Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Niepasteryzowane Wybornie Świeże

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemniejsze złoto, klarowne. [4.5]
    Piana: Mizerna, szybko obada prawie do zupełnego zera. [2]
    Zapach: Cztery odmiany chmielu? Gdzie?? Chyba po 10g na hekto. Zapach bardzo delikatny. Słodowy, lekko podkisły, minimalnie chmielowy. [2.5]
    Smak: Lekka pełnia, lekki kwasek, lekka goryczka. Wodniste, ale pijalne bez obrazy. [2.5]
    Wysycenie: Za duże. [3]
    Opakowanie: Niezłe, niezłe informacje. Podoba mi się. [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [2.65]
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty, jak dla mnie - za blady. [3]
      Piana: Błyskawicznie znikająca, uniemożliwiająca opis. Powinienem sfilmować proces nalewania, to może bym coś zauważył...
      Po chwili ten napój wyglądał jak gazowany "nektar" jabłkowy. [1.5]
      Zapach: Na początku nawet sympatyczny, taki od-słodowy, ale zaraz potem przypełzła kukurydza. I nie chciała sobie iść... [2.5]
      Smak: Nie ma co pisać, woda ze śladem chmielu, który po ogrzaniu przykrywa od-landrynkowa słodycz. [2.5]
      Wysycenie: Zaskakująco niezbyt wysokie, może stąd piany niet. Tzn. bąbelki są widoczne, ale mało wyczuwalne. [4]
      Opakowanie: Estetycznie dopracowane, jak cała seria. Wodzi na pokuszenie... [4]
      Uwagi: No właśnie, wodzi, wodzi, i mnie wywiodło...
      Na plaster ja to kupowałem???
      Składam niniejszym samokrytykę...

      Moja ocena: [2.575]

      Comment

      • paff
        Junior
        • 03-2012
        • 23

        #18
        witam, piwo postanowilem skonsumowac po tym jak wygralo w tescie piw niepasteryzowanych Kopyra ;-)

        partia do 23.06 11,5% blg, 5,5% alko, wiec dosc odfermetowane, przez co w smaku dosc wodniste ale wysycone, moze byc dosc dobre w upalne dni do grilla przez te cechy

        poza tym aromat dosc przyjemny i odbior dosc przyjmeny. Nie wyroznia sie niczym na plus ani smak ani goryczka ani odczucie w ustach. Jednak trzeba tez dodac ze praktycznie jest pozbawione wad odczuwalnych przy konsumpcji przy piciu w 10*C do meczu Niemcy-Portugalia.

        Moze byc jako gasiciel pragnienia, nic ponad to, nic a nic. Tylko ze kosztuje okolo 4pln, wiec po co to kupowac????

        W tej klasie wybieram czeskiego Argusa Maestic z Lidla bo jest lepszy i tanszy. Mimo ze pasteryzowany ;-) bo piwowar nie dopilnowal

        Comment

        • toto
          Senior
          • 12-2006
          • 949

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: żółty, dość jasny, idealnie klarowny [4.5]
          Piana: średnia, gruboziarnista, biała, dość szybko opada, zostaje dziurawy dywanik [2]
          Zapach: kwaskowy ze słodem, nieco owocowy [2]
          Smak: kwaskowe, nieco słodowe, dość puste, momentami z dziwną, nieprzyjemną goryczą [2]
          Wysycenie: trochę za duże [3.5]
          Opakowanie: butelka okocimska zwrotna, kapsel "Piwo niepasteryzowane", owalna kremowa etykieta z zielonymi napisami. Jest ekstrakt i miejsce produkcji, brak pełnego składu (zawiera słód jęczmienny, 4 gatunki chmielu, z których wymieniono tylko Saaz) [3]
          Uwagi: Do 26.09.2014. Niedobre i na dodatek całkiem drogie. Bez powtórki - w sytuacjach awaryjnych wolę wodę.

          Moja ocena: [2.25]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎