Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tarczyn, [Browar Mason] Von Hopfen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oskaliber
    Senior
    • 05-2010
    • 727

    #16
    Kolor: Złoty, opalizujący.
    Piana: Biała, dosyć gęsta, dosyć obfita, średnio trwała. Opada do kożucha mocno oblepiając szkło.
    Zapach: Niezbyt intensywny, głownie cytrusowy.
    Smak: Treściwość średnio niska. Lekka podbudowa słodowa, cytrusowe akcenty chmielowe i dosyć wysoka, żywiczna goryczka.
    Wysycenie: Średnie.
    Ogółem: Bardzo dobre. Zadowalająca goryczka, mocno pijalne.
    Uwagi: Pite w wersji lanej.
    Last edited by Oskaliber; 14-03-2014, 18:51.
    BeerFreak.pl

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      #17
      nieważne
      Last edited by Szakali; 14-03-2014, 19:53.

      Comment

      • KarlPopper
        Senior
        • 11-2013
        • 133

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KarlPopper Wyświetlenie odpowiedzi
        Zapach: Brudna skarpeta, zepsuty ser żółty, stara ścierka. [2]
        Moja ocena: [3.325]
        Muszę posypać sobie głowę popiołem. Pite w sobote 22 marca, z butelki nalanej w krakowskim Doranie miało już całkiem porządny aromat pal aleowy. Delikatna chmielowość, słody. A smak całkiem porządny, jak na nie amerykański pale ale to jeden z najlepszych jakie piłem (a po prostu jednak wolę używanie amerykańskich chmieli ;p).

        Okropny aromat, który poczułem przy pierwszej degustacji mógł pochodzić z niedomytego kufla przez osoby pracujące w House of Beer. Był on dosyć intensywny, ale jednak, zaznałem pierwszych wątpliwości, gdy tydzień temu podano mi Black Rocks z Buxton brewery w niedomytym, śmierdzącym kuflu. Pozostaje jeszcze możliwość, że nalewak był nieprzeczyszczony lub owa konkretna beczka była zepsuta.. myślę jednak, że bardziej prawdopodobny jest mocno niedomyty kufel.
        Live Craft. Die Punk.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎