Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, [Pinta] Maibock Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #16
    W tym : https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=114702
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    • Dukat_WSI
      Senior
      • 03-2015
      • 781

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
      OK, dzięki.

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #18
        Widocznie najlepszym powinąć się może noga, cena dramat 8zł za liche parametry. Pierwsza kwestia bardzo blada barwa, jak jakiś lagerek dla dzieci, a nie piwo. Zapach bardzo nikły, trzeba chwilę poczekać na przyprawy, ale jeśli są różne korzenie, troszkę owoców, to niestety nie ma chlebowej nuty znanej z dobrych koźlaków. W smaku jest, ale jest słodycz chleba żytniego znana z wódek albo z Warki Strong (R.I.P). De facto, smakuje jak niezły, ale jednak strong lager, a kosztuje troszkę więcej. Kto zawinił? Receptura? Pinta? Temat? Piłem masę koźlaków majowych i jednak miały profil i miały ciało.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty klarowny, ot, taki maibockowy/strongowy. [4]
          Piana: Brudnobiała, dość drobna, niezbyt wysoka i niezbyt trwała. [3.5]
          Zapach: Słodowy z landrynkowym powiewem, nic ciekawego. [3]
          Smak: Ciekawa, wytrawna goryczka, karmel z posmakiem słodu palonego, lekki sygnał mocy (przy 6%?). [3.5]
          Wysycenie: Średnie, choć na oko wysokie. Na granicy akceptacji. [4]
          Opakowanie: Wysoki standard "Pinty", choć dla takiego białego kruka, jakim jest polski koźlak majowy przydałoby się coś bardziej WOW (albo MEGA ). [4]
          Uwagi: Trochę majboków wypiłem, trudno je uznać za wielkie piwa. Ten jest całkiem przyzwoity.

          Moja ocena: [3.4]

          Comment

          • yoxik
            Senior
            • 10-2012
            • 427

            #20
            Browar na Jurze: [Pinta] Maibock Grand Prix
            Ekstrakt: 15.5% wag. | Alkohol: 6.0% obj. / 4.5% wag.

            Piana szybko znika do zera. Kolor złoto zmętnione. W aromacie zbożowe nuty, lekko owoce przyjemny ale mało intensywny. Smak karmel, słodowośc zauważalna goryczka na średnio niskim poziomie. Alkohol już ułożony ale wyczuwalne jest ze wcześniej był z tym problem. Nigdy bym nie powiedział ze to koźlak, bardziej pasuje tu na ciachane mocnego bez wad. Piwo oczywiście do wypicia i to z przyjemnością ale od pinty i koźlaka oczekiwałem więcej.
            Również tutaj
            https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎