Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Birbant] White AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujas
    Gość
    • 11-2014
    • 267

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzdna Wyświetlenie odpowiedzi
    wsrod niektorych blogerow mozna znalezc opinie o koszmarnym wrecz dms ktory prawie wylazi z butli i wrecz dusi piwosza
    Niektóre browary (Birbant) nie opłacają/ nie zarzucają giftami niektórych blogerów, a co za tym idzie według tych niektórych blogerów ich piwa nadają się tylko do przepłukania odpływu kanalizacyjnego w obrębie miejsca zamieszania, w przeciwieństwie do wspaniałych, idealnych, ambrozyjnych piw niektórych browarów, które nie skąpią siana/ giftów, chociażby doktorów brwi, w których każdy człek czuje masło albo inne szczochy, a tymczasem bloger dostaje orgazmu, rozprawiając o tym piwie. Niektórym.

    Biały Birbant to świetne piwo - sorachi jest genialną alternatywą dla innych, zbyt już często występujących w roli głównej chmieli.

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      #17
      Spróbowano po raz kolejny i ponownie stwierdzono, że to genialne piwo. Birbant black też nie wypada źle, ale white AIPA to kozak, nie piwo. Optymalne nachmielenie, goryczka świetna i nieco nietypowa. Nie ma żadnego doktorowego masła, ani innego smrodu siarki rodem z kingpina - bardzo dobre piwo.

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn, klarowne [4.5]
        Piana: Obfita, beżowa, drobnopęcherzyukowa, dość trwała, ładny lacing [4.5]
        Zapach: białe i tropikalne owoce, lekka słodowość niezbyt intensywny, ale przyjemny. [4]
        Smak: Owocowe, kwiatowe, niewysoka słodycz, dość pełne, goryczka średnia, kwiatowo-ziołowa. [4]
        Wysycenie: Średnie - pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Ładna etykieta, pełny skład. [4.5]
        Uwagi: Smakowało mi, goryczka mogłaby być odrobinę wyższa, a aromat intensywniejszy, ale piwo mimo tego było w porządku.

        Moja ocena: [4.125]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ładnie opalizująca pomarańcza. Oczywiście nie jest klarowne. [4.5]
          Piana: Była podczas nalewania, kiedy po krótkim czasie wróciłem od lodówki z zakąską to już znikła. Jedynie osad na ściance szkła pozostał. [2.5]
          Zapach: Aromat zapowiadający słodycz w smaku. Słodkie owoce tropikalne i intensywne kwiaty ciepłą nocą typu maciejka. Cytrusy tylko w tle. [4]
          Smak: Bardzo treściwe, ponownie kwiatowe, tym razem rozgryziony płatek bławatka. Poziom goryczki średni, ziołowy i kwiatowy. Cytrusy wyraźniejsze niż w aromacie. Chmiel Chinook ( mój ulubiony ) zbyt schowany. [4]
          Wysycenie: Za wysokie. [3]
          Opakowanie: Jest pełny skład, również konkretne słody i drożdże. Tym razem grafika podoba mi się, pomimo, że jak zwykle brak twarzy. [4]
          Uwagi: Bardzo kwiatowe i zbyt nagazowane piwo. Momentami przypomina świętej pamięci gruit z Kormorana. Smaczne.
          Warka 16.05.2016.

          Moja ocena: [3.825]

          Comment

          • von_scheisse
            Senior
            • 02-2012
            • 488

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemne złoto lub jasny bursztyn, opalizujące. [4.5]
            Piana: Średnia, szybko się dziurawi. [3.5]
            Zapach: Słodkie owoce tropikalne uzupełniane kwiatami. Słodowość za bardzo nie przebijała się przez nuty chmielowe. [4]
            Smak: Piwo dość słodowe z wyraźną nutą tropikalną (marakuja, cytrusy), podszyta wyraźnymi motywami kwiatowymi, wyczuwalny też jest delikatny świeży kokos. Goryczka dość wysoka, wyraźnie zaznaczona, dość długa. [4.5]
            Wysycenie: Ciut powyżej średniej, nie przeszkadzało. [4]
            Opakowanie: Wyróżnia się na półce, choć informacje zawarte, na nazwijmy to, kontrze są niezbyt czytelne. Wszystkie informacje zostały podane. [4]
            Uwagi: Smakowało.

            Piwo z datą przydatności do spożycia do: 16.05.2016 r.

            Moja ocena: [4.175]
            Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
            http://www.chmielnik-jakubowy.pl
            https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎