • 267

        Nooo teraz puszka ma jakiś poziom. Chociaż poprzednia wersja miała swój odpustowy urok. Trzeba spróbować pierwszy raz od kilku dobrych miesięcy. Drugi raz w życiu odwiedzić aldi, w którym na moim osiedlu nigdy nie widziałem więcej niż 3 osób jednocześnie (ot, sklep - porażka)...
        Last edited by Wujas; 19-06-2015, 18:45.

        Comment

        • jaw7
          Senior
          • 10-2012
          • 173

          niestety ,ale aktualnie nie ma parteru łódzkiego w aldi

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            Nie poznaje tego piwa! Warka z data 05.11.16 r. zdominowana jest przez kwaskowy posmak z karmelem(!?). Dawnej wyczuwanej kawy/czekolady gorzkiej/likieru z wiśni tyle co kot napłakał albo i wcale. Jak to możliwe! Piwo z ekstraklasy spadło do II ligi…

            Comment

            • apaczu
              Senior
              • 10-2013
              • 168

              Data 15.10.15

              Beżowa piana jest z początku wzorcowa, gęsta i zbita. Opada dość szybko, ale niewielka obrączka cieszy oczy do końca powolnej degustacji.
              W zapachu spod sojowej bazy wychodzi kakao, czekolada z chili i delikatne rodzynki. Po ogrzaniu dochodzą do tej palety suszone śliwki. W smaku odrobina gorzkiej czekolady, znów sos sojowy i alkohol (choć ten wyjątkowo dobrze - jak na pite przeze mnie Łódzkie - schowany). Są też śliwki oraz goryczka bardziej od palonych słodów i alkoholu, niż chmielu, ale sprawdza się całkiem znośnie. Wysycenie raczej niskie, co dobrze wpływa na pijalność.
              Dotychczas nie byłem jego wielkim fanem, bo sos sojowy, kwas chlebowy i |<urewski alkohol... tutaj jest nieźle.
              P.S.
              Jakiś miesiąc temu w kanał poszedł ten z datą 09.09.16 (chociaż piłem już w tej dacie całkiem przyjemne egzemplarze...). Tam był okrutny smak kukułek rozpuszczonych w spirytusie i nic poza tym. Strasznie nierówny ten porter...

              Comment

              • MrocznyNelu
                Junior
                • 10-2014
                • 4

                Warka 27.05.2017 - czy tylko ja mam to niesamowite szczęście i trafiłem lekko gazowany sos sojowy zamiast piwa?

                Comment

                • NightHawk
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 108

                  Od jutra (28.10.2015) piwo będzie dostępne w Aldi.

                  Comment

                  • satek
                    Member
                    • 03-2014
                    • 66

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika NightHawk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Od jutra (28.10.2015) piwo będzie dostępne w Aldi.
                    Wie ktoś już jaka warka trafila do Aldi, oraz jaka jest jakość tej partii?

                    Comment

                    • jaw7
                      Senior
                      • 10-2012
                      • 173

                      warka z datą lipiec 2017.

                      Comment

                      • Sekator
                        • 06-2013
                        • 269

                        17.10.17 - data przydatności. Warka mocno palona, w smaku "chrupkie", bardzo melanoidynowe.
                        http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

                        Comment

                        • kostas
                          Senior
                          • 08-2014
                          • 212

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika satek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wie ktoś już jaka warka trafila do Aldi, oraz jaka jest jakość tej partii?
                          Do Aldi trafiła partia z datą 17.10.17. W smaku dobre, dość gładko się je piję. Jak dla mnie wysycenie mogłoby być ciut wyższe. Myślę że warto zakupić kilka sztuk, choć nie sądzę że trzymanie tego w lochach da oszałamiający efekt po czasie. Sam zakupiłem 25 sztuk, zobaczymy co z tego wyniknie.
                          Browar Domowy El Greco na Facebooku

                          Comment

                          • rafalek21
                            Senior
                            • 04-2015
                            • 1407

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Czarny, klarowny, rubinowe refleksy [5]
                            Piana: Ciemnobeżowa, średnia, drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi. [3]
                            Zapach: Czekolada, śliwka, wiśnia, toffi, delikatny alkohol. [4]
                            Smak: Czekolada, paloność, śliwka, delikatna wiśnia, popiół, średnia goryczka, alkohol dobrze zamaskowany [4.5]
                            Wysycenie: średnio-niskie, odrobinę za wysokie [3.5]
                            Opakowanie: Bardzo ładna puszka, brak składu(ale to normalne). [4.5]
                            Uwagi: Bardzo smaczny porter, pozytywnie mnie zaskoczył. Zdecydowanie najlepsze piwo z puszki jakie piłem.

                            Moja ocena: [4.15]

                            Comment

                            • palaj
                              Member
                              • 12-2013
                              • 36

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Ciemny,prawie czarny. [4]
                              Piana: Na początku jest a potem znika. [3]
                              Zapach: Suszone owoce,sos sojowy,czekolada. [4.5]
                              Smak: Alkohol już ułożony(ocena subiektywna),wyraźna paloność słodowa,wytrawność,suszone owoce,czekolada. [4.5]
                              Wysycenie: niskie [4.5]
                              Opakowanie: Nowe logo ładniejsze od poprzedniego. [4.5]
                              Uwagi: Niech pozostanie w tej puszce i niech się wyróżnia spośród innych porterów bałtyckich bo na to zasługuje.Warka 22.05.2017r.Wydaje mi się ,że ta warka w porównaniu do 15.10.15r ma mniej słodyczy i większą paloność.

                              Moja ocena: [4.325]

                              Comment

                              • NightHawk
                                Senior
                                • 08-2008
                                • 108

                                Dla zainteresowanych - w Aldi pojawiła się nowa warka, grudzień 2017.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎