Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Argus Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SeeJay
    Senior
    • 04-2016
    • 239

    09/01/2018 - wymioty, trochę masła i zapachu "lodówkowego". Tragedia po całości, bo dosłownie cofa po kilku łykach.

    Comment

    • markus383
      Member
      • 05-2014
      • 39

      Mam pytanie do osób porównujących bezpośrednio smak porteru Argusa i Porteru Łódzkiego. To są te same piwa? Od jakiegoś czasu zacząłem kolekcjonować polskie, łatwiej dostępne portery i risy. Ciekaw jestem, czy to są te same piwa i czy jest sens kupowania Porteru Łódzkiego, czy może lepiej kupić tylko Argusa, bo jest dwa razy tańszy.

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        Chłopie pomyśl logicznie i przemyśl zanim coś napiszesz... jak to ma być ten sam porter, skoro ma inne parametry...
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • Rogerson
          Senior
          • 08-2012
          • 421

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika markus383 Wyświetlenie odpowiedzi
          Mam pytanie do osób porównujących bezpośrednio smak porteru Argusa i Porteru Łódzkiego. To są te same piwa? Od jakiegoś czasu zacząłem kolekcjonować polskie, łatwiej dostępne portery i risy. Ciekaw jestem, czy to są te same piwa i czy jest sens kupowania Porteru Łódzkiego, czy może lepiej kupić tylko Argusa, bo jest dwa razy tańszy.
          To co napisał kolega wyżej, plus Argus nie jest dwa razy tańszy od Łódzkiego. Regularna cena Argusa to 2,69 (promocyjna 2,29). Regularna cena Łódzkiego w Aldi to 3,69, promocyjnie schodzą bodajże do 3,33 raz na jakiś czas.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika markus383 Wyświetlenie odpowiedzi
            Ciekaw jestem, czy to są te same piwa i czy jest sens kupowania Porteru Łódzkiego, czy może lepiej kupić tylko Argusa, bo jest dwa razy tańszy.
            Pytanie co najmniej z zada.
            Te piwa nie kosztują po 20zł !
            kup dwa argusy i dwa łódzkie i spij spokojnie.
            Nawet jeśli jakimś cudem byłyby to te same piwa, to "stracisz" tylko z pinć złotych :]


            W aldim teraz łódzki jest podobno po 2,9zł
            W lidlu tydzień temu był po 2,19zł

            Kupuj parami. Jedną sztukę wypij a drugą w kolekcję
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • SeeJay
              Senior
              • 04-2016
              • 239

              30/03/2018

              Warka w końcu bez kanału i wymiotów w aromacie. Delikatna śliwka w smaku, bez żelaza i jakichś większych wad, piana szybko opada. Szkoda, że nie ma tych 2% ekstraktu więcej.

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                16/03/2018
                całkiem fajny, nie agresywny i czekoladowo-kawowy porter.
                Są też lekkie nutki pumpernikla znane z łódzkiego.

                Za te 2,29zł nic tylko brać (kupione z 2 tygodnie temu)
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • Dukat_WSI
                  Senior
                  • 03-2015
                  • 781

                  Warka do któregoś tam lutego 20187 bardzo ok! Alkohol nieźle ukryty i ładna piana. W smaku lekko kwaskowa, ale też owoce i mleczna czekolada.

                  Comment

                  • Mario_Lopez
                    Senior
                    • 08-2009
                    • 991

                    Trafiłem na warkę 06.04.18 i to jest koszmar, jeden wielki kwas plus żelazo, całkowita klapa. Nie dam rady dopić.
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                    EBE EBE

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Dwa tygonie temuy piłem z datą chyba do marca lub kwietnbia 2018
                      Wiśniowa cola z nutą ciemnego piwa. Wypiłem bez problemu, ale porter to był żaden


                      Wczoraj piłem chyba najnowszy rzut
                      Warka:16.05.2018
                      Oj to piwo leci na łeb na szyję.
                      Smakowało jak polotmave.
                      Nawet koźlakiem bym tego nie nazwał, chyba, że takim koncernowym i niezbyt udanym.

                      Do tego spora nuta metaliczna.
                      Wypiłem całe lecz jako "ciemne i lekkie" niż w kategorii "sączę i się ululam do snu"
                      Zawsze broniłem tego piwa, lecz obecnie dam sobie z tym piwem spokój na dłuższy czas.
                      Last edited by dlugas; 12-06-2017, 10:17.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • SeeJay
                        Senior
                        • 04-2016
                        • 239

                        Ja mam takie wrażenie (być może to autosugestia), że smak tego piwa zaczął umierać po recenzji Pana Tomka Kopyry gdzie narzekał na zbyt niską cenę.

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SeeJay Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja mam takie wrażenie (być może to autosugestia), że smak tego piwa zaczął umierać po recenzji Pana Tomka Kopyry gdzie narzekał na zbyt niską cenę.
                          nie pamiętam kiedy kopyr pił te piwo, jednak mi argusik przestał smakować wczoraj.

                          Jak napisze ktoś, że jest znaczna poprawa to znowu zakupię na testy. Wolę dobijać się żywieckim, który jest na promocji po 3,49zł
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Dukat_WSI
                            Senior
                            • 03-2015
                            • 781

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                            nie pamiętam kiedy kopyr pił te piwo, jednak mi argusik przestał smakować wczoraj.

                            Jak napisze ktoś, że jest znaczna poprawa to znowu zakupię na testy. Wolę dobijać się żywieckim, który jest na promocji po 3,49zł
                            Moje zdanie jest podobne, aczkolwiek ostatnio piłem leżaka z datą jakoś do lipca tego roku, co ponad rok leżał w piwni i był pyszny!

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Najnowszy zakup
                              Warka: 24/07/2018 pite 15.08.2017

                              Mocno śliwkowy, wiśniowy, ciemny chleb. Niestety też troszku wodnisty. Alkoholu praktycznie nie czuć. Wchodziło jak polotmave
                              Taki typowy porter łódzki +20% wody
                              Za te 2,69zł przyjemny ciemniaczek
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Brodzislaw
                                Senior
                                • 09-2013
                                • 1020

                                Termin 18.08.01, pite 17.08.30
                                Bardziej przypomina czeskie tmawe, ale bardzo mocne: ciemne słody, karmelek, pumpernikiel, kawa i czekolada. W smaku już porter: ciemne słody: kawowo-czekoladowe z suszona śliwką, ciemnym chlebem. Goryczka to efekt paloności i lekkiej alkoholowości. Wysycenie ponad średnie. Ciało niskie jak na porter. Co daje mu wysoką pijalność.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎