Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Trójmiejskie Piwniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowo-rudy. Wyraźnie mętny [4]
    Piana: Imponująco obfita mimo mocnego schłodzenia. Lekko przybrudzona, drobnopęcherzykowa. Z trwałością też ładnie. Oblepia szkło [4.5]
    Zapach: Całkiem przyjemny aromat chlebowo-drożdżowy. Do tego ciekawa kwaskowata nuta kojarząca się nieco z piwem żytnim [4]
    Smak: Smakuje mi. Piwo jest przyjemnie treściwe, pełne, sycące. Pierwsze wrażenie to solidne ciało słodowe nasączone porządnie chlebem i drożdżami. Potem do głosu dochodzi dość lekka chmielowa goryczka. Na koniec ta odzywająca się już w zapachu nuta jakby cytynowo-kwaskowa, żytnia albo przynajmniej przypominająca żyto [4.5]
    Wysycenie: Nie za wysokie. Może nawet lekko za niskie, ale w sumie może nie ma się co czepiać [4]
    Opakowanie: Całkiem ładna etykieta z ciekawym projektem graficznym, nazwa piwa wymalowana jak hip-hopowe graffiti [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #17
      kiedyś to był pewniak - pierwsze piwo, które brałem jak wchodziłem do BarBadosa. ostatnio zamówiłem mały kufel i się strasznie rozczarowałem - albo z Piwnicznym jest coś nie tak, albo mnie się za bardzo zmysły wyostrzyły. Po pierwsze mega diacetyl, po drugie lekki DMS.
      Last edited by GSE; 17-07-2016, 14:33.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎