Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Haust, Dr Citra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #16
    heheehe. marże sklepu stałe. Oj naiwny, naiwny. No ale wiadomo, najłatwiej zwalić na browar. Swoich w Warszawce nie będziemy przecież się czepiać
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #17
      Cena zależy od tego czy browar jest zamortyzowany
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • gaz4
        Senior
        • 04-2009
        • 192

        #18
        Po raz kolejny zwracam Ci uwagę abyś czytał dokładnie posty. Nie winie tylko browaru, nie wiem kto zawyża cenę, tylko przypuszczam....są też przecież warszawskie
        sklepy, które próbowały sprzedać to piwo za 11 zł. A jeżeli masz jakiś problem z Warszawą to zapraszam przy piwku będziesz mógł wylać swoje żale i pozbyć się uprzedzeń

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #19
          Ale dlaczego zawyża? Towar schodzi na pniu to naturalnym jest, że przy następnym zamówieniu daje wyższą cenę.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Swoich w Warszawce nie będziemy przecież się czepiać
            Czy ktoś z Warszawy jeździ po twoim mieście lub tobie z powodu miejsca zamieszkania, że musisz się tak odzywać?

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #21
              Po wiochach pod Wrocławiem już się jeździ jakby wiochy pod Warszawą były lepsze.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #22
                Aaa, no to rozumiem. Trzeba oddać.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bladozłote, lekko mętne. [4]
                  Piana: Lane z PET-a wziętego "na wywóz", więc centymetrowa, białą dość drobna z większymi, pojedynczymi bąblami. [3.5]
                  Zapach: Orzeźwiający, ziołowo-chmielowy z akcentem cytrusowym i jakimś jeszcze. [4]
                  Smak: Piwo jest lekkie, intensywnie goryczkowe (jest coś jeszcze, ale nie bardzo wiem, co to?), fajny posmak chlebowy, echo cytrusowe i dość zaskakujące wrażenie lekkiej oleistości. [4]
                  Wysycenie: Mimo tygodnia w PET-cie bąbelki sympatycznie musują . [4]
                  Opakowanie: Browar albo dostawca coś poplątała i butelki do lania "na wywóz" nie dojechały, nie będę więc oceniał PET-a po mineralce . Ocena uśredniona. [3]
                  Uwagi: Sympatyczne, orzeźwiające piwo, w szczególności na lato.

                  Moja ocena: [3.9]

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    Też mi smakowało, orzeźwiająco-goryczkowe z lekką podbudową chlebową. Etykiety nie ogarniam.

                    Gaz4, gdzie kupowałeś? Ja na Twardej i też kosztowało 9,50. Jeśli wszędzie w Warszawie poszło tak w górę, to podwyżka musiała być u źródła lub pośrednika. Jaką właściwie drogą Haust trafia do Warszawy?

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jaką właściwie drogą Haust trafia do Warszawy?

                      Do PDSLu beczkowe trafia kurierem bezpośrednio z browaru.
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • gaz4
                        Senior
                        • 04-2009
                        • 192

                        #26
                        Również na Twardej i po późniejszym rekonesansie cenowym okazało się, że to jedno z droższych miejsc gdzie to piwo w Warszawie występowało.

                        Comment

                        • Siemion
                          Member
                          • 07-2008
                          • 67

                          #27
                          Pytanie, czy przy tej cenie 1 zł w górę lub w dół ma jakiekolwiek znaczenie. Ja kupiłem w sklepie przy Rondzie Waszyngtona za 8,80 zł.

                          Według mnie to jeden z lepszych wyrobów Hausta. Gdy otwierałem Dr Citrę, wciąż miałem w ustach nieprzyjemny smak ich American Lagera. I zostałem mile zaskoczony.

                          Piwo ma intensywny, żywiczny zapach. W smaku goryczka, ale dobrze kontrowana przez słodowość. Nie dusi, ale też nie pozwala się przyzwyczaić. Czyli złoty środek.

                          Piana trwała, została na dnie szklanki po wypiciu piwa.

                          Jeśli chodzi o wizualną stronę, do mnie nie trafia. Etykieta marnie naklejona i na dodatek utrzymana w nieco trupistycznym klimacie, który w piwach "nowej fali" już mnie nudzi. Ile można...

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Siemion Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pytanie, czy przy tej cenie 1 zł w górę lub w dół ma jakiekolwiek znaczenie.
                            Wielkiego znaczenia nie ma, jednakże człowiek jest tak skonstruowany, że lubi kupić taniej, niż drożej Szczególnie jak kupuje nie jedną sztukę, a np. 10.

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Pomarańczowozłote, mocno mętne. [4.5]
                              Piana: Bardzo ładna i wysoka, opada niespiesznie. [4]
                              Zapach: Ziołowo-cytrusowo-chmielowy. Nie oszałamia, ale jest przyjemny. [4]
                              Smak: Bardzo orzeźwiające piwo. Niezła goryczka cytrusowo-ziołowa, piwo wchodzi gładki i przyjemnie, aż jest ochotę na następne. W ogóle nie czuć, że ma aż 16% ekstraktu. [4.5]
                              Wysycenie: W porządku. [4.5]
                              Opakowanie: W składzie zabrakło wody Etykieta, mmm, nietypowa. Kapsel goły, butelka bezzwrotna. [4]
                              Uwagi: Piwo przeterminowane o ponad miesiąc lub ponad tydzień, w zależności od tego, czy data na nalepionej cenówce to data produkcji czy trwałości

                              Moja ocena: [4.25]

                              Comment

                              • franekf
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 944

                                #30
                                Mój pierwszy kontakt z tym piwem, ale chyba dobrze trafiłem. Partia z 28.10.
                                Zapach to połączenie kwaśnych grejpfrutów, limonki i czegoś, co określiłbym jako aromat roztartych, świeżych pokrzyw.
                                W smaku dominowały kwaśno - gorzkie grejpfruty, dobrze skontrowane słodem.
                                Bardzo pijalne piwo, z ciekawym zapachem, dobrze orzeźwiające. Tylko ciut drogie.
                                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                                Piwny Janusz bez Teku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎