Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulewski, Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #16
    Kolejna próba i wciąż zadowalające, tym razem w zapachu lekka nuta mineralna i lekkie masełko, prawie niewyczuwalne w smaku. Goryczka mniejsza oczywiście niż w pilsie (jeden z nielicznych browarów w Polsce, dla którego pils i lager czymś się różnią), ale dobrze wyczuwalna, solidna podbudowa, treściwość, pije się bez zgrzytów. Doskonałe, normalne piwo, nie-unijne .

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #17
      Warka do 30.10.2016 tez bardzo dobra. Gładziutka. Już wiem, co mi przypominał Lager z Niechanowa, to taki mniej doskonały Sulewski.

      Comment

      • nietzschee
        Senior
        • 07-2016
        • 319

        #18
        Wygląd: kolor ciemny bursztyn jak vienna lager, piana spora, ładna ecru, trwała, ładny lacing, wygląda jak 12 Wąsosza.
        Zapach: Słodowe, melanoidynowe, mocno podpiekane, lekko karmelowe, trochę chmielu
        Smak: Słodowe, treściwe, trochę papierowe, owocowość wpadająca w landrynę, dosyć landrynkowe jest to piwo, na szczęście uczciwa goryczka, która kontruję słodkość, spora melanoidynowość, bardzo fajna, jakiś opiekany tost, lekka nuta maślana jest. Smakuje jak piwo z Sulimara, np. Trybunał albo ten Vienna Lager pod marką Rebel dla Tesco, może Niechanowo 60.
        Uwagi:
        Etykieta głosi: „Niewykluczone, że najlepsze piwo w tej części Europy!” – kogoś poniosło z fantazją oryginalność carlsergowa.
        W Carrefour kosztuje 7 zł, to trochę przegięta cena, bo to piwo niczego nie urywa, chyba że to market przegiął z ceną
        Attached Files

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #19
          A mnie po latach znowu smakowało. Mój opis (chyba z 2015) nadal aktualny .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎