Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Kingpin] Lunatic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiVoSH92
    Member
    • 05-2015
    • 82

    #16
    Warka do 8.10.15, trzymany tydzień w lodówce, następnie nalany do szklanki, łyk - kwach i zlew. Miał ktoś taki problem?

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      #17
      Kingpin trzyma poziom. Przynajmniej cenowy. Jak przy pizzy - 2,5 PLN za każdy dodatkowy składnik.
      Piwo niczym nie bawi i nie zaskakuje, a kosztuje jak jakiś RIS.
      Jak to możliwe, że ten browar jeszcze nie upadł?

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #18
        Bo kupujecie ich piwa.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #19
          I pewne siły nakręcają sztucznie popyt-pamiętam jak dziś dostałem, nawet chyba to piwo, z warszawki, gdzie kumpel był w sklepie i mówił, że rozeszło się w niecałą godzinę-ktoś musiał nakręcić taką propagandę. Na dzień dzisiejszy, u nas w rzeszowskim Leclerc'u, to samo piwo stoi i stoi i dodatku jest w okolicach 7zł, a nie 10zł jak kumpel płacił, zresztą nawet złamanego szeląga nie warta.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • tristan_tzara
            Senior
            • 12-2007
            • 1038

            #20
            Mnie ubawiła siarka i kibel w ilości dużo. Za prawie 10zl. Ale jak dotąd wszystkie ich piwa były dobre a rocknrolla mega, póki co psów na kingpinie jeszcze nie wieszam
            Last edited by tristan_tzara; 23-05-2015, 13:43.

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #21
              Nie od dziś wiadomo, że Warszawa to stan umysłu.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • yassmen
                Senior
                • 11-2012
                • 288

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemnożółte, zmętnione. [4]
                Piana: U mnie prawie nie było. Nawet jak na wita niewystarczająco. [3]
                Zapach: Lekki drożdżyk i dużo kolendry. Cytrusy dopiero po dogłębnym wwąchaniu się. [3.5]
                Smak: Cierpkawo-gorzkawe - być może to efekt grillowania cytryny tudzież innych ingrediencji. Nie urywa niczego, ale jest bardzo pijalne i daje się zapamiętać. A to, w zalewie cotygodniowych ksero nowości piwnych, dobrze wróży. [4]
                Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [4.5]
                Opakowanie: Jedyna rzecz, którą cenię u Kingpina. Prosiak w wersji psychodelicznej i opowieści dziwnej treści. [5]
                Uwagi: Niby niczym nie zachwyca, ale posiada interesującą, odrębną nutę smakową, która pozwala to piwo zapamiętać.

                Moja ocena: [3.8]

                Comment

                • WRoMAN
                  Junior
                  • 06-2015
                  • 21

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Żółte, zmętnione [4]
                  Piana: Wymuszałem tą pianę, wymuszałem, ale mimo wszystko szybko opada, bardzo delikatny lacing. Mogłoby być lepiej [3]
                  Zapach: Niezbyt intensywny. Biorąc pod uwagę skład, opis, liczyłem, że będzie więcej mocy. Jest słodowość (słodkość?), lekko cytrusowo. [3]
                  Smak: Jest kolendra, cytrusy. Są komentarze, że jest gdzieś tam banan. Hmm... no możliwe, że coś się tam przewija, ale bez WOW. Niestety, doszukiwałem się tego granatu, którego to bardzo lubię, ale się rozczarowałem. [3.5]
                  Wysycenie: Mogłoby być troszkę mocniej, ku orzeźwieniu [3]
                  Opakowanie: Kingpin, w dodatku Lunatic. Wszystko w temacie. Bardzo pozytywnie. [4.5]
                  Uwagi: Alk. 5,2% obj.
                  Ekst. 12 st. Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
                  Mimo wielu "ale", piwo pijalne, orzeźwiające, można by je trochę stuningować, jest nieźle, ogólnie na plus.

                  Moja ocena: [3.325]

                  Comment

                  • Piwny_Radek
                    Senior
                    • 08-2014
                    • 108

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Piwo odznacza się złocistą barwą o lekkim zamgleniu. [4]
                    Piana: Piana początkowo jest bardzo obfita i pulchniutka, jednak czas nie wpływa korzystnie na jej żywot i po chwili pozostaje nam cieszyć się widokiem skromnego nalotu. [3]
                    Zapach: W aromacie wybija się cytryna oraz kwasek z niej. Zapach jest średnio intensywny, utrzymany w słodko-kwaśnej tonacji, z delikatną nutką pomarańczy oraz słodów. Mimo, że trąci nieco siarką, mogę stwierdzić iż zapach jako całkiem całkiem. [3]
                    Smak: O ile początek przypomina jeszcze Wita (mamy pomarańczę z kolendrą), tak później zostajemy rzuceni w jakieś cytrynowe odmęty. W tle z kolei mamrocze delikatna słodowość oraz szczypta przypraw. Początkowo piwo było bardzo pijalne i orzeźwiające, lecz wraz z jego ogrzewaniem kwasek staje się zbyt intensywny, a co za tym idzie także i męczący. Goryczka z czasem narasta, jednak i tu wkrada się cytryna, dając na finiszu kwaśno-cierpki posmak. Piwo średnio treściwe. [3]
                    Wysycenie: Nisko nasycone. [3]
                    Opakowanie: Podobają mi się świniakowe motywy na etykietkach. Plus także za komplet informacji o składnikach. Do pełni szczęścia brakuje tylko firmowego kapsla. [3.5]
                    Uwagi: http://piwnyradek.blogspot.com/2015/...c-kingpin.html

                    Moja ocena: [3.075]
                    http://piwnyradek.blogspot.com/
                    http://instagram.com/piwnyradek

                    Comment

                    • karol1000
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 1823

                      #25
                      u mnie warka 02 25/11/2015 tak waliła kiszonymi ogórami, że ledwo pić się dało.
                      Szczerze mówiąc to już mnie wku...ją tak mizerne piwa w takiej cenie.
                      Było trzeba kupić 4 Żywce Białe - i nie piszę tego bo Białe jest jakieś super ekstra, piszę żeby pokazać proporcje.
                      4 przyzwoite pseudowitbiry z koncernu są dla mnie zdecydowanie lepsze niż jedna butla wody po ogórach od kontraktowca. Ludzie opamiętajcie się!
                      LP

                      Comment

                      • rafalek21
                        Senior
                        • 04-2015
                        • 1407

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złoty, delikatnie zamglony, [4.5]
                        Piana: Biała, niska, duże pęcherze, niezbyt trwała [2]
                        Zapach: Kolendra, kwaskowy(trochę jak kaffir), cytrusowy, lekko kwiatowy [4]
                        Smak: Pszeniczne, kolendra, cytrusy, kwaskowy, granat, lekko wodniste, wytrawne, średnia goryczka, [3.5]
                        Wysycenie: Niskie, zdecydowanie za niskie [2.5]
                        Opakowanie: Ładna kolorowa grafika, pełny skład [5]
                        Uwagi: Przeciętne piwo, zapachowo nawet przyzwoicie, w smaku trochę gorzej, co prawda jest całkiem bogaty ale jednocześnie wodnisty i trochę za daleko odbiega od witbiera.

                        Moja ocena: [3.6]

                        Comment

                        • rafalek21
                          Senior
                          • 04-2015
                          • 1407

                          #27
                          Przepraszam, nie wyrobiłem się w 5 min...
                          Warka nr 03 13.01.2016

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎