Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tyskie, Książęce Burgundowe Trzy Słody

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzemek
    Senior
    • 12-2010
    • 450

    #16
    Nie wyczuwam nic z tego co jest podane na etykiecie. Piana szybko opada. nie czuję dzikiej róży, karmelu czy innych bzdur które wypisano. Ładny kolor.
    Plusem tego piwa jest to, że to edycja limitowana i za niedługo zniknie. Pijalne ale bez szału. Cena 3,20 zł (choć na paragonie widnieje Ciemne Łagodne, były jakieś problemy ze skasowaniem tego piwa).

    Comment

    • Janek_1
      Member
      • 05-2011
      • 46

      #17
      Słabiutkie

      Comment

      • juventinio
        Junior
        • 09-2013
        • 17

        #18
        podzielam opinie.

        Nie ma goryczki, te 3 slody to chyba tylko w reklamie. .Rozcienczony kocnerniak z odrobina czerwonego barwnika?


        Straszna lipa a po przeczytaniu paru poczatkowych komentarzy dalem sie namowic na zakup tego czegos. Najgorsze z ksiazecych, tzn. rownie fatalne jak "pszenica".

        Comment

        • RobertJ
          Member
          • 08-2012
          • 34

          #19
          Wniosek po czytaniu tych komentarzy jest jeden. Wystawiliście opinie temu piwu, jeszcze przed otwarciem butelki, bo mnie zdecydowanie zaskoczyło na plus. Może genialne nie jest, ale zdecydowanie do wypicia, w dodatku przy tej cenie.

          Comment

          • kurgan
            Gość
            • 04-2004
            • 315

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RobertJ Wyświetlenie odpowiedzi
            Wniosek po czytaniu tych komentarzy jest jeden. Wystawiliście opinie temu piwu, jeszcze przed otwarciem butelki, bo mnie zdecydowanie zaskoczyło na plus. Może genialne nie jest, ale zdecydowanie do wypicia, w dodatku przy tej cenie.
            regionalne cuda przy wyższej cenie często nie nadają się do picia

            Comment

            • juventinio
              Junior
              • 09-2013
              • 17

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RobertJ Wyświetlenie odpowiedzi
              Wniosek po czytaniu tych komentarzy jest jeden. Wystawiliście opinie temu piwu, jeszcze przed otwarciem butelki, bo mnie zdecydowanie zaskoczyło na plus. Może genialne nie jest, ale zdecydowanie do wypicia, w dodatku przy tej cenie.
              screenshot ze zdjecia FB wraz z data publikacji jest wystarczajacym dowodem na probowanie tego swinstwa? Przeciez to nawet nie przypomina w smaku piwa. Nie smakuje jak piwo, nie jest slodkie, jest po prostu bez smaku, mdle. Blizej temu do wody z tanim sokiem rozcienczalnym made by tesco niz do piwa.

              Od razu odpieram zarzuty - wsrod regionalnych piw jest oczywiscie rownie duzo gniotow. Chociazby johannes, pare z miloslawa. Tak co bys mnie nie zaszludkowal do tych slepo zapatrzonych w "rewolucje piwna" w PL.

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #22
                Kolor:Jasny mahoń, bursztyn
                Piana: skąpa, znika w kilak sekund, brak firanek
                Zapach: słaby, lekko słodowy i żywiczny

                Smak: Pierwsze wrażenie, wodniste i wytrawne, po połowie butelki, robi się lekko kwaskowato cierpkie, troszkę słodowe. Ogólni mało wyraźne. Goryczka jest niska, ale taka jakby alkoholowa i bardziej cierpka jak żurawina

                Wysycenie: nie wielkie, w sam raz
                Opakowanie: ładna eta, krawatka itp. kolorystyka grafika jest ok. podany pełny skład za to plus

                Uwagi: Mnie przypominało rozwodnione tmave zmieszane z kwasem chlebowym i koźlakiem rozmajonym pół na pół z wodą i to wszystko pół na pół z wodą.

                Cena: 2,99zł plus kaucja, nie warte nawet 1,99zł. Wypić i zapomnieć.
                Jeśli ta lekka kwaskowatość i cierpkość pochodzi od róży to słabo wybrali dodatek, albo za mało go dali. Nie jest niedobre, jest za nijakie, niewarte uwagi.
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy z rubinowym akcentem. Cóż jestem facetem (rozróżniam trzy kolory ), ale inaczej sobie wyobrażam burgund... [3]
                  Piana: Kremowa, drobna z pojedynczymi dużymi bąblami, nietrwała. [3]
                  Zapach: Słodowy ze śladami winnymi (burgund??? ) i suszu owocowego, całkiem OK. [3.5]
                  Smak: Jakiś lekko podpalany karmel, generalnie wodniste, w tle posmak tępawej goryczki. [2.5]
                  Wysycenie: Niezbyt wysokie, ale może tak miało być. [4]
                  Opakowanie: Dopracowane wszystkie elementy, obiektywnie.
                  Ale mnie się nie podoba, subiektywnie . [3.5]
                  Uwagi: Kolejna zmarnowana próba giganta. Po co to komu...?
                  Szkoda kupować, piwo przedstawia wartość jedynie dla kapslarzy (chyba?).

                  Moja ocena: [3.05]

                  Comment

                  • sasser
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 107

                    #24
                    Piwo mi nie smakowało. Specjalnie wypiłem je w wyższej temperaturze, żeby poczuć ewentualne aromaty. Ale nic z tego. W smaku dominuje goryczka, która wcale nie znika od razu. Gdzieś w tle delikatny posmak chlebowy. Dzikiej róży nie wyczułem, chyba że to od niej ta goryczka. Nie polecam.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #25
                      Piwo bardzo mi przypomina Książęce Czerwony Lager. W temperaturze jaką sugerują nie da się wyczuć w zapachu czegoś szczególnego, a w smaku tym bardziej. Pite po wheat wine bnp to jakieś płaskie było. Spróbuję jeszcze, bo nie jest przesłodzone, a żurawinowa kwasowość której oczekiwałem nie jest widoczna.

                      Comment

                      • Czapayew
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1966

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Dość głęboki, ciemny rubin, klarowny. [4]
                        Piana: Na początku obfita, w lekkim różu, dość szybko znika. [3]
                        Zapach: Nijaki - słody owszem czuć, ale żadnej dzikiej róży. [3]
                        Smak: Miłe złego początki... Na początku intensywna, lekko palona goryczka, akcentów różanych nie odnalazłem. W miarę picia i wygazowywania piwo robi się nijakie, goryczka słabnie. [3]
                        Wysycenie: Mój egzemplarz miał słabiutkie, co nie pozostało bez wpływu na wrażenia smakowe. [2.5]
                        Opakowanie: Utrzymane w konwencji. [4.5]
                        Uwagi: Cóż - z "Książecej" rodziny najbardziej podeszło mi Ciemne Łagodne. I Burgundowe tej klasyfikacji nie zmieniło.

                        Moja ocena: [3.1]
                        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                        www.zamkoszlaki.com
                        www.piwnekapsle.net

                        Comment

                        • gregorez
                          Junior
                          • 10-2007
                          • 21

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
                          regionalne cuda przy wyższej cenie często nie nadają się do picia
                          TO NIE PIJ.

                          Comment

                          • RomaG
                            Junior
                            • 01-2009
                            • 12

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Miedziano czerwone [3.5]
                            Piana: drobna i dość trwała [4]
                            Zapach: słodojest we jak na duży browar nie jest źle [4]
                            Smak: wytrawne przez co moze wydac zbyt wodniste [4]
                            Wysycenie: średnie [4]
                            Opakowanie: Standardowe opakowanie z grawerowaną butelką [4.5]
                            Uwagi: Dośc dobre piwo. Trochę mijajacę się z opisem i oczekiwaniami z tego wynikającymi

                            Moja ocena: [4]

                            Comment

                            • RomaG
                              Junior
                              • 01-2009
                              • 12

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Miedziano czerwone [4]
                              Piana: drobna i dość trwała [4]
                              Zapach: słodojest we jak na duży browar nie jest źle [4.5]
                              Smak: wytrawne przez co moze wydac zbyt wodniste [4]
                              Wysycenie: średnie [3.5]
                              Opakowanie: Standardowe opakowanie z grawerowaną butelką [4]
                              Uwagi: Dośc dobre piwo. Trochę mijajacę się z opisem i oczekiwaniami z tego wynikającymi

                              Moja ocena: [4.15]

                              Comment

                              • yaro74
                                PremiumUżytkownik
                                • 09-2012
                                • 2089

                                #30
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Ładny, rubinowy, klarowny. [5]
                                Piana: początkowo wysoka, bardzo szybko znika. [2.5]
                                Zapach: słabo wyczuwalny, słodowy, słodki. [2.5]
                                Smak: wodnisty, goryczka niewielka, słodowość ledwo wyczuwalna. [2.5]
                                Wysycenie: średnie. [4.5]
                                Opakowanie: ładne, niezła etykieta, kapsel specjalnie do tego piwa. [4]
                                Uwagi: Najsłabsze obok Pszenicznego piwo z tej serii.

                                Moja ocena: [2.8]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎