Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Perun] Profanum

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #16
    Znowu przeleżany, tym razem warka 04.02.2016
    Pite w dniu terminu, 2 tygodnie po nim i wczoraj.

    Piana drobniutka, średnio obfita, ale trwała.
    Aromat nie za bogaty, lekko palony, lekko cytrusowy, lekko kawowy. Jak na taki termin jest nieźle

    SMAK: bardzo gładkie w odbiorze, nieagresywne, nie słodkie, nieźle połączona średnia goryczka z palonością i żywico cytrusowością.
    Bardzo sesyjne, Chce się pić i pić.
    Dla beergeeków za mało wyraźne, szczególnie z taką nazwą. Powinno wypalać język aż po uszy i gryźć wszystkim aż po pięty. A tu mamy fajny sesyjny i dość lekki american stoucik.
    Dla fanów kapeli nie będących w klimatach rzemieślniczych, fajna propozycja, aby spróbować czegoś innego niż tyskie ciemne łagodne.

    Kupione w promocyjnej cenie. 3 sztuki. Będę kupował na każdej wyprzedaży bez głębszego zastanawiania. Można polecać
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Praktycznie czarny, przy samej tafli rubinowy. [5]
      Piana: Niska, ciemnobeżowa i co najwyżej średnio trwała, zostawia drobne kropki na szkle. [3]
      Zapach: Czekolada, żywica, niezbyt intensywny, ale przyjemny. [3.5]
      Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekka paloność, karmel, wytrawne, średnia grejpfrutowo-ziołowa goryczka, delikatnie ściągająca i dość długa, trochę mało ciała. [4]
      Wysycenie: Słabe, trochę za niskie, jak na lekkie piwo 13 blg. [3]
      Opakowanie: Przyzwoita etykieta, brakuje mi dokładnego składu. [3.5]
      Uwagi: Całkiem smaczne, lekkie sesyjne piwo, nie jest może wybitne, ale nie posiada znacznych wad. Warka 10.03.2016. (dopiero pisząc to zauważyłem że jest po terminie.).

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎