Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, [Spirifer] American Amber Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szczawik
    Senior
    • 09-2011
    • 103

    #46
    Pite dziś w poznańskim Amore Del Tropico za 8zl/0,5 zł. W tej cenie w centrum miasta to ujdzie, ale fakt, szału nie ma. Piana i barwa OK, zapach przyjemny, choć lekko za słodki i mało intensywny, ale czuć amerykańce, mocno przejrzałe owoce jakby. Smak niby jest OK, w tym sensie ze ja tam żadnych wad nie czułem, ale jest średni, rozwodniony, trochę nijaki. Brakuje zarówno podbudowy słodowej jak i goryczki. Smakuje jakby ktoś to 350 ml piwa dolał 150 ml wody. Więc smak sam w sobie jest całkiem przyjemny ale - podobnie jak aromat - mało intensywny, rozmemłany. Myślę, że to do poprawienia, ja życzę ekipie ze Spirifera jak najlepiej, ale jak na razie jest co najwyżej poprawnie.

    Comment

    • Oskaliber
      Senior
      • 05-2010
      • 727

      #47
      Kolor: Bursztynowy, mętny.
      Piana: Kremowa, obfita, dosyć gęsta, średnio trwała. Opada do dziurawego kożucha oblepiając szkło.
      Zapach: Klasyka dla amerykańskich chmieli: cytrusy, owoce tropikalne, minimalny karmel.
      Smak: Treściwość średnio niska. Lekka podbudowa słodowa, lekki karmel i amerykańskie chmiele, głównie w postaci cytrusów. Średnio niska, grejpfrutowa goryczka, przyjemna, dosyć krótka.
      Wysycenie: Średnie.
      Ogółem: Treściwością faktycznie nie grzeszy, ale dzięki temu zyskuje na pijalności. Jest jakiś tam słód i jakiś karmel - czyli strona 'amber' tutaj faktycznie nie jest tylko na papierze. Dla mnie piwo jest w porządku.
      Uwagi: Pite z kija.
      Last edited by Oskaliber; 05-05-2014, 20:26.
      BeerFreak.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎