Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, Steve

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dukat_WSI
    Senior
    • 03-2015
    • 781

    #16
    Dorwałem dziś aktualną warkę. Piwo niestety dość wodniste i wyczuwalna lekka szmata.

    Comment

    • Dukat_WSI
      Senior
      • 03-2015
      • 781

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dukat_WSI Wyświetlenie odpowiedzi
      Dorwałem dziś aktualną warkę. Piwo niestety dość wodniste i wyczuwalna lekka szmata.
      Dodam, że nie tylko szmata, ale nawet spocona skarpeta.
      Last edited by Dukat_WSI; 07-07-2015, 16:29.

      Comment

      • murek17
        Member
        • 06-2014
        • 52

        #18
        Szkoda, bo pierwsza warka na świeżości robiła bardzo pozytywne wrażenie.

        Comment

        • t_h_u_n_d_e_r
          Junior
          • 08-2015
          • 17

          #19
          Piwko dostępne w inter marche (centrum handlowe przed Ciechanowem).
          Raczej odpuszczam lagery ale wąsy mi się pomyliły i tym sposobem Steve wylądował w koszyku.
          Jak na 30 IBU to goryczka mało szlachetna.
          Piwo może nie jest jakieś olśniewające, ale po takich 'IPA'ch-sripach' :> do przepłukania kubków smakowych w sam raz.
          Bardzo dobra pijalność. Jak będę miał okazję znowu gdzieś je kupić na pewno powtórzę.

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemniejszy pomarańczowy, mętny. [4]
            Piana: Dość trwała. Na długo 2 cm a potem około 1 cm. Sporo śladów na szkle. [4.5]
            Zapach: Zioła, lekko cytrusowa mięta. [4]
            Smak: Gorzkawe /goryczka wzrastająca/ cytrusowa ziołowość i lekka miętowa piwniczność [4]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Prosta seria wącholi na czarnym tle nie bardzo "do mnie przemawia" no ale cóż zrobić [3.5]
            Uwagi: 27.01.16 czyli było świeże i całkiem spoko pijalne. Myślę że co jakiś czas spożyję sobie Stefka.

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            • kenny
              Senior
              • 04-2009
              • 712

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Bursztynowy/pomarańczowy, mętny. [4]
              Piana: Średnia, dość trwała, ładnie oblepia szkło. [4.5]
              Zapach: Cytrusowy, susz chmielowy. [4]
              Smak: Lekko słodowy, słodkawy, cytrusowa chmielowość, pestkowo-ziołowa goryczka, ostra, ale niezbyt wysoka. Sama w sobie jest krótka, ale długo zalega nieprzyjemny ziołowy posmak w ustach. Na koniec lekka szmata. [3]
              Wysycenie: Średnie/niskie. [4]
              Opakowanie: W normie, dla mnie te wąsy są zbyt do siebie podobne. [4]
              Uwagi: Średnie piwo, zalegająca i nieprzyjemna goryczka sprawia, że pijalność jest niska. Słodowość dość płytka, wyczuwalny posmak szmaty. Raczej nie powtórzę.

              Moja ocena: [3.65]

              Comment

              • DariuszSawicki
                Senior
                • 08-2012
                • 2868

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemne złoto, delikatnie zmętnione. [4]
                Piana: Słabo oblepia szkło, trzyma się jednak bardzo długo pomimo grubych pęcherzyków. [3.5]
                Zapach: Cytrusy, trawa i mięta. Aromat zachęcający do szybkiego spróbowania, sprawiający wrażenie świeżości. [4]
                Smak: Słodu i chlebka nie brakuje, ale pierwsze skrzypce gra chmielowa goryczka, odpowiednia i przyjemna. Tu pojawia się w końcu sosna, czego brakowało w zapachu, a także grejpfrutowa goryczka. Obecne są też zioła, a na finiszu pojawia się wrażenie jakbym pił jakąś ziołową herbatę. [4.5]
                Wysycenie: Trochę za małe. [3.5]
                Opakowanie: Jak napisał kolega powyżej, trudno te wąsy rozróżnić. Skład podany, papier bardzo dobrej jakości. [3.5]
                Uwagi: Pomimo, że w składzie jest chmiel Simcoe, trzeba pamiętać, że to nie AIPA, tylko lager i w tym poletku jest bardzo dobre.
                Warka do 27.01.2016.

                Moja ocena: [4.1]

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #23
                  Piana: średnio obfita, w miarę drobna. Nawet trzyma się do końca, ale nei ma szałowego "koronkowania"
                  Zapach: Średnio intensywny, nawet słodkawy. Jest i mango, ananas lekki cytrus i trawa
                  Smak: Niby wodniste, ale zarazem i pełne. Niby rzadkie, ale aromat podciąga umysł, że jest słodsze. Goryczka nawet spora i wydaje się większa niż deklarowane 30. Bardziej ziołowo-trawiasta niż cytrusowa, choć grejpfrut lekko się przebija. Goryczka w typoie zielonej herbaty lub jakiegoś naparu z ziółek. Lubie taką. Troszkę zalega, ale to tylko na plus. Przy takim BLG i poziomie alkoholu nic tylko pić i pić.
                  Wysycenie: średnie ku niskiemu

                  Opakowanie:można się pogubić w tych wąsach, ale wystarczy popatrzeć na styl i wszystko jasne. Gorzej jak wypuszczą kolejne piwa w takim samym stylu. Będzie chaos :] pełny skład itp. na plus

                  UWAGI:
                  Warka do 20.10.2015 pite wczoraj tj.20.11.2015
                  Leciutko przeciągnięte, bo kupione po terminie i czekało na swą kolejkę.
                  Pomimo "starości" piwo jest bardzo pijalne, smaczne, rześkie. Przypomina "rzadsze APA".
                  Jak by było w ciekawej i dostępnej cenie można kupować bardzo często.
                  Ja polecam :]
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • pawel_lublin
                    Junior
                    • 09-2015
                    • 7

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: mętna, złotopomarańczowa [5]
                    Piana: biała, słabo się tworzy podczas nalewania, grube pęcherzyki, szybko redukuje się do cienkiego kożuszka, oblepia szkło [3]
                    Zapach: ciasteczka petitki, dużo słodowości, cytrusowo i żywicznie [4]
                    Smak: mocno wyczuwalna słodowość, lekka przyjemna goryczka [4]
                    Wysycenie: gładkie, bardzo dobrze pijalne [4]
                    Opakowanie: estetyczne, charakterystyczne dla kraftwerka [4.5]
                    Uwagi: Gdyby każdy lager tak smakował... Jednak na tle innych kraftowych średniak.

                    Moja ocena: [3.975]

                    Comment

                    • Pivotal
                      Senior
                      • 05-2013
                      • 671

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jaśniejszy bursztyn, pod światło ciemnopomarańczowy, piwo zmętnione, prześwitujące. [4.5]
                      Piana: Poniżej średniej, nietrwała, troszeczkę obkleiła ścianki, pozostała do końca. [2]
                      Zapach: Owoce mango i cytrusy z lekkim karmelem. [3]
                      Smak: Mango, lekko karmelowy oraz grejpfrutowy. Goryczka grejpfrutowo-pestkowa, znacznie poniżej średniej. [4]
                      Wysycenie: Skończył się tuż przed końcem. [2.5]
                      Opakowanie: Bezzwrotne z samoprzylepną etykietą... jakoś nie przemawiają do mnie te wąsy... jest skład, ekstrakt oraz IBU. Kapsel był goly. [3]
                      Uwagi: Warka do 21.06.2016, wypite 16.06'16. Smaczny, lekki lager, zdecydowanie do powtórzenia. **184**

                      Moja ocena: [3.35]

                      Comment

                      • Pivotal
                        Senior
                        • 05-2013
                        • 671

                        #26
                        BARWA: Jak wyżej. W porządku. [4.5]
                        PIANA: Jak wcześniej. Nie za wysoka i nie trwała, widoczna do końca w szczątkowej postaci. [2.25]
                        ZAPACH: Mango, marakuja, cytrusy z lekkim karmelem. [3.25]
                        SMAK: Mango, marakuja, grejpfruty, słody, trochę iglaków oraz ledwo wyczuwalny karmel. Goryczka niezalegająca - grejpfrutowo-pestkowa. [4]
                        WYSYCENIE: Do końca, mogłoby być wyższe. [3]
                        OPAKOWANIE: Nie zmieniło się. Kapsel nadal czarny. [3]

                        UWAGI: Warka do 2.10.2016, i tego dnia wypite. To nadal smaczne piwo, warto sięgnąć po nie od czasu do czasu.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎