Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Kruger (br. Brzeg)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Trzeba czytać kontry, bo etykiety i z Głubczyć i Kielc były identyczne. Ostatnio kielecka chyba się nieco zmieniła, ale to muszę jeszcze sobie potwierdzić
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #17
      Jest nowy Kruger w Biedronce, butelki typu czechy, nowa grafika i kapsle z nadrukiem)))

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kudłaty
        Jest nowy Kruger w Biedronce, butelki typu czechy, nowa grafika i kapsle z nadrukiem)))
        No zaszaleli, teraz Kruger będzie piwem dla "elyt"? Cena podrosła z 89 gr? Muszę zajrzeć jutro do Biedrony i obadać.

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #19
          Właśnie widziałem nowego Krugera - wygląda całkiem ładnie, ale jak zobaczyłem 8,5%wag. to mało co mi z ręki butelka nie poleciała

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
            Właśnie widziałem nowego Krugera - wygląda całkiem ładnie, ale jak zobaczyłem 8,5%wag. to mało co mi z ręki butelka nie poleciała
            Przy biedronkowej cenie, nie ma się co dziwić.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Kudłaty
              Senior
              • 09-2001
              • 1972

              #21
              Przy cenie 95 groszy nie ma co płakać, dość ładna etykieta i kapsel z nadrukiem

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                #22
                Szczerze mówiąc, to nawet nie zwróciłem uwagi na cenę. Jak dla mnie to etykieta i kapsel to 95groszy

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Zaskakująco ciemny jak na taki ekstrakt. Bardziej by pasował do jakiejś trzynastki. [4]
                  Piana: Średniowysoka po nalaniu, gruboziarnista. Szybciutko opada i prawie nic po niej nie zostaje. [2.5]
                  Zapach: Dość wyczuwalny jak na taki ektrakt, ale niestety typowo szmaciano-głubczycki. [2]
                  Smak: Smak też zdecydowanie głubczycki
                  Paskudnie ścierowaty, kukurydziany, z jakąś tam nikłą słodowością w tle i niemal niewyczuwalną goryczką. Niestety w tym przypadku nie jest korzystny fakt, że piwo ma wyjątkowo dużo smaku jak na swój ekstrakt...
                  Kupno tego było wielkim błędem, ale wiaodmo, ciekawość pierwszym krokiem... [2]
                  Wysycenie: Za mało. [2]
                  Opakowanie: Nawet nie boję się napisać, że w miarę ładne. Etykieta gustowna, kapselek i kontra już mniej, ale na NRW wszystko od razu lepiej wygląda
                  Ciekawostka - w ramach Biedronki i Krugera NRW stała się w naszym pięknym kraju butelką zwrotną [4]
                  Uwagi: Zakupiłem za całe 85 gr + 45 gr kaucji za botyłkę.

                  Moja ocena: [2.25]

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: słomkowy, jak na 8,5%eks to nawet. [3]
                    Piana: zero kompletne! [1]
                    Zapach: słaby, lekko słodowy, dziwno-sztuczny, ale nie ścierkowy [2]
                    Smak: wodnisto-słodowy, zero goryczki, i tu też ten mdły posmak(mydlany?), dobrze że było zimne bo inaczej pewnie wypił by je zlew. [1]
                    Wysycenie: pojedyńcze bąble gdzieś tam widać (z pomocą lupy), ale nie czuć nic. [2]
                    Opakowanie: I to jest najmocniejsza strona tego piwa, fajna etykieta (na pierwszy rzut oka myślałem że to jakaś niemiecka pszenica), kapsel firmowy, but. NRW zwrotna. Naprawdę rzuca się w oczy. [4]
                    Uwagi: Zachęcił mnie do kupna tegoż wynalazku wygląd opakowania, a drugie co mnie skusiło to chęć spróbowania co też można uwarzyć za taką cenę.
                    Wniosek jest jeden bleee, bleee... i fujjj!!

                    P.S.
                    Ciekawe czy przyjęli by w biedronce but. po Palonym (oczywiście bez etykiet) która jest nie zwrotna.

                    Moja ocena: [1.65]
                    Last edited by cielak; 04-07-2005, 15:49.
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      Chmielowisko.pl
                      • 06-2004
                      • 6310

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                      Ciekawe czy przyjęli by w biedronce but. po Palonym (oczywiście bez etykiet) która jest nie zwrotna.
                      FCJP - przyjęliby, niezwrotna
                      Zapewne by przyjęli, ale jak znam życie wymiana jest 1 za 1, więc musiałbyś kupić następnego Krugera

                      Comment

                      • Kolesław
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1130

                        #26
                        Skąd adnotacja, że to browar w Brzegu? Na etykiecie nie ma o tym ani słowa. Cytuję: " Wyprodukowano dla Biedronka przez ZAKŁADY PIWOWARSKIE "GŁUBCZYCE" S.A. ul. I ArmiiWP 16/18 48-100 Głubczyce". Pamiętam, że na starych Krugerach, przez czas jakiś, była informacja, że wyprodukowano w Brzegu.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław
                          Skąd adnotacja, że to browar w Brzegu? Na etykiecie nie ma o tym ani słowa. Cytuję: " Wyprodukowano dla Biedronka przez ZAKŁADY PIWOWARSKIE "GŁUBCZYCE" S.A. ul. I ArmiiWP 16/18 48-100 Głubczyce". Pamiętam, że na starych Krugerach, przez czas jakiś, była informacja, że wyprodukowano w Brzegu.
                          Szczerze mówiąc to po prostu wstawiłem ocenę w dziale Brzeg, bo tu był odpowiedni temat.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            Beznadziejne piwo. Taka zabarwiona woda. I jeszcze ktoś zapomniał o chmieleniu.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Ark
                              .
                              • 04-2003
                              • 414

                              #29
                              Twa ocena jest mocno zawyżona
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #30
                                I uzupełniam dane: alk. 4,2%, ekstr. 8,5%.

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław
                                Skąd adnotacja, że to browar w Brzegu? Na etykiecie nie ma o tym ani słowa. Cytuję: " Wyprodukowano dla Biedronka przez ZAKŁADY PIWOWARSKIE "GŁUBCZYCE" S.A. ul. I ArmiiWP 16/18 48-100 Głubczyce". Pamiętam, że na starych Krugerach, przez czas jakiś, była informacja, że wyprodukowano w Brzegu.
                                Z tego co wiem nadal jest z Brzegu. Mimo, że na kontrze piszą iż jest z Głubczyc.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎