Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Braniewo, Braniewo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jerkov420
    Junior
    • 01-2015
    • 4

    #16
    Partia L.6.7 - dobre piwo. Nie żaden mózgojeb. Jak dla mnie, warte swojej ceny (2,70). No i z Namysłowa...

    Zdrówko

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4325

      #17
      Kolejna ciekawa recenzja. Oszałamiające wręcz podsumowanie.

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
        Czyli kto? Myślałem że to Namysłów, ale oni mi się nie kojarzą z "ciekawym piwem".
        No Namysłów

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #19
          No to które to są te "ciekawe" z Namysłowa?
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12205

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
            No to które to są te "ciekawe" z Namysłowa?
            Właściciel Namysłowa a nie piwa z Namysłowa. Nie zrozumieliśmy się. Ja napisałem, że właściciel Namysłowa zna i lubi ciekawe piwa, ale nie pisałem, że one są z Namysłowa

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #21
              E tam, mógł je robić w Namysłowie i nie robi to czemu miałby w Braniewie?

              Ja jestem przekonany, że z tego browaru dobrego piwa nie będzie.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • calvus
                Junior
                • 05-2005
                • 18

                #22
                Prusak, po co te sarkastyczne komentarze; zaczęły się ferie to byś nadgonił z lekcjami, a nie siejesz zamęt. Komuś pasuje Braniewo to jego sprawa. Poluzuj majty, chłopaku!

                Comment

                • meszek0009
                  Senior
                  • 04-2014
                  • 247

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasny lager, klarowne / filtrowane. [5]
                  Piana: Wyskoczyła wysoka, biała, spuściłem ją z oka na 30 sekund i została ledwie zauważalna obrączka i jakieś mało estetyczne wysepki. [2]
                  Zapach: Słodowo, słodkawo landrynkowy, jakaś daleka nuta chlebowa. Bez wad, bez alkoholu, bez wyrazu. [3]
                  Smak: Wow, ale żelazo w gębie ! Dziwne, bo nie było go przy zapachu. Słodowy, lekko zbożowy smak, słodkie odczucie w ustach, stanowczo za słodkie. Goryczki nie stwierdzono. Męczące. [2.5]
                  Wysycenie: Nieco za wysokie. [4]
                  Opakowanie: Ładna. [5]
                  Uwagi: 17.08.15. No jest trochę pełniejsze niż koncerniaki, ale wciąż nijakie, no i wada w postaci żelaza w smaku. Ojciec zakupił, na dzisiejsze pączkowe obżarstwo jakiś dobry, lekki lager byłby jedynym odpowiednim wyborem, niestety Pierwszą Pomoc wypiłem wczoraj, a dziś musiałem się raczyć tym cudem. No nic, chociaż kapsel będzie

                  Moja ocena: [2.95]

                  Comment

                  • mrkowal
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 155

                    #24
                    Kolejne dobre i tanie piwo z małego browaru. Lubie takie klasyczne lagery bez zadęcia. Przejadły mi się te wszystkie eksperymenty. Partia 06.09. Długo czekałem na ten trunek i się nie zawiodłem. Kibicuje Namysłowowi mimo złej prasy jaka była dookoła wznowienia ważenia w Braniewie. Dobrze że to nie VanPur przejął ten browar, co się o mało nie stało, bo piwa by robił szybkie, tanie, dyskontowe na kukurydzy a tak jest nadzieja na długie leżakowanie i na piwowarów rzemieślników-miłośników.
                    Ultima forsan

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolejne dobre i tanie piwo z małego browaru.
                      Małego?!

                      Wyprali ci mózg.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                        Małego?!

                        Wyprali ci mózg.
                        Wiesz, dla niektórych i Brew Dog jest niewielkim, wiejskim browarkiem
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • mrkowal
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 155

                          #27
                          OK może rzeczywiście nie mały a średni z 1 mln hekto ale pewnie trochę to potrwa zanim do tej wielkości produkcji dojadą. Ale ten nieelegancki tekst o wypraniu mózgu to lekka przesada. To nie portal o polityce więc szanujmy się na wzajem.
                          Ultima forsan

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #28
                            Milion to nawet nie jest średni. I tyle to ma teraz, z możliwością na ponad 3 miliony.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
                              OK może rzeczywiście nie mały a średni z 1 mln hekto ale pewnie trochę to potrwa zanim do tej wielkości produkcji dojadą. Ale ten nieelegancki tekst o wypraniu mózgu to lekka przesada. To nie portal o polityce więc szanujmy się na wzajem.
                              Tekst o wypraniu mózgu był nieelegancki ale do jakiejś refleksji powinien Cię skłonić. Sierpc ze swoim Kasztelanem czy Szczecin z Bosmanem uważasz pewnie za wielkie koncernowe molochy a są tylko odrobinę od Braniewa większe. To jest spory browar wbrew temu co mówi propaganda, że w Polsce jest 10 dużych koncernowych browarów a reszta to same maluchy.

                              Comment

                              • mrkowal
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 155

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiesz, dla niektórych i Brew Dog jest niewielkim, wiejskim browarkiem
                                "The brewery (Brew Dog location Ellon, Aberdeenshire Population 9,860) ) can currently produce 100,000 hectolitres of beer"
                                Dane na 2014 rok. No to jest mały i wiejski czy może średni lub duży bo nie rozumiem sarkazmu.
                                Jabłonowo na ten przykład ma 200,000 i jest na browar.biz w kategorii browary małe.
                                Ultima forsan

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎