Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] Pale Ale Simcoe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6136

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, lekko mętne piwo. [3]
    Piana: Średnia przy nalewaniu, powoli opadała. Na dłużej dziurawa ale grubsza warstwa. Jest nie mały lejsing. [3.5]
    Zapach: Lekko cytrusowo z dodatkiem cukier-karmel. [3.5]
    Smak: Gorzkawe, lekkie cytrusy, słodowe, zbożowe. Trochę wodniste. Pod koniec gorzkość staje się jakoś mało przyjemna. [3.5]
    Wysycenie: Gryzie mocno w przełyku. [3]
    Opakowanie: Te brody trochę mi już "skrzeczą" ale co zrobić... [3]
    Uwagi: Piwo pije się normalnie ale wolałbym takie "bogate" ichnie White Aipa i przy okazji wybór będzie pewny.

    Moja ocena: [3.425]
    Attached Files
    Last edited by Javox; 05-10-2014, 23:25.

    Comment

    • pen
      Member
      • 05-2014
      • 97

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: metno-slomkowy [4]
      Piana: nie powala, niewysoka i do tego z szybka redukcja do kozuszka [3.5]
      Zapach: calkiem intensywny, cytrusowy (grejpfrut, mango, w tle nawet jakies maliny?) [4.5]
      Smak: troche zbyt wodniste, oprocz cytrusow nuty zywiczne i lekka skarpeta + warzywa. goryczka ladnie zbalansowana. [4]
      Wysycenie: ciut za wysokie [4.5]
      Opakowanie: moze byc.. pelnia informacji i przyzwoita grafika [4.5]
      Uwagi: Warka do 02.03.2015.

      Moja ocena: [4.175]

      Comment

      • DonCarlo
        Member
        • 02-2014
        • 55

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: złote, idealnie klarowne [5]
        Piana: ładna, utrzymuje się i zdobi szkło [4.5]
        Zapach: dość intensywny, o charakterze żywicznym uzupełnianym przez białe owoce tropikalne i cytrusy [4.5]
        Smak: w smaku jeszcze intensywniejsza żywica, dość gładkie odczucie w ustach, średnia goryczka, krótka i przyjemna, nieco za niska ale w zasadzie pasuje do lżejszego piwa [4.5]
        Wysycenie: dość niskie, bez zarzutu [5]
        Opakowanie: etykieta przeciętna, minimalistyczna ale estetyczna, wszystkie niezbędne informacje [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4.525]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemne złoto. Minimalna mętność [4.5]
          Piana: Mała, dość trwała cienka warstwa [3.5]
          Zapach: Mocna strona piwa. Intensywny aromat. Głównie tropiki. Silna soczysta cytrusowość. Żywicy mniej. Tropiki dominują [5]
          Smak: Całkiem udane amerykańskie pale ale, takie z pogranicza APA i AIPA. Średnio głęboka, ale wyrazista, a zarazem przyjemnie lekka grejpfrutowa goryczka. Warstwa słodowa dość płytka, piwo nie jest ciężkie, treściwość na stosunkowo niskim poziomie. [4.5]
          Wysycenie: No właśnie. Mam wrażenie, że jest lekutko za wysokie [3.5]
          Opakowanie: Minimalizm, ale w dobrym guście. Dokładny skład [4]
          Uwagi: Piwo z datą 02.03.2015

          Moja ocena: [4.5]

          Comment

          • PedroC
            Member
            • 05-2014
            • 62

            #20
            Nowa warka???

            Podobno jest już nowa warka, pił ktoś? Miło byłoby, gdyby utrzymało poziom.

            Comment

            • Pess09
              Senior
              • 12-2013
              • 284

              #21
              Kolor: Ciemne złoto, opalizujący [5]
              Piana: Drobna, niezbyt wysoka ale bardzo ladnie oblepiła szkło [4.5]
              Zapach: Zapach iglaków, żywicy, cytrusów, słodkie owoce tropikalne. Aromaty mogłyby być zdecydowanie bardziej wyraziste jednak nie jest tak źle [4]
              Smak: Zdominowany przez długą intensywną, cytrusową i żywiczną goryczkę, leciutki słodki posmak, przyjemne jednak troche nudawe w smaku [4]
              Wysycenie: W sam raz, nie przeszkadza w piciu [5]
              Opakowanie: Niczym nie zachwyca ale na półce w sklepie przyciąga wzrok, kapsel biały [3.5]

              Całkiem dobre piwo, warte polecenia szczególnie fanom chmielowych smaków.
              Last edited by Pess09; 03-12-2014, 12:14.

              Comment

              • DonZ
                Senior
                • 03-2013
                • 303

                #22
                Obleci, aromat słaby, u mnie chyba nieco utleniony, bo Simcoe nie czuć za to miodu mam pod dostatkiem, w sumie to taki miód spadziowy ;-) Lekka ale to naprawdę trzeba się doszukać, żywica. W smaku, nieco pełni, wysycenie ok. Goryczka nie jakaś przesadzona. Tutaj się nie czepiam, ale nic nie urywa.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎