Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła - Zwierzyniec, Zwierzyniec Witbier

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Perła - Zwierzyniec, Zwierzyniec Witbier

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    #2
    byłem ostatnio w Zwierzyńcu. Przed starym browarem znajduje się knajpka przybrowarna gdzie serwowali tego witbiera.
    Nie robiłem notatek. Piwo jednak było naprawdę bardzo dobre. Klasyczny, czysty Witbier. Wypiłem tylko kilka łyków bo było trzeba prowadzić. Zapamiętałem je jednak bardzo pozytywnie. Niczego temu piwu nie brakowało
    LP

    Comment


    • #3
      Witbier trzyma formę. Piłem lanego z kega, w knajpie w Zwierzyńcu. Nie wiem jak forma butelkowanego. Browar w Zwierzyńcu nie ma własnego rozlewu do butelek. Wożą piwo w cysternach do Perły

      Comment

      • golden_boy
        Member
        • 10-2010
        • 50

        #4
        W Zwierzyńcu można kupić 3 -pak zapakowany w kartonik : Witbier, Ordynackie Lekkie i EPA. To ostatnie było najlepsze moim zdaniem. Dostałem w prezencie dlatego nie znam ceny tych butelek.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          #5
          EPA od zawsze jest najlepsze z oferty zwierzynieckiej, choć i tak brakuje mu sporo do wzorców stylu.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎