Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Czerwony Kapelusz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19170

    #16
    Nie wiem na ile lekka kwasowość była zamierzona to wędzonka była w nim delikatna i akuratna. Dobre piwo do picia.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4326

      #17
      Po jakimś czasie stwierdzam to samo. Bezpretensjonalnie dobre piwo, a delikatna wędzonka wydaje mi się dobrze wkomponowana w całość. Może rzeczywiście piana słabiutko, ale można to podarować.
      Last edited by Prusak; 26-04-2014, 19:23.

      Comment

      • KarlPopper
        Senior
        • 11-2013
        • 133

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ładny ciemno czerwony. [4.5]
        Piana: Wygląda nieźle, ale krótka i niewielka [3.5]
        Zapach: Zdecydowanie dominuje wędzonka (mocniejsza niż w niejednym Grodziszu), następnie są delikatne owoce i ejlowe słody. Szkoda, że nie dzieje się nic więcej w aromacie poza dominacją wędzonki. [4]
        Smak: Poza wędzonką rzeczywiście nie ma jakiejś bogatej palety smaków. Ciekawe do spróbowania piwo, bez wad, ale też bez szału. [4]
        Wysycenie: Odpowiednie. [5]
        Opakowanie: Bez etykiety w pubach więc trudno ocenić [4]
        Uwagi: Smakowało mi dużo bardziej od np. Nutcrackera, ale jednak jest nuda.

        Moja ocena: [4.025]
        Live Craft. Die Punk.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9735

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Miedzianorubinowy, minimalnie mętny. [4]
          Piana: Drobna, dość wysoka, kremowa, ale jednak nietrwała - może ze względu na nalewanie "na raty", z piwpawiowego PET-a...? [3]
          Zapach: Wędzony, taki w oscypkowym stylu, z lekkim powiewem słodowym. [4]
          Smak: Zbilansowany - delikatna wytrawna goryczka, łagodny słód i wędzonkowy posmaczek - ja to lajkuję [4.5]
          Wysycenie: Niewysokie, OK. [4]
          Opakowanie: Cóż, PET z Piw-Pawia..., ale dobrze, że jest szansa wziąć na wynos.
          Składam samokrytykę, że nie powiązałem nazwy piwa z klasyką kinematografii... [3.5]
          Uwagi: Ja po prostu lubię wędzonki, także do picia... .

          Moja ocena: [4.075]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎