Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ursa Maior, Ursa Bombina Blues

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Prawie czarny rubin, opalizująca. [4]
    Piana: Beżowa, słaba intensywność i trwałość, odrobinę brudzi szkło. [2.5]
    Zapach: Wyraźne ciemne owoce: jeżyna, porzeczka. Nic więcej. Dziwny, nie stylowy, ale raczej przyjemny. [3.5]
    Smak: Pełnia średnia, solidny ale krótki owocowy kwasek, spora, lekko palna goryczka. W finiszu można się doszukać (bardzo) gorzkiej czekolady, ale z owocowym nadzieniem. Dziwne, acz całkiem pijalne. Ewidentnych wad nie wyczuwam. [3.5]
    Wysycenie: Średnio-niskie. Doskonałe. [5]
    Opakowanie: Dziwna nazwa, słaba komunikacja z klientem, informacje jedynie poprawne i jest też coś o czekolado-kawowym aromacie - gdzież on?? [2.5]
    Uwagi: Dziwne piwo. Jestem na tak, ale powtarzać na razie nie będę; chyba wolę mniej kontrowersyjne piwa...

    Moja ocena: [3.45]
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Undeath
      Senior
      • 08-2011
      • 113

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemno brązowy, klarowny, widać wszystko po drugiej stronie szklanki [5]
      Piana: Powstała, myślałem że szybko zniknie, ale został krążek, drobnopęcheżykowa, biała. [4]
      Zapach: No robust to to nie jest, dużo estrów owocowych, przypalany (karmelizowany na patelni) cukier, toffi. Z owoców dominuje truskawka, w tle lekki aldehyd. [3]
      Smak: Nie lepiej niż w aromacie, słodkie ciężkie piwo, sam karmel z owocami wymienionymi wcześniej, bardzo przytłaczające piwo, nie tak jak na etykiecie pisali. Goryczka słaba, finisz wytrawny kwaskowaty. Ogólnie piwo na wieczór zimowy przy kominku, jako Porter by było okej ale robusta w nim zero. [3]
      Wysycenie: Idealne do tego piwa. [5]
      Opakowanie: Nic z opisu z etykiety się nie zgadza z rzeczywistością... Ogólnie nazwa i grafika śrenio na jeża mi podeszła. [2.5]
      Uwagi: Nie wiem jak to jest, ale to co piszą na każdej etykiecie ursy piszą dyrdymały które nie mają nic wspólnego z zawartością. Piwo nie jest tragiczne, nawet smaczne, ale dość ciężkie i treściwe, spodziewałem się lżejszego piwka, do robust portera jak pisałem wcześniej mu daleko. Jak ktoś lubi słodki ulepek to idealne piwo dla niego!

      Moja ocena: [3.275]

      Comment

      • dragboi
        Junior
        • 02-2014
        • 8

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemny, klarowny, z rubinowymi nutami [4]
        Piana: nieduża, utrzymuje się krótko [3.5]
        Zapach: lekkie nuty palone, odrobina karmelu i wyraźne nuty owocowe [3]
        Smak: zbyt słodkie, zdecydowanie karmel z nutami owocowymi, na końcu przechodzi w kwaśne i odrobinę goryczkowe, smak przytłaczający [2]
        Wysycenie: średnie, umiarkowane, ale wyczuwalne [4]
        Opakowanie: ciekawe, w typowej stylistyce, z dopracowanych opisem i informacjami [4.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.825]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎