Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [PBT] StaroGdańskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lesnick
    Senior
    • 03-2010
    • 153

    #16
    Owszem było w Rodzince, czy jest, to nie wiem, bo dawno mnie tam nie było.

    Comment

    • filipgun
      Member
      • 03-2012
      • 99

      #17
      Jak ktoś będzie w Gdańsku to spora ilość butelek znajduje się (znajdowała się w sobotę) w E.leclercu w Galerii Przymorze

      Comment

      • obolon
        Junior
        • 12-2009
        • 1

        #18
        Co do Gdańska, dzisiaj zakupiłem w Bomi na Matarnii, oznaczone jako niefiltrowane.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, lagerowy, OK. [4]
          Piana: Potężna, biała, drobna, marnuje jednak potencjał i opada bardzo szybko . [3.5]
          Zapach: Taki trochę "budkowo-piwny", oldskulowy, po chwili wychodzi słodowość. [3.5]
          Smak: Goryczka, pojawia się jakieś absmaczkowe tło, ale jest też ślad słodowy. Sympatycznie się kojarzy i sympatycznie się pije. [4]
          Wysycenie: Niezbyt wysokie, jak dla lagera, to na granicy akceptacji. [4]
          Opakowanie: Kapsel browaru, ładna, dopracowana (takie lubię), choć niezbyt starannie naklejona eta, fajna kontra. [4.5]
          Uwagi: To sympatyczny, lekko goryczkowy, wysoce "pijalny" lager, polecam, jak już Wam przejdzie parcie na IPY-sripy .

          Moja ocena: [3.8]

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika obolon Wyświetlenie odpowiedzi
            Co do Gdańska, dzisiaj zakupiłem w Bomi na Matarnii, oznaczone jako niefiltrowane.
            Bo to nowe piwo jest. Trzeba je zgłosić.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jak to powinno być w jasnym. Klarowne i jasne, ale nie słomkowe. [4.5]
              Piana: Gęsta czapa, zwarta jak 300 Spartan Leonidasa i jak oni trwająca do końca. [5]
              Zapach: Bardzo przyjemny słód i chmiel ale nieco za mało wyrazisty. [4]
              Smak: Głównie słód plus masełko (ale nie przesadne). Gładko wchodzi, w tle delikatny kwasek. Wszystko jest naprawdę przyjemne ale...brak tu mocniej wyczuwalnej goryczki chmielowej [4]
              Wysycenie: Ładnie się układa w żołądku i i jest mocno pijalne. [5]
              Opakowanie: Do mnie taka klasyczna etykieta i kolorystycznie i pod względem wzornictwa przemawia. [5]
              Uwagi: Bardzo dobre piwo w starym (lata 80-90) stylu, z zastrzeżeniem, że zdecydowanie brak tu wyraźnej goryczki chmielowej obecnej w tamtych piwach.

              Moja ocena: [4.225]
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • kaszubypl
                Junior
                • 08-2013
                • 2

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasne, o odpowiedniej barwie. [5]
                Piana: Gęsta i trwała. [5]
                Zapach: Słodowy na powietrzu i z kufla, z butelki trochę ograniczony. [4.5]
                Smak: Lagerowy, przyjemny. [4.5]
                Wysycenie: Typowe dla piwa tradycyjnego. [5]
                Opakowanie: Ładna graficznie nietypowa etykieta. [4]
                Uwagi: Tradycyjne, wyśmienite piwo!

                Moja ocena: [4.575]

                Comment

                • Mikko
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 583

                  #23
                  To piwo jest jeszcze produkowane? Jest sens szukać go w sklepach specjalistycznych?

                  Comment

                  • meszek0009
                    Senior
                    • 04-2014
                    • 247

                    #24
                    Widziałem w paru carrefourach niedawny czas temu, wiec chyba powinno być łatwo dostępne.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎