Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ursa Maior, Ursa Rosa z Kremenarosa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #16
    Pelargonia, pokrzywy, zgniłe jajo, guma jak u wulkanizatora, a docent:
    Początkowo wyraźny cytrus i pomarańcz, potem chmiel i słód. Piwo z partii z dna butelki z drożdżami jest zdecydowanie bardziej aromatyczne
    WTF
    To po prostu DMS, tudzież zgniłe jajo(kanaliza).
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #18
      Choć po amerykańsku daje, pije się bardzo gładko, taki Ursa Royzbawiony na sterydach. Piwo jednolite, ale smaczne.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #19
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemno-słomkowy, solidnie zmętniony. [4.5]
        Piana: Średnia, niezbyt trwała, drobno zbudowana, próbuje zdobić szkło. [3]
        Zapach: Bardzo dobry. Intensywny chmielowy - głównie owoce egzotyczne (mango, ananas, marakuja). [5]
        Smak: Lekkie, aksamitne z delikatną szlachetną goryczką (chociaż jak na pszenice to średnia goryczka). [4.5]
        Wysycenie: Średnie. [4.5]
        Opakowanie: Ursowe, to akurat całkiem ładne. Szkoda że nie ma kompletu informacji [4]
        Uwagi: Warka z datą do 15.12.2014. Bardzo udana warka, przyczepić można się do piany.

        Moja ocena: [4.5]

        Comment

        • corsano
          Senior
          • 05-2013
          • 182

          #20
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, zamglony [5]
          Piana: Niezbyt obfita, średniopęcherzykowa, szybko opadająca [2.5]
          Zapach: Średnio intensywny, cytrusowy, żywiczny, nuty drewniane i trawiaste, lekko wyczuwalny kwas izowalerianowy [2.5]
          Smak: Lekkie, wodniste, zbożowy, owocowy, cytrusowy, goryczka niska [4]
          Wysycenie: Niskie, powinno być wyższe [3]
          Opakowanie: Etykieta bardzo fajna, dopracowana, super papier, kapsel firmowy, brakuje tylko szczegółowego składu [4.5]
          Uwagi: Warka do 31.12.2014, pite w temperaturze 15°C

          Moja ocena: [3.35]

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #21
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny, mętny pomarańczowy. [4]
            Piana: Piana nie tworzy się łatwo i nie trzyma się długo. [3.5]
            Zapach: Nie ciężki grapefruit, słodko, lekko karmelowo... ale jest w sumie ok. [4]
            Smak: Lekki cytrus, raczej pomarańczowy. Jest wodnistość ale tylko trochę to przeszkadza . [4]
            Wysycenie: Średnie. [3.5]
            Opakowanie: Jedna z lepszych et Ursy. Aż chce się zachować takie "dziełko" i chyba zachowam . [5]
            Uwagi: Nie wybijające się wyraźnie piwo ale wielu "uświadomionym" konsumentom powinno raczej smakować. Moje miało nadruk z datą 31.12.2014

            Moja ocena: [3.975]
            Attached Files
            Last edited by Javox; 25-10-2014, 18:00.

            Comment

            • MrGodiva
              Member
              • 11-2014
              • 56

              #22
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Pomarańczowawy, mętny [5]
              Piana: Całkiem niezła, tworzy się łatwo i względnie długo utrzymuje. nie znika całkowicie, do końca utrzymuje się paromilimetowa [4]
              Zapach: Poza akcentami cytrusowymi, czuć charakterystyczną kwaskowość ale jedna nuta nie daje mi spokoju - coś jakby płyn do mycia naczyń, nie wiem co to jest ale mogłoby tego nie być. [3.5]
              Smak: Owoce i cytrusy dość mocno wyczuwalne, piwo jest bardzo pijalne i na prawdę orzeźwiające a goryczka na odpowiednim poziomie, po każdym łyku w ustach na długo pozostaje przyjena goryczka. Cała kompozycja na prawdę jest OK, poza jednym minusem - czuć lekko metaliczny posmak [4]
              Wysycenie: Odpowiednie [5]
              Opakowanie: Pomimo braku informacji o składnikach, uwielbiam ich etykiety i ten styl grafiki. Fajne te informacje o polecanych posiłkach, do których piwo jest polecane. [4.5]
              Uwagi: Pomimo dość wysokiej ceny to piwo bardzo orzeźwiające, przyjemne i z chęcią wypiłbym go jeszcze raz, ale w lecie

              Moja ocena: [3.95]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎