Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Carlsberg Nox

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slyboots
    Senior
    • 03-2014
    • 292

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny, słoty, słomkowy [2]
    Piana: Bardzo szybko opada i prawie nic z niej nie zostaje [1.5]
    Zapach: Alkohol, słód, słodkość, nieprzyjemny [1.5]
    Smak: Słodowy, kwaśny, alkoholowy, minimalne posmaki chmielowe, goryczka szczątkowa lub nawet jej brak, wodniste [1]
    Wysycenie: Wysokie, gryzące po prostu do niczego [3]
    Opakowanie: Jedynie opakowanie jest bardzo interesujące i ciekawe, przyciąga uwagę jak u Koleżanki piwo_szka z postu #13 [4]
    Uwagi: Warka:
    07.12.15 14:01
    LPL03N/071

    ALC. 6% OBJ.


    Co to jest za masakra !!! NIGDY WIĘCEJ !!!!!!

    MEGA SZCZOCH ! w pięknym opakowaniu, marketing Carlsberga działa wzorowo no i ... CHMIELONE NA ZIMNO Chmielem Polaris hahahaha !!!!

    Ludzie nie kupować pod żadnym pozorem nawet w celach degustacji testowej ani kolekcjonerskiej !

    Jak to mozliwe, że Koncern Carlsberg wypuszcza taki beznadziejny produkt i robi sobie anty reklamę ? Ja już więcej ich produktów nie kupię.

    Pozdrawiam

    Moja ocena: [1.525]

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #17
      Tylko opakowanie jest godne uwagi.

      Reszta to odpał
      6% alk. ?
      zbędna goryczka?

      Kwaskowa, lekko piwna woda z delikatniuśnym aromatem chmielu, który po 5 niuchach znika całkowicie w atmosferze.

      Kupione na promocji chyba po 2,49zł

      Ciekawość, chęć spróbowania oraz sprawdzenia czy jest choć odrobinę lepszy od zwykłego carsla zwyciężyła.
      Raz i wystarczy. Piwo do zapomnienia, choć trzeba przyznać, że są piwa wiele gorsze na rynku (Wojak itp.)
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Kiedy pierwszy raz kupiłem to piwo już po zapłaceniu zbiło mi się i to był znak, że nie było warto. Ponowny zakup niestety tylko utwierdził mnie w przekonaniu (podobnie jak powyższe opinie), że nie zakup był chybiony i absolutnie nie ma czym się ekscytować nawet na poziomie początkującego piwosza.

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, ciemniejszy niż na fotkach wyżej. Piwo przejrzyste z drobinkami. [3.5]
          Piana: Biała, drobnoziarnista o wysokości poniżej średniej, krótkotrwała, trochę obkleiła ścianki i pozostała do końca. [2.5]
          Zapach: Z butelki wyczuwalny chmiel, po przelaniu wywietrzał i pozostał słodowy z lekkim trawiastym akcentem. Natomiast w zatkanej butelce jeszcze po tygodniu można było wyczuć chmielowy zapach. [2.5]
          Smak: Słodkawy, słodowy, zbożowy z delikatnym chmielowym muśnięciem. Goryczka była mikra... Ocena trochę zawyżona. [3.5]
          Wysycenie: Dotrwało do końca, ale mogło być większe. [3]
          Opakowanie: Atrakcyjne wizualnie. Butelka z piwem wygląda na czarną, później okazuje się, że jest z bardzo ciemnobrązowego szkła. Etykieta jest futurystyczno-kosmiczna, starannie dopracowana, ale brak na niej szczegółowego składu i ekstraktu, kapsel, okej. [4]
          Uwagi: Warka do 28.05.2016, wypite 15.03'16. Kupione jeszcze w październiku lub listopadzie za 1.99zł. Czytałem wiele negatywnych opinii... i głupio się przyznać, ale... nie było tak źle jak się spodziewałem. Ciut mi przypominało Harnasia Wysokochmielowego... **160**

          Moja ocena: [3.05]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎