Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Stu Mostów, Salamander Wheat Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Zdecydowanie preferuję barwy biało-czerwone.
    Jednak 10.04.2015 pod wieczór w okolicy pałacu prezydenckiego kolesie z flagami budzili moje mocno (z)mieszane uczucia.
    Na dodatek, w ramach bezmyślnej prowokacji, zamówiłem w "Browarmii" mix pierogów - w tym RUSKIE!!!
    Zatem czekaj na pozew w trybie wyborczym od Prezydenta. Wszak nie raz odcinał się od obelg jakoby była RUSKIM agentem

    Comment

    • yassmen
      Senior
      • 11-2012
      • 288

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kawa zbożowa z wiśniowym przebłyskiem pod światło. [4]
      Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa, redukuje się w trakcie picia do nikczemnych rozmiarów. Lekko znaczy szkło. [4]
      Zapach: Słodowy. Susz owocowy, syrop na kaszel, rodzynki w zalewie alkoholowej. [3.5]
      Smak: Bardzo brytyjskie, biszkoptowe, słodowe, nieco pompatyczne. W smaku suszone owoce, ciasteczka - ogólnie na słodko. Gdyby było bardziej nachmielone, to powiedziałbym, że całkiem niezły bitter. Posiada interesującą, aksamitną fakturę, co czyni przełykanie przyjemniejszym. Ogólnie mdławe. Ma w sobie coś z syropu na kaszel albo rozcieńczonego barley wine. [3.5]
      Wysycenie: Raczej niskie, w stylu bittera. [4.5]
      Opakowanie: Żółte etykiety ładnie odznaczają się na półkach. Osobiście nie kupuję koncepcji podawania parametrów piwa w formie niby-suwaków bez skali - papier to nie strona internetowa. [4]
      Uwagi: Warka do 6.1.2016. Smakowało jak wycywiały koźlak.

      Moja ocena: [3.65]

      Comment

      • Pess09
        Senior
        • 12-2013
        • 284

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemno brunatny, taki błotnisty. [4]
        Piana: Na początku bardzo drobna i obfita, utrzymuje się dłuższą chwile, lekko oblepia szkło i opada do cieńkiej warstwy. [4]
        Zapach: Dużo słodów pszenicznych głównie w postaci banana, później paloność, kawa i trochę śmietanki w proszku. Całość wydaje się być złożona jednak nuty porteru są bardzo stłumione. [3.5]
        Smak: Piwo lekkie, na początku bardziej pszeniczne, goździki i banan, później wychodzi gorzka czekolada, popiołowa paloność i ciasteczkowość. Grają one przez większość czasu pierwsze skrzypce jednak słody pszeniczne cały czas zaznaczają swoją obecność. Goryczka bardziej palona niż chmielowa i przyjemna. [4.5]
        Wysycenie: Raczej niskie, odpowiednie. [5]
        Opakowanie: Etykieta schludna, plus za wszystkie informacje ukazane w bardzo przejrzysty sposób, czarny kapsel. [4.5]
        Uwagi: Ciekawe piwo, może nie zupełnie w moje gusta ale nie ma większych wad.

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎