Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk / Żywiec, Tatra Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mannix
    Member
    • 11-2008
    • 45

    Kupę lat pijałem Tatrę Mocną, tymczasem to co dziś mamy do wlania - zwane jeszcze Tatra Mocne - z tym dawnym piwem nie ma nic wspólnego. Dno, dno i jeszcze raz dno.
    Nie polecam.

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6141

      No jeżeli dno /chociaż są produkcje jeszcze trudniejsze do przełknięcia/ to zobaczmy czy w tym układzie w to dno od spodu ktoś jeszcze nie puka !?

      Piana - startowa większa, potem cienka warstewka /nie pełna/.
      Lacing - coś jest... nawet coś krążkuje.
      Barwa - jasny bursztyn.
      Gaz - nie mały.
      Aromat - lekkie estry owocowe z mokrym kartonem.
      Smak - lekko przypalony słód. Goryczka nie duża. Lekka estrowa owocowość.

      Porównując moje wrażenia z dawna to było gorzej... bo było alko winko a teraz jest bliżej smaku piwa ale do pochwał oczywiście lata świetlne
      Attached Files

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6141

        Mam prawie przypadkiem znowu to piwo i w sumie pół roku jakoś będzie więc coś z nim muszę zrobić...

        Graficznie podobnie jak z wcześniejszego zdjęcia przy poście 118 tylko tylko teraz z elementami czerwonymi, konkurs zawleczkowy.

        Kod Z czyli wiadomo...

        Smak też wiadomy... ciężko, słodko, alko bimbrowe, stęchlizna, karton, szmaty... Piana słaba i gaz duży.

        Eufemistycznie powiem... nie polecam. Jak przypadkiem "odziedziczymy" to rozważmy przekazanie "tego" w tzw dobre ręce...

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          Ojojojoj, wracam sobie ze spotkania z koleżkami, wziąłem Tatrę mocną na dobicie (ponieważ wybór praktycznie żaden w tym sklepie) Butelka zmrożona, niestety smak nadal odpycha, tak jak za każdym razem kiedy miałem nieprzyjemność jej degustować() TRAGEDIA, DRAMAT.. Na pocieszenie powiem, że Okocim Mocny jest jeszcze podlejszy =2/5
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎