Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht, Poseł z Albionu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: brąz przełamany czernią, z tego co dojrzałem, mętne [3.5]
    Piana: beżowa, drobna, zwarta opada powoli, nie osadza się na szkle [4]
    Zapach: słaby, to co czuję to czekolada z domieszka słodu [3]
    Smak: posmak gorzkiej czekolady dominuje nad wszystkim, w tle trochę słodowości leciutkiej goryczki, bardziej owocowej niż chmielowej, jednak w trakcie picia, coraz słodszy czekoladowy posmak przesta moje kubki smakowe, końcówka zasiliła zlew [2]
    Wysycenie: w sumie bez zarzutu [4.5]
    Opakowanie: etykieta super, brak mi tylko firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Piwo w stylu Czekoladowego z Witnicy, nie sądziłem, że Olbracht uderzy w tego typu wynalazki

    Moja ocena: [2.875]
    Attached Files
    Last edited by becik; 13-10-2013, 16:40.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Oskaliber
      Senior
      • 05-2010
      • 727

      #17
      Kolor: Ciemny brąz, nieprzejrzysty.
      Piana: Beżowa, niezbyt obfita, gęstość średnio niska, ale dosyć trwała. Utrzymuje się kożuchem.
      Zapach: Dominuje mleczna czekolada, szczypta słodowości, w tle lekki diacetyl.
      Smak: Lekkie, subtelne. Troszkę czegoś między mleczną czekoladą a kawą zbożową i w zasadzie to wszystko. Goryczka niska, bardzo krótka. Finisz bardzo neutralny, ani słodki ani wytrawny z minimalną kwaskowatością.
      Wysycenie: Niskie.
      Ogółem: Nie wiem co sądzić o tym piwie. Niby całkiem w porządku i jak najbardziej do wypicia, ale jak chciałbym coś sesyjnego żeby sobie wypić kilka pod rząd to wolałbym jednak coś jasnego i z większą goryczką, to by mnie raczej zamęczyło, a jakbym chciał coś żeby sobie po prostu wypić pojedynczo to jednak wolałbym coś bardziej złożonego i ekstraktywnego.
      BeerFreak.pl

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        #18
        Aromat – podpalana słodowość, trochę czekolady
        Piana – niezbyt bogata, dość krótka, choć wianuszek utrzymuje się dłużej, kremowa
        Barwa – ciemny brąz z herbacianymi refleksami
        Wysycenie – niskie, choć lekko musuje
        Smak – stoutowa goryczka, podpalana i całkiem wyraźna. Piwo smakuje jak hybryda stouta z jakim jasnym piwem, załóżmy typu pale ale.
        Treściwość – piwo lekkie

        Niezbyt rozbudowane smakowo piwo, choć z wyczuwalnymi ciekawymi słodami. Moim zdaniem szału nie ma, obciachu też. Taka ciekawostka z gustowną etykietą, na której pełna informacja.
        Drink-Hala, Wrocław

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎