Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, Łan Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
    Masz rację. Zmieniam swoją ocenę:
    A dla mnie rozczarowanie. Dawno nie piłem tak rozwodnionej pszenicy. Cytrusów ze świecą szukać. A "american" to tylko w nazwie.
    Warka 08-09-2015.
    Pasuje?
    Zależy o co pytasz Jeśli o to, czy mi pasuje że pszenica z Redena była kiepska, to nie

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Zależy o co pytasz Jeśli o to, czy mi pasuje że pszenica z Redena była kiepska, to nie
      Mówiąc krotko: spodziewałem się czegoś lepszego. I też nie cieszę się z wpadki (raczej) Redena...
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Dukat_WSI
        Senior
        • 03-2015
        • 781

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
        A dla mnie rozczarowanie. Dawno nie piłem tak rozwodnionej pszenicy. Cytrusów, bananów i goździków ze świecą szukać. A "american" to tylko w nazwie.
        Warka 08-09-2015.
        To chyba inne piwa piliśmy... Dla mnie Łan Wheat jest naprawdę świetnie nachmielony, po prostu w sam raz.

        Comment

        • toto
          Senior
          • 12-2006
          • 949

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: żółty, dość mocno mętny [4]
          Piana: bardzo wysoka, biała, szybko robią się w niej wielkie bąble, silnie oblepia szkło, trwała [4.5]
          Zapach: igliwie, owoce tropikalne, cytrusy, czyli amerykańskie chmiele w akcji; lekka kwiatowowść [4.5]
          Smak: goryczka trochę pozostająca, owocowość, cytryna, lekko słodkawe tło niemal całkowicie przykryte goryczką; nieco mineralny, mało treściwy [3]
          Wysycenie: za duże [3]
          Opakowanie: butelka bezzwrotna, podobna do NRW, kapsel browarowy, żółto-czarno-biała etykieta, są podstawowe dane, dokładny skład, sugerowana dość niska temperatura spożycia (4-7 stopni) [3.5]
          Uwagi: Do 14.05.2016. Pijałem dużo lepsze american wheat (choć zapach bardzo fajny).

          Moja ocena: [3.75]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎